2017’de Yayları Neler Bekliyor?

Yay burcu 2016 yılında yaşadığı hayatı, istikrarlı sürdürecek. Buna bağlı olarak hayatı için ani ve çok büyük denilebilecek sürprizler söz konusu değil.

2017’de Yayların Aşk Hayatı

Yaylar için yeni yılın ilk dönemi oldukça keyifli geçecek. Uzun soluklu ilişkiler tamamına ererken, yeni başlayanlar da düzene girecek. Partneriniz bu yılın ilk döneminde, size daha önce duymadığı kadar ihtiyaç duyabilir. Her zaman yanında olmanız, ilişkinizi güçlendirir.

Yay burcu, 2017’nin ikinci yarısında aşk hayatının ağırlığını daha fazla hissedecek. Bu nedenle özellikle tartışmaların arkasından ağır konuşmamaya özen göstermelisiniz. Bitme noktasına gelmemek için bu süreçte, daha çok dinleyen taraf olmayı tercih etmenizde yarar var.

2017’de Yayların İş Hayatı

İş hayatında oldukça başarılı olan yay burcu, yeni yılda da aynı başarıyı devam ettirecek. Hem akıllıca davranıp stratejiler geliştirecek hem de iş yerinde kalıcı olacak başarılara imza atacak. Biraz yorucu bir tempo içine girip, devamlı çalışmaları gerekse de yılın ikinci yarısında bu yorgunluğa değdiğini görecekler.

2017’de Yay Burçlarının Şansı Yaver Gidecek mi?

2017, ikinci yarısıyla yay burcunu zorlayacak bir yıl olacak. Başına bir takım talihsizlikler gelecek. Ancak ufak tefek sıkıntılarla bunları aşacak.

Özellikle aşk hayatında, şansının yüksek olduğu söylenebilir. Bütün bir yıl boyunca çok fazla sorun yaşamadan ilişkilerine devam edecekler. Şans, yılın ilk yarısında evlilikle yüzlerine gülecek.

2017’de Yayları Eğitim ve İş Alanında Neler Bekliyor?

Eğitim hayatında her zaman başarı göstermiş olan yaylar, yeni yılda da aynı performansı sergiliyorlar. Buna bağlı olarak yeni yılın tamamında, oldukça başarılı sonuçlar elde edecekler. Çalışma azmi yay burcunun doğasında var olan bir şey.

İş hayatında ise özellikle yılın ikinci yarısında, biraz sorun yaşanabilir. İş arkadaşlarınız arasında, mevki kıskançlığına maruz kalabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için özel bir çaba göstermek zorunda olacaksınız.

2017’de Yay Burcu Para Durumu

İş hayatındaki başarı, yay burcuna çok fazla para kazandıracak. Özellikle iş yerinde yıldızı parlayacak olan kişiler, genellikle yay burcundan olacak. Nitekim bu yıl içerisinde muhakkak bir basamak yukarı çıkarak hem daha çok kazanıp hem de daha rahat harcayabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017’de Yayları Neler Bekliyor? için yorumda bulun

    2017’de Yayları Neler Bekliyor? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017’de Yayları Neler Bekliyor? için ilk yorumu yapabilirsin.