Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Oğlak burcu kadını, bu burçtaki erkeklerin taşıdığı birçok fiziksel özelliklere sahip kadınlardır. Güzel ve çekici yüz hatları, oğlak burcu kadınlarının girdiği her ortamda dikkat çekmesine neden olur. Mankenleri aratmayan fiziksel özelliklerine bakımlı ve sağlıklı saçlarının eklenmesi, genel anlamda kusursuz güzellikte bir kadının ortaya çıkmasına neden olur. Modaya düşkünlükleri ile bilinen oğlak burcu kadınları, giyinmeyi ve süslenmeyi oldukça çok severler.

Oğlak Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Sağlam karakterleri ile birçok konuda mantığı ile hareket eden oğlak kadını, gerçek aşkın peşinde olan burçlardan biridir. İkili ilişkilerinde önce savunulmayı bekleyen kadın rolünde olurken, sonrasında tam değişim göstererek partnerini şaşırtan bir yapıya sahiptir. Ayrıca sevdiği erkeği bunaltacak seviyede zaman zaman kıskançlık krizleri yaşayabilmektedir. Oğlak burcu kadını seyahat etmeyi seven ve faklı yerlerde bulunmaktan hoşlanan yapıya sahiptir. Kişisel bakım ve güzelliklerine ekstra bakım sayesinde her ortamda ilgi çekici bir görselliğe sahiptirler. Maddi konularda tutucu tavır sergilemekten çekinmeyen oğlak kadını boşuna para harcamaktan istanbul escort çekinirler.

Oğlak Burcu Kadınının Olumlu Yönleri

Genel anlamda olumlu yönleri ağır basan oğlak burcu kadınının öne çıkan en olumlu özelliği olarak güvenilir olmaları gösterilebilir. Aldığı kararlar sonrasında pişmanlık hissetmek oğlak kadınına göre değildir. Düzenli bir hayatı benimsemesi ve her konuda düzeni istemesi, bu burçtaki kadınların en belirgin özellikleri arasındadır. Birçok şeyin abartılı olması da, oğlak kadınını rahatsız eder.

Oğlak Burcu Kadınının Olumsuz Yönleri

Parasal konularda cimri denecek kadar tutucu olması, oğlak kadınının en olumsuz yanlarından biridir. Ayrıca her konuya iyimser bir yaklaşımda bulunamamaları, insan ilişkilerinde bazen sorunlar yaşamasına neden olabilir. Aldığı kararlar doğrultusunda sert bir karaktere sahip olması ve bunu açıkça belli etmesi diğer olumsuz yönleri arasındadır.

Oğlak Burcu Kadını Aşk

Durgun bir aşk anlayışına sahip olan oğlak kadını, hareketli bir aşk yaşantısından özenle kaçınmayı tercih ederler. Romantik bir tarafları olsa da, partnerine karşı gerçekçi olmaktan yanadırlar. Ayrıca söz konusu aşk olunca, kendini ifade etmekte usta kadın gider, yerine çekingen ve pasif kalan bir kadın gelir. Ancak gerçekten inanarak yaşadığı bir ilişkide oğlak kadınının yapmayacağı fedakârlık yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için yorumda bulun

    Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? için ilk yorumu yapabilirsin.