Balık Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Balık burcu erkeğini elde tutmak doğru taktiklerle gayet mümkündür. Balık burcu erkeğini etkilemek, elinizde tutmak düşündüğünüz kadar zor değildir.

Her burcun, her kişinin etkilendiği, zaaflarının olduğu bilinen bir şeydir. Balık burcu erkeği zaaflarını bilirseniz; davranışlarınızı buna göre şekillendirebilirsiniz.

Balık burcu erkeğini elde tutmak kadar etkilemek de önemlidir. Âşık olduğunuz balık burcu erkeğini evliliğe ikna etmek tüm bunları uygulamanızla daha kolay hale gelebilir.

Sevgiliyken ya da evliyken balık burcu erkeğini kaybetmek istemiyorsanız da balık burcu erkeği nelerden hoşlanmaz bilmenizde fayda var. Balık erkeğinin hoşlanmadığı şeyleri yaparak erkeğinizi elinizde tutmanız oldukça zor olacaktır.

Burcu ne olursa olsun partnerinizi kaybetmeyi gerçekten istemiyorsanız; çift olarak birbirinize saygı duymanız; her şeyden önce sevgi duymanız oldukça önemlidir.

Balık erkeği sevginize karşılık vermiyorsa zorlama birlikteliğin bir yere varmayacağını da bilmelisiniz.

Erkeğin sevgisinden emin değilseniz; balık burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder öğrenebilirsiniz. Partneri balık olan birçok kadın balık burcu erkeğini nasıl etkilerim sorusunun yanıtını merak ediyor.

Balık burcu erkeğinin özelliklerine bakarak partnerinizi biraz daha yakından tanıyarak işe başlayabilirsiniz.

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Balık burcu erkeği yalnızlığı sever ve yalnız olmaktan çoğu zaman keyif alır.

Balık burcu erkeği karar değiştirmekte, karar vermeme konusunda ikizler burcuyla yarışır. Bu kararsızlıkla, net olmayışla birlikte ne zaman ne yapacağını anlamak da oldukça güçtür. Bazen tepkisinden emin olduğunuz durumlarda bile şaşırtıcı tepkiler verebilir.

Toplum içinde aykırı bir duruşu vardır. Kendi dünyasında, kendi değer yargılarıyla yaşar. Bu nedenle dünyasına girmek partneri için bile zordur. Bu kadar dik duruşa ve farklılığa rağmen balık burcu erkeği güvenmeye ihtiyaç duyar.

Kendini güvende hissetmediği bir ilişkide asla bulunmaz. Sürekli korunmak ister ve arkasında birinin olduğundan emin olmak ister. Balık burcu erkeğini doğru anlamlandırdığınız sürece birlikte çok uzun yıllar mutluluk içinde beraberce yürüyebilirsiniz.

Balık burcu erkekleri kendisinden uzaklaştığınızı hissederse beklediğiniz gibi sizi kendisine çekmeye de çalışmaz. Kendisi de güven duyabileceği, yanında olabilecek başka limanlar aramaya başlar.

Balık Burcu Erkeğine Nasıl Davranmalı?

Balık burcu erkeğine davranışlarınızı burcun özelliklerini göz önünde bulundurarak şekillendirmelisiniz.

Balık burcu erkeği bir şeye karar verip o yola girerse sizin de yanında olmanız ve onunla birlikte yürümeniz gerekir. Ona yetişemez, yolda mızmızlık yaparsanız; kaybeden taraf siz olursunuz çünkü balık burcu partneriniz yoluna devam eder.

Balık burcu erkeği, sizin çizgilerinizi, sınırlarınızı bilmez ya da öğrenmek için uğraşmaz.

Tamamen doğaçlama ve özgür davranarak ilerler. Bu durumda balık burcu erkeği partneriniz sizin dünyanızda kendi çizginizi aştıysa ona aşırı tepkiler vermek yerine bunun onun özelliği olduğunu kabul etmeniz gerekir.

Balık erkekleri yalnızlıktan keyif aldığı için kendisine dışarı çıkmak, arkadaşlarla ortamlara girmek gibi teklifleri sık sık sunmamanızda fayda var.

Sizinle yalnız vakit geçirmekten her zaman daha fazla keyif alacaktır ama kendisi de yalnız kalmak isteyebilir. Bu nedenle zaman zaman kendisini yalnız bırakmanızda fayda var.

Balık burcu erkeği adına kararlar vermek gibi bir hataya düşmeyin. Gelir o da, bize katılır o da ya da o da yapar bunu gibi onun adına cümleler kurup planlar yapmak gibi hatalar ipinizi çekmenize neden olabilir.

Balık burcu erkeğinin kararları şaşırtıcı ve beklenmedik olabilir. Bu nedenle onun adına hükümler vermeniz sadece sizin zorda kalmanıza neden olur.

Balık burcu erkeğinin değer yargılarına, kendi dünyasına saygı duymalı ve değişiklik yapmaya çalışmamalısınız.

Kısacası balık burcu erkeklerini olduğu gibi kabul etmelisiniz. Aksi halde ilişkinin yürümesi pek mümkün değil. Ayrıca balık burcu erkeğine güven duyduğunuzu, her zaman arkasında olduğunuzu da hissettirmelisiniz. Bundan çok hoşlanan balık burcu erkeği bu davranışınızın farkında olacak ve bunu değerlendirecektir.

