2016 Temmuz Ayı Yay Burcu Yorumları

Pozitif burçlardan sayılan yay burcu, daima gülen yüzüyle, etrafına yaydığı olumlu enerji ile tanınırlar. Bir yay burcunu tanımıyor olsanız dahi size daha önceden tanıyormuş, yıllar öncesinden yakın dostmuşsunuz izlenimi verir.

2016 Yay Burcu Temmuz Ayı Aşk Durumu

2016 Temmuz ayı yay burcu yorumları aşk hayatı açısından durgunluğun sinyallerini vermekte. Bir nevi kafa dinleme dönemi olarak da tabir edebileceğimiz bu zaman zarfı yay burçlarına da iyi gelecek gibi görünüyor. Kafa karışıklığı yaşadığınız tüm ikili özel ilişkiler konusunda aydınlığa kavuşma zamanı. Ne istediğinize karar vermeniz adına da düşünmek sizlere iyi gelecek.

2016 Yay Burcu Temmuz Ayı Kariyer Hayatı

Temmuz ayının ortalarında bir iş ortaklığı ya da aileden gelecek bir gelir ile rahatlama yaşayacaksınız. Elinize geçen para ile akıllıca yatırımlar yapmanız kârınıza olacaktır. Yaz ayında iş hayatında yaşayacağınız durgunluk sizi yıldırmayacak, daima gülen yüzünüz, hayata olumlu bakan yönünüz ile bu döneme de geçici gözle bakmak sizi mutlu kılacaktır. Temmuz ayından sonra maddi önden rahatlamalar, işle alakalı problemlerin yoluna girdiği görülmektedir.

2016 Yay Burcu Temmuz Ayı Sağlık Hayatı

2016 Temmuz ayı yay burcu yorumları yayların hayata dair adeta detoks şeklinde geçeceğini söylemektedir. Stresli yaşamdan kurtulmak için doğa yürüyüşlerine çıkabilir, deniz kenarında sevdiklerinizle vakit geçirmek özellikle de baş ağrılarınızın geçmesine yardımcı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Temmuz Ayı Yay Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2016 Temmuz Ayı Yay Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Temmuz Ayı Yay Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.