2017’de Oğlakları Neler Bekliyor?

Yeni yılı kendine ayıracak olan oğlak burcu, kişiliğinde keşiflere çıkacak. 2017 yılını kendini tanıma yılı ilan etmesi ise yaşadığı bir takım olumsuzluklar üzerine olacak. Neyse ki mesleki başarıları, yaşadığı sorunları gölgede bırakacak.

2017’de Oğlakların Aşk Hayatı

Oğlak burcu için yeni yılın, aşk konusunda olumlu olduğunu söylemek, pek de doğru olmaz. Kişiliklerine ters ve bir hayli zor olan ilişkilere yelken açacaklar. Yeni yılın ilk aylarında, tanışacakları kişilerle aşkı bulduklarına inansalar da yılsonunda yanıldıklarını fark edecekler. Yine de ümitsiz olmayıp denemeye devam etmekte yarar var.

2017’de Oğlakların İş Hayatı

Oğlakların, aşk hayatlarındaki olumsuzlukların aksine iş hayatları, muhteşem geçecek.  Yepyeni tekliflerle isimlerini duyuracaklar. Özellikle reklam ve sinema sektöründe çalışanlar için bu yıl, yıldızlarının parladığı yıl olacak.

2017’de Oğlak Burçlarının Şansı Yaver Gidecek mi?

Hayatlarının merkezine aldıkları meslekleri, yeni yılda oğlakların yüzünü güldürecek. Bu sayede mal ve mülk sahibi olabilecekler. Özellikle kazançları konusunda şans, onlardan yana olacak.

Aşk hayatları, oğlak burçları için olumlu olmayacak. Kendilerine ne kadar şans dileseler de uzun süreli ilişki ya da evlilik konusunda pek olumlu sonuç alamayacaklar.

2017’de Oğlakları Eğitim ve İş Alanında Neler Bekliyor?

2017 yılı, eğitim hayatında sağlam temeller atmaya özen gösteren oğlak burcunun yılı. Eğitimde ve mesleki anlamda, imrenilecek başarılara imza atacaklar. Gösterdikleri azim ve çalışma, iş hayatlarında da yardımcıları olacak. Yeni yılın, özellikle erkekler için mesleki atılımların bol olacağı bir yıl olduğu söylenebilir.

2017’de Oğlak Burcu Para Durumu

Hemen her burç gibi oğlak burcu da hayatını özgür yaşamayı sever. Ancak oğlak burcunda biraz daha özgülük düşkünlüğü vardır. Bu da onların maddi anlamda rahat etmelerini zorunlu kılar. Hem para kazanıp hem de eğlenebilecekleri bir yıla girerken onlara, daha çok kazandıracak kapılar açılacak. Aldıkları terfilerin, parasal dönüşünün tadını çıkaracaklar. Çalışırken keyif almayı ihmal etmemeleri, onların iş hayatındaki en büyük avantajları. Buna bağlı olarak 2017 yılında, maddi kazancı en bol olan burç, oğlak burcu olacak. Hem kendini hem de çevresindekileri cömertliği ile etkilemeyi başaracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017’de Oğlakları Neler Bekliyor? için yorumda bulun

    2017’de Oğlakları Neler Bekliyor? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017’de Oğlakları Neler Bekliyor? için ilk yorumu yapabilirsin.