Güvenini sarsacak davranışlarda bulunmanız onun güveninin kolaysa sarsılmasına neden olur. Bu nedenle balık burcuyla ilişkinizde gizli kapaklı işlerden uzak durmanızda fayda var.

Balık Burcu Erkeğini Elde Tutmanın Yolları

Balık burcu erkeğini mutlu edebileceğiniz taktikleri uygulayarak onu elinizde tutabilirsiniz.

Partneriniz sizi seviyorsa bile onu kendinizden uzaklaştırmamak için ilişkiniz boyunca özenli davranmalısınız. Balık burcu partneriniz için kendi kendine kalacağı, keyifli ortamlar yaratmak onu mutlu edecektir.

Herhangi bir kararında fikriniz farklıysa bile onu destekleyecek türde konuşmalar yapmanız, yanında olduğunuzu hissettirmeniz gerekiyor.

Balık erkeği ile bir ortamda konuşmalarınız esnasında ani çıkışlar, şaşırtıcı tepkiler görebilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken sakinliğinizi korumaktır.

Balık erkeklerinin bu nerede nasıl tepki vereceği konusundaki belirsizlikleri tamamen kişisel özellikleriyle alakalıdır.

Olduğunuz gibi görünmeye ilişkinin en başından başlayın çünkü balık erkeği için güven duygusu oldukça önemlidir.

Sonradan gösterdiğiniz bir yüzünüzün olduğunu balık erkeği fark ederse ilişkinizde ciddi sıkıntılar yaşanabilir hatta ilişkiniz sona erebilir.

Balık erkeğinin şefkate her zaman ihtiyacı vardır. Kendini güçsüz hissettiği anlarda yanında olmalı ve ona huzur vermelisiniz. Ancak yalnız kalmayı tercih ediyorsa da buna saygı duymalı ve onu yalnız bırakmalısınız.

Balık erkeği güven duygusunu kaybetmek konusunda çok hassastır. Bu nedenle balık burcu erkeğini nasıl kıskandırılır numaralarıyla kandırmaya çalışmanız onu kaybetmenize neden olur. Bu tür çocukça oyunlar yerine ilişkinizde pamuklar üzerinde gibi hissetmeniz balık erkeğini daha mutlu edecektir.

Hayallerine, iç dünyasına çok düşkün olan balık erkeğinin yanında ayakları yere basan bir kadın gibi görünmek yerine bulutlar üzerinde gibi hissetmeniz partnerinizi daha mutlu edecektir.

Balık burcunun bu özellikleri kendisini kontrol ettirmek istemeyen yapısı, ilişkide söz sahibi olmayacak olmanız anlamına gelmiyor.

Balık burcu erkeğiyle ilişkinizde yöneten taraf sizde olabilirsiniz. Bu yönetimi balık burcu erkeğine kesinlikle hissettirmemeniz gerekiyor.

İlişkiyi ya da balık burcu erkeğini yönetmek istiyorsanız bunu çok sessizce yapmalısınız.

Balık Erkeğinin Âşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Balık erkeğinin size âşık olduğunu anlamanız için bazı belirtiler görebilirsiniz ama kendisinin size âşık olması, sizden vazgeçmeyeceği anlamına gelmez.

Balık erkeğinin size âşık olduğunu anlamak için çok özel detaylara bakmanız bile gerekmez.

Balık erkekleri hisli erkeklerdir ama duygularını ifade etmekte sıkıntı yaşayabilirler. Bu nedenle ilk etapta kendisinden ilan-ı aşk beklemenizde fayda var.

Balık erkeği âşık olunca nasıl davranır sorusunun birden çok yanıtı vardır. Balık erkeği âşık olmuşsa sevdiği kadına davranırken nezaketli olmaya özen gösterir.

Nazik davranışlarına her zaman dikkat eder ve kadınını el üstünde tutar. Balık erkeğinin ani çıkışlarını sevgisizlik olarak yorumlamamalısınız. Bu çıkışlar olsa bile balık burcu erkeği aşkından vazgeçmiş değildir. Kısacası bu çıkışlara alışmanızda fayda var.

Balık burcu erkeğinin âşık olduğunu anlamanız bazı işaretler de vardır. Partnerinizin size bakışları, ten teması kurmaya çalışması aşkın işareti olabilir.

Siz bulunduğu mekâna girdiğinizde üstünü düzeltme, kendine çeki düzen verme gibi hareketler yapıyorsa sizden hoşlanıyor olma ihtimali oldukça yüksektir.

Aşk belirtilerini tek bir detaya bağlamak yanlış olacaktır. Aşkın belirtilerini bir bütün olarak düşünmelisiniz. Bu belirtilerin birçoğunu balık burcu partnerinizde görüyorsanız; hislerinize güveniyorsanız yolunuza devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Balık Burcu Erkeğini Elde Tutmak Balık Burcu Erkeğini Elde Tutmak için yorumda bulun

    Balık Burcu Erkeğini Elde Tutmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balık Burcu Erkeğini Elde Tutmak için ilk yorumu yapabilirsin.