Oğlak Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

İlişkilerde en sadık sevgili olan oğlak erkeği, ayrıca çok kıskanç olması ile bilinir.

Gayet düzenli bir hayata sahip olan ve hiçbir konuda ölçüsünü kaçırmayan oğlak burcu erkeği, kıskançlık da tamamen çığır açar.

Kıskanması için illa bir sebebe ihtiyacı yoktur. Kafasında kurup düşündüğü fikirden bile kıskançlık çıkarabilir.

Oğlak Burcu Erkeği Hangi Konularda Kıskançlık Sergiler?

Oğlak erkeği için illa bir konu olmasına da gerek yoktur. Cevaplanmayan bir telefonun kıskançlık tartışmaları günlerce sürebilir. Oğlak burcu ile birlikte olmak isteyen kadınların, erkek arkadaşlarından vazgeçmesi gerekecektir.

Bu burçtaki erkekler iş konusunda çok hırslı ve başarılıdır. Fakat istedikçe isteyen bir huyları olduğu için, çoğu şeye sahip olsa da yinede daha fazlasını isteyecek ve kıskanacaktır. Yani oğlak erkeğinin kıskançlıkları bir tek manevi değil, maddi şeylerde olabilir.

Oğlak burcu ilişkide adrenalini sever ve ilişkilerini canlı yaşamak ister. Oğlak erkeği ile birlikte olacak ya da olan kadınların kıskançlığa, kavgalara, laf tartışmalarına ve ilişkiyi hareketlendirecek olan çoğu şeylere alışkın olması gerekecektir.

Oğlak Burcu Erkeği Kıskandığında Nasıl Bir Tavır Sergiler?

Oğlak erkeği ile yemekteyken, garsona edilen bir teşekkür bile deli etmeye yetecektir. Yemeği zehir edecek ve ilk önce bağırıp tartışarak, daha sonra ise suskun ve suratı asık bir ifade sergileyecektir.

Daha farklı yapacağı hareketse masadan kalkıp gitmek olacaktır. Oğlak erkeği hastalıklı derecede kıskanç bir yapıya sahiptir ve hayatına girecek olan kadının ilk önce bir düşünmesi faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. deniz dedi ki:

    biz kıskanç değiliz siz kıskandırıyorsunuz