Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Oğlak burcu erkeğini elde tutmak, oğlak erkeğiyle ilişkiyi yürütmek ve onun dikkatini çekmek oldukça zordur. Diğer erkekler gibi oğlak erkeğini peşinden koşturmak pek kolay değildir.

Oğlak burcu erkeğinin zor yapısı kolay pes etmenize bile neden olabilir. Oğlaklar için eş seçimi çok önemlidir ve seçim yaparken de ince eleyip sık dokurlar.

Oğlak partneriniz varsa yani onu elde edebilmişseniz; elinizde tutmak için fırsatı kaçırmamanızda fayda var. Oğlak erkeğini kazanması zor olduğu gibi kaybettiğiniz zaman geri döndürmesi de zordur.

Oğlak burcu partnerinizle ilişkiniz iyiye gidiyorsa yeni heyecanlar aramak için arayışlara girmemenizde fayda var.

İlişkiyi kendi haline bırakmak iyi giden bir ilişkide en doğrusudur. Ancak partnerinizin sizden uzaklaştığını fark ediyorsanız; bir takım çabalarla, onu burcundan da yola çıkararak tanıyarak ilişkinizi kurtarmanız; oğlak burcu partnerinizi elde tutmak mümkün.

Oğlak burcu erkekleri yapıları gereği biraz ilgisiz görünebilirler. Bu nedenle oğlak erkeği neden ilgisiz gibi konulara takılmamalısınız. Yani bu durum size özel bir durum değildir.

Partnerinizi elinizde tutmak istiyorsanız; oğlak erkeğini nasıl âşık ederim diyorsanız; önce oğlak erkeğinin özelliklerini bilmenizde fayda var.

Oğlak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Oğlak burcu erkeği oldukça ciddi ve ketumdur. Ketum olduğundan paylaşımsız bir yapıdadır ki bu durum ilişkilerde ciddi sorun yaratır. Sert, ciddi ve ketum görüntünün altında ise kalbi yumuşacıktır.

Hemen her konuda aklı başında davranıp mantıklı kararlar verir. Verdiği kararların birçoğu doğrudur. Oğlak erkekleri sadelikten ve sakinlikten hoşlanırlar.

Aile, dost, eş oğlak erkeklerinde çok özel bir yere sahiptir. Yakınlarının hepsini çok severler ama sert görünümleri nedeniyle çok yakınlık kuramazlar ki bu çocuklarıyla arasındaki ilişki açısından olumsuz bir durumdur.

Şüpheci yaklaşımları, kuşkulu zihinleri ilişkilerinde güven sorununun sıkça yaşanmasına neden olur.

Oğlak erkekleri aynı zamanda çok sabırlı ve özenlidirler. İş hayatlarında bu sabır ve özen her zaman onlara fayda sağlar.

Oğlak erkeğinin genel özelliklerine bakıldığında ilişki sürdürülmesi, evlilik yürütülmesi zor gibi gelebilir. Ancak arada aşk varsa oğlak erkeği de sizi seviyorsa hiçbir şey zor değildir.Oğlak erkeği sevmiyorsa yapabileceğiniz pek bir şey kalmamış demektir çünkü sert yapılarıyla karşısındakine üzülmekle zaman kaybetmez.

Oğlak Erkeğine Nasıl Davranılmalı?

Oğlak erkeğine davranışlarınız ilişkinizin gidişatını değiştirebilir ve oğlak burcu erkeğini elde tutmak için size yardımcı olabilir. Oğlak erkeğini peşinden koşturmak pek mümkün değildir.

Ciddi yapıları sebebiyle oğlak burcu çocuk gibi peşinizden asla koşmaz. Bu nedenle böyle çocukça triplerden kesinlikle kaçınmalısınız.

Oğlak erkeğinin ketum yapısını zorlamanız sadece sizi zor durumda bırakır. Ketum insanlarla ciddi konularda uzun sohbetler etmek, öğrenmek istediklerinizi öğrenmek pek mümkün değildir.

Oğlak erkeğiyle oturup bol kahkahalı sohbetler yapmak da sık görülen bir durum olmayacaktır. Dolayısıyla bu özelliklerinden dolayı kendisini eleştirmeyi bırakmalı ve onu olduğu gibi kabul etmelisiniz.

Oğlak erkeği ciddiyetiyle, dikkatli olmasıyla, sabırlılığıyla ve yumuşak kalbiyle tam bir aile insanıdır.

Güvenilir oğlak erkekleriyle evlilik yapmak yuva kurmak her partnerin hayalidir. Ancak oğlak erkeğini nasıl kendine bağlarsın sorusunun yanıtı pek kolay değildir. Oğlak burcuyla bir şekilde evlilik aşamasına gelmişseniz; aile kurmuşsanız zaten işin zor kısmını atlatmışsınızdır.

Oğlak erkeğine güven vermeniz, gün içinde planlarınızı anlatmanız şansınızı yükseltecektir. Şüpheci oğlak erkeğini şüphe duymaya fırsat kalmadan rahatlatmak en doğru davranış olacaktır.

Güven dengesinin zedelenmemesi için kıskandırma olaylarından uzak durmalısınız.

Oğlak erkeği kıskandırmak yapacağınız en tehlikeli şeylerdendir. Partnerinizin size olan güveni bu sebeple dağılırsa toparlamanız oldukça zor olacaktır.

Oğlak erkeğini çıldırtmak, aklını başından almak biraz zor olacaktır. İsterseniz deneyin ama yapacağınız çok büyük şeyler bile onun başını döndürmeyebilir. Bu tür durumlarda hevesiniz kırılmasın çünkü bu size karşı alınmış bir tutum değil. Bu nedenle küskünlük yaratmak size bir şey kazandırmayacaktır.

Oğlak burcu erkeğini nasıl etkileyebilirim diyorsanız; yılışık, ciddiyetsiz hallerden uzak durmalısınız.

Oğlak erkeğiyle sevgiliyken evlilik yoluna girmek istiyorsanız; yakın dostları, ailesi hakkında yanlış şeyler söylememeli ve kendinizle onlar arasında bir tercih yapmaya zorlamamalısınız. Bu tür zorlamalara oğlak erkeği kesinlikle gelemez ve her zaman önemli olana ailesini tercih eder.

Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmanın Yolları

Oğlak burcu erkeğini kendinize bağlamak, elinizde tutmak istiyorsanız; tıpkı oğlaklar gibi ciddiyetinizi korumanız gerekiyor.

Oğlak erkekleri kendileri gibi ciddi kadınları tercih eder. Bu nedenle ilişkinizde saçma şakalara, seviyesiz konuşmalara, herhangi bir ortamda bilinçsiz kahkahalara yer vermemelisiniz.

Özellikle oğlak erkeği yanında bu davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Ketum oğlak erkeklerini bir şeyleri anlatmaları konusunda zorlamamalısınız. Bu durum her ikinizi de germek dışında hiçbir şeye yaramayacaktır.

Oğlak erkeği kendisi bir şeyi sizle paylaşmak istediğinde ise onu can kulağıyla dinlemenizde fayda var.

Abartıdan uzak bir yaşam biçimini benimserseniz; bu oğlak burcunun hoşuna gidecektir.

Sonuçta oğlak erkekleri de sadelikten hoşlanmaktadır. Giyiminizde, davranışlarınızda hatta ev dekorasyonunda bile abartıdan uzak olmayı tercih edin.

Başarılı olmanız oğlak erkeğinin size hayran olmasında oldukça etkili olacaktır.

Başarıdan mutluluk duyan oğlak erkeklerini, okulda, işte veya hayatta başarı kesinlikle memnun edecektir. Karşısında başarılı ve güçlü bir kadın görmek oğlak burcu erkeği için önemlidir.

Herhangi bir konuda kesinlikle aceleci davranmayın. Temkinli ilerlemek konusunda hassas olan oğlak erkekleriyle bir konuda konuşuyor ve karar veriyorsanız; bunu geniş bir zamana yayın ve onun da konuyu enine boyuna düşünmesine fırsat verin.

Size umursamaz gibi görünse de oğlak erkeği aslında üzerine konuştuğunuz konuyu detaylıca düşünüyor olacaktır.

Oğlak erkeğini elinizde tutmak istiyorsanız; o konuşmadan ne demek istediğiniz anlayabilmelisiniz.

Ketum oğlak erkekleri özellikle sinirlendiklerinde, kıskandıklarında, gergin olduklarında konuşmak konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Bu durumda ondan bir şeyler beklemek yerine sizin onun halinden anlamanız gerekebilir. Zaten oğlak erkekleri de bu konuda karşı taraftan beklenti içindedir.

Oğlak erkeği çocuk gibi yönlendirilmekten hoşlanmaz ve değiştirmeye çalışmanızdan rahatsızlık duyar. Bu nedenle onu olduğu gibi kabul edin ve ilişkinizde bu durumun değişmeyeceğini en baştan kabullenin.

İlerleyen zamanlarda buna katlanamayacağınızı düşünüyorsanız; bunun kararını baştan verin ve her iki tarafı da yıpratmayın.

Oğlak Erkeğinin Âşık Olduğunu Nasıl Anlarız?

Oğlak erkeğinin size âşık olduğunu anlamanız aslında çok kolaydır çünkü genellikle ciddi olan oğlak erkeği âşık olduğunda hiç yapmayacağı şeyleri bile yapabilir. Onu bu durumun içine iten ciddiyetine rağmen yumuşacık olan kalbidir.

Oğlak erkeği size âşıksa bunu onun bakışlarından, size dokunmasından, sizinle konuşmasından bile anlayabilirsiniz. Bunlar tamamen hislere yönelik olduğundan bu noktada iş tamamen siz düşüyor. Ancak âşık bir oğlak erkeğinden çiçekler, sürprizler beklemeniz hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir.

Oğlak erkeği bu tür şeyleri çoğunlukla gereksiz görür ve zaten bunlar oğlak erkeğinin sert yapısına biraz aykırıdır.

Oğlak erkeği âşık olmuşsa kıskanabilir ki kıskandığınız çok rahat anlayabilirsiniz. Kendisi kıskandırılmaktan hoşlanmadığı için bu durum tartışmalara neden olabilir.

Siz farkında olmadan oğlak erkeği sizi kıskanmışsa bunu anlamamanız imkânsızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak için yorumda bulun

    Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğlak Burcu Erkeğini Elde Tutmak için ilk yorumu yapabilirsin.