Balık Kadını Zaafları ve Hassas Yönleri

Balık kadınının zaafları-hassas yönleri bir su burcu kadını olduğundan dolayı oldukça fazladır. Balık kadınları çok hassas kadınlardır ve en ufak şeylerde bile hassaslığını belli eder.

İçine kapanık burçlar arasında yer alan balık burcunun zaaflarını ve hassas yönlerini anlamak için onun derinlerine inmek gerekmektedir. Peki balık kadınının zaafları ve hassas yönleri nelerdir?

Balık Burcu Kadınları Kararsız Mıdır?

Kararsız balık kadınları seçim yapmakta oldukça zorlanırlar. Bu durum kararsız balık kadınlarının hayatlarının her alanında geçerlidir.

Sürekli olarak iki seçenek arasında kalmaya meyillidirler ve eğer balık kadının yanında birisi varsa “Fark etmez.” sözünü sıkça duyacaktır. Bu durum sadece kararsız balık kadınını etkilemez aynı zamanda çevresindeki kişileri de etkiler.

Balık Kadınlarının Duygusal Yönü

Duygusal balık kadınları oldukça hassas bir yapıya sahiptirler. Duygusal balık kadınları çok hızlı bir şekilde depresyona girmeye meyillidir ve aynı zamanda çok sık ağlayıp üzülürler.

Duygusal balık kadınları bazen ortada hiçbir şey yokken bile dert edecek bir şey bulur ve boşu boşuna kendini üzer. Bu durum sürekli olarak kendilerini kimsenin anlamadığını düşünmelerine sebep olur.

Sorumsuzluk Balık Kadınının Zaafları Arasında Mıdır?

Balık kadını zaafları arasında sorumsuzluk büyük bir yer kaplamaktadır. Balık kadınları ellerinde olsa günlerce hatta aylarca odalarından çıkmak istemezler. Genel olarak hayalleri ile baş başa kalmayı yeğlerler ve sıkılmadan saatlerce hayal kurabilirler.

Balık kadınları sorumluluktan kaçmaya ve gerçek hayattan kendilerini soyutlamaya son derece alışmışlardır. Sorumsuz balık kadınları zorla da olsa sorumluluk aldıklarında olabildiğince ertelerler ve son anda yapmaya çalışırlar. Bu durum sorumluluklarını aceleye getirip özensiz yapmalarına sebep olur.

Kendine Acımak Balık Kadınının Hassas Yönü Müdür?

Balık kadınının hassas yönleri arasında kendine acımak başlarda yer almaktadır. Balık kadınları çok sık düşünür ve düşündükçe yaşadıkları hiçbir şeyi hak etmediklerine karar verirler. Bu durum onların sık sık kendilerine acımasına neden olur. Aynı zamanda kendilerine acıdıkları gibi başkalarının da acımalarını isterler.

Balık Kadınlarının Karamsarlığı Zaafa Dönüşür Mü?

Balık kadını karamsarlık konusuna kendini en çok kaptıran burçlar arasında gelmektedir. Sürekli olarak olayların olumsuz yönünden bakmayı tercih eder ve bu durum çok sık negatif düşünmesine neden olur. Balık kadınları karamsarlıkları sebebi ile kendilerine zarar verme eğilimine de sahiptirler.

Balık Burcu Kadınları İradesiz Midir?

İradesiz balık kadınları hayır diyemezler. Karşılarındaki kişileri kırmaktan ve üzmekten çekindiklerinden dolayı istemeseler bile her şeye olumlu cevap vermeyi yeğlerler. Bu durum en çok da kendilerine zarar vermektedir.

Balık kadınının iradesizliğini fark edip bu durumu fırsata çevirmeye çalışanlar da vardır. Bu nedenle balık kadınları hayır demeyi öğrenmelidir.

İyimserlik Balık Kadınının Hassas Noktası Mıdır?

İyimser balık kadınları kimse hakkında kötü düşünmeyi istemez. Kendisi hakkında ne kadar karamsar olursa olsun dış dünyaya karşı da bir o kadar iyimserdir.

Balık kadınları sevdikleri için varını yoğunu ortaya dökmeye hazırdır. Ancak çok çabuk güvenmesi yanlış kişilere güvenip yanlış kişiler için mücadele etmesine sebep olmaktadır.

Korkaklık Balık Kadınının Zaafı Mıdır?

Balık kadını korkaklık zaafına sahip bir burçtur. Günlük hayattaki korkma eylemlerinden çok gelecek hakkında korkuya kapılırlar. Korkak balık kadınları aynı zamanda sevdiklerini kaybetmekten de oldukça fazla korkarlar. Bu nedenle akıllarında durduk yere kurup kendilerini depresyona soktukları pek çok dönem geçirirler.

Balık Kadınları Çabuk Mu Güvenir?

Balık kadınları zayıf yönleri arasında çok çabuk