2017 Ekim Ayı Terazi Burcu Yorumları

İş hayatında olduğu kadar özel hayatında da yeni kararlar alacak olan terazi burcu, Ekim ayında birkaç hata nedeniyle geri adım atmak zorunda kalacak.

Her iki durumda da gereğinden fazla sorumluluğun altında kalacak olan teraziler kısa süre sonra bunaldıklarını fark edecekler. Özellikle ilişkileri bu durumdan oldukça fazla etkilenecek.

2017 Ekim Ayı Terazi Burcu İş Hayatı Yorumları

Ekim ayına girdiğinde yapılması gereken tüm işleri yapan teraziler, ay ortasında kafalarının rahat olduğunu görecekler. Planlı ve düzenli çalışmak, onlar için çoğu zaman zor olsa da bu ay planlı olmak kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak.

Çalışkan ve sorumluluk almayı seven terazi burcu, yeni iş teklifleri ve ortaklıklar ile hayatına renklilik getirecek. Üstelik uzun süredir istediği ne varsa bu ayın sonunda elinde olduğunu fark edecek.

İş arkadaşlarıyla zaman zaman tartışmalara girecek olan terazinin öfke kontrolünü sağlayabilmesi gerekecek. Aksi halde iş ortamındaki huzursuzluk çevresinde duvar örmesine neden olacak. Ayrıca pek çok kişiye karşı aldığı tavır, terazinin yalnız kalmasına da neden olabilir.

2017 Ekim Ayı Terazi Burcu Aşk Hayatı Yorumları

Kontrolcü bir yapıya sahip olan teraziler, bu özellikleri nedeniyle uzun süre sorun yaşayacaklar. Özellikle yeni başlayan ilişkilerde kontrolün kimde olduğu kavgası, terazilerin puan kaybetmesine neden olacak. İlişkiyi akışına bırakıp tadını çıkarmayı denemek çok daha faydalı sonuçlar verecek.

İş hayatında aldığı sorumlulukların yanı sıra ilişkisinde de baskı altında hisseden teraziler bir süre yanlış kararlar almaktan uzak kalmalı. Bu süre içerisinde sadece birlikte zaman geçirmeye, eğlenceli bir şeyler yapmaya odaklanmalı. Bu şekilde ilişkinizin şansını arttırmış, kendinize de zaman kazandırmış olursunuz. Uzun süreli ilişkilerde iniş çıkışlar olduğunu aklınızdan asla çıkarmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Ekim Ayı Terazi Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2017 Ekim Ayı Terazi Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Ekim Ayı Terazi Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.