Balık Erkeğine Âşık Olmak İçin 10 Neden

Yay Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Yay Erkeği Oğlak Kadını Uyumu – Anlaşabilirler Mi?

Boğa Kadını Nasıl İkna Edilir?

 Balık Erkeği Nasıl Geri Döner?

Balık 19 Temmuz, 09:04'de eklendi

Duygusal erkekler olan balık erkekleri romantizme bayılırlar. Evet, birçok kadının kalbini bu şekilde kazanırlar. Kazandıkları kadınları kaybetmeyi de sevmezler, yani herhangi bir ayrılıktan onlar da hiçbir zaman memnun olamaz.

Bir Kadın Balık Erkeğinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalıdır?

Bir balık erkeğiyle uğraşıyorsanız biraz erkek gibi davranmanız gerekebilir çünkü çoğu balık erkeği sizden duygusal olabilir. Aşk hayatları onlar için oldukça önemlidir bu yüzden doğru bir taktik izlerseniz onlar için önemli olan bu şeyi geri kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrılan kim olursa olsun ruhsal bunalım içine giren bir balığa her şey normalmiş gibi yaklaşamazsınız. Mümkünse olayın üzerinden biraz geçmelidir. Balık erkeği bu sürede mantıklı kararlar verebilecek kıvama gelecektir. Ondan sonra sizinle konuşmaya gelecektir. O gelmezse bir süre sonra siz gidebilirsiniz. Öfkesi azalmış olduğu için sorun çıkmayacaktır.

Bir Kadın Balık Erkeğinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmamalıdır?

Bir balık erkeğini geri kazanmanız için zamana ihtiyacınız vardır. Ayrılık olayının üzerine yanına giderseniz tartışmaya başlarsınız ve balık erkeği ağzından çıkanları duymaz. Biraz zaman geçtiğinde ve bir araya geldiğinizde de saygı sınırları çerçevesinde konuşmalısınız. Romantik ruhlu erkeklere bağıramazsınız, kalpleri kırılır ve bu sefer sizinle konuşmazlar bile. Sessizliğe bürünürler. O iş orada biter. Bu balık erkeğinin sizden hoşlanmadığı anlamına gelmez. Bu değiştiğinizi düşünmesine yol açar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.