2017 Mayıs Terazi Burcu Aylık Yorumları

20 Nisan 2017 Aslan Burcu Günlük Astroloji Yorumları

Balık Burcu Eylül 2016 Yorumları

23 Haziran İkizler Günlük Burç Yorumu Aşk Para İlişkiler

2019 Balık Burcu Yorumları – Aşk, Para, Şans ve İş

Balık 6 Aralık, 16:50'de eklendi

2019 balık burcu yorumları, balıkların cesaretlerine yer veriyor. Her zaman çok cesur ve bir o kadar da atak olan balıklar, yeni yılda bu özelliklerini biraz daha güçlendirecekler. Bu açıdan balıklar için yeni yıl daha fazla güven ve güç anlamına gelecek.

Cesareti yeni yılda balıkları ileriye taşıyacak ve özellikle iş dünyasında kendini ortaya koymasına fırsat verecek.

2019 balık burcu yorumu, balıkların arkadaş odaklı bir yıl geçireceğini ortaya koyuyor. Çevrelerindeki herkesle iletişim halinde olmayı seven balıklar bu özellikleri sayesinde çok da yalnız kalmıyorlar.

Olabildiğince sosyal bir yıl balıkları beliyor. Üstelik bu yıl içerisinde arkadaşları sayesinde pek çok sorunun üstesinden de gelmeyi başarabilecekler.

2019 Balık Burcu Aşk Yorumları

2019 yılı balık burcu yorumu aşk hakkında güzel günlerin balıkları beklediğinin altını çiziyor.

Kendine özgü, gizemli ve son derece etkileyici bir kişiliği olan balıklar çoğu zaman sıcakkanlı ve heyecanlı karşılanırlar. Balıkla tanıştıktan sonra masumiyetinden ve gizeminden etkilenmeyen kişi sayısı neredeyse yoktur.

Oldukça romantik olan balık burcu bu özelliği nedeniyle partnerleri üzerinde ciddi bir baskı yaratabiliyor.

Devamlı bir beklenti halinde oldukları için balıkların istedikleri gibi kusursuz romantiği bulmaları da bir hayli zor oluyor. Yeni yılda diledikleri güçlü bir aşk, yılın sonuna doğru balıkları bekliyor gibi görünüyor.

2019 Balık Burcu Para Yorumları

2019 balık burcu kadını için ekonomik bağımsızlığın güçlü olacağı bir yıl. Kendi özel hayatı için çalışan ve kendine bakmayı seven balık kadını, yeni yılla beraber bu isteğini daha kolay gerçekleştirebilecek.

Para konusunda 2018 yılında yaşadığı sorunları arkasında bırakan balıklar, 2019 yılında çok daha bağımsız ve güçlü kazançlar elde edebilecekler.

Balık burcu erkeği de kadını da bu yıl itibariyle iş dünyasındaki kazançlarını arttıracaklar. Bunun dışında ekstra kazanç elde edecekleri farklı kaynaklardan da beslenebilecekler. Bu bakımdan 2019 yılı para konusunda şans getirecek.

2019 Balık Burcu İş/ Eğitim Yorumları

2019 burç yorumları içerisinde balıkların en merak ettiklerinden biri de iş olacaktır.

Aynı işte devam etmek isteyenler için 2019 yılı değişken bir etki yaratmayacak. Ne var ki işinde köklü bir değişikliğe gitmek isteyenler için yeni yıl, yeni kapılar aralayabilecek.

Özellikle iş yerindeki pozisyonundan sıkılanlar için ciddi değişimler söz konusu olabilecek.

Balık burcu iş konusunda olduğu gibi eğitim konusunda da radikal kararlar aldığı bir döneme girecek.

Daha çalışkan ve çok daha azimli olduğu bu yeni yılda, emeklerinin karşılığını alması hiç de zor olmayacak.

2019 Balık Burcu Sağlık Yorumları

Balık burcu 2019 yılında sağlık konusunda kendini daha iyi koruyabilecek. Özellikle 2018 yılında geçirdiği ufak rahatsızlıkların onu işinden ve sosyal hayatından eksik bırakması, yeni yılda daha dikkatli olmasını sağlayacak. Bu bakımdan balık burcu sağlıklı olma konusunda biraz daha güçlü bir sürece girecek.

Bazı konuları büyütme hususunda kontrolünü kaybedebilen balıklar, sağlık konusunda da zaman zaman heyecana kapılabilmektedir.

Biraz daha güçlü olarak hastalığın önünü kesmeye çalışması, balıklar için faydalı olacaktır.

2019 Balık Burcu Şans Yorumları

2019 burç yorumu dendiğinde akla gelen unsurlardan biri de şanstır. Şanslı olduğunu düşünen burçlardan biri ise balıktır.

Hem kendine hem de şansına güvenen balıklar, yeni yılda birçok açıdan daha şanslı olacaklar. Özellikle aşk ve iş konusunda yaşadıkları değişimler, şansın yüzlerine gülmesini sağlayacak.

2019 balık burcu için şanslı adımlar atılacağı, etkileyici ve heyecan dolu bir yıl olacak.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Duygu Aktaş 7 Aralık 2018

Bu sene bolca şans istiyorum. Sınava gireceğim, inşallah üniversiteye başlarım.

Gizem Turan 7 Aralık 2018

2019 yılında nişan yapmayı düşünüyoruz ama uygun olur mu acaba? 1 sene daha bekleme şansımız var çünkü.