Balık Erkeği Nasıl Geri Döner?

Duygusal erkekler olan balık erkekleri romantizme bayılırlar. Evet, birçok kadının kalbini bu şekilde kazanırlar. Kazandıkları kadınları kaybetmeyi de sevmezler, yani herhangi bir ayrılıktan onlar da hiçbir zaman memnun olamaz.

Bir Kadın Balık Erkeğinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalıdır?

Bir balık erkeğiyle uğraşıyorsanız biraz erkek gibi davranmanız gerekebilir çünkü çoğu balık erkeği sizden duygusal olabilir. Aşk hayatları onlar için oldukça önemlidir bu yüzden doğru bir taktik izlerseniz onlar için önemli olan bu şeyi geri kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrılan kim olursa olsun ruhsal bunalım içine giren bir balığa her şey normalmiş gibi yaklaşamazsınız. Mümkünse olayın üzerinden biraz geçmelidir. Balık erkeği bu sürede mantıklı kararlar verebilecek kıvama gelecektir. Ondan sonra sizinle konuşmaya gelecektir. O gelmezse bir süre sonra siz gidebilirsiniz. Öfkesi azalmış olduğu için sorun çıkmayacaktır.

Bir Kadın Balık Erkeğinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmamalıdır?

Bir balık erkeğini geri kazanmanız için zamana ihtiyacınız vardır. Ayrılık olayının üzerine yanına giderseniz tartışmaya başlarsınız ve balık erkeği ağzından çıkanları duymaz. Biraz zaman geçtiğinde ve bir araya geldiğinizde de saygı sınırları çerçevesinde konuşmalısınız. Romantik ruhlu erkeklere bağıramazsınız, kalpleri kırılır ve bu sefer sizinle konuşmazlar bile. Sessizliğe bürünürler. O iş orada biter. Bu balık erkeğinin sizden hoşlanmadığı anlamına gelmez. Bu değiştiğinizi düşünmesine yol açar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mihriban Uysalağaç dedi ki:

    Muhtemelen dönmez. Yaptığım büyük bir yanlıştı. En azından benim için öyle oldu. Balık erkekleri bir kere kırıldı mı bir daha toparlamanız zor olur. Duygusal oldukları için onlara karşı biraz dikkat davranmanız gerekiyor. Yaptığınız ufacık bir hatanın telafisi sizi çok yoracaktır. Ama aynı şekilde çok incecik bir davranışınız bile size çok puan kazandırır. O yüzden balık erkeklerinin dönmesini beklememek için onları kaybetmemeyi deneyin. Birebir yaşamış birisi olarak yazdım buraya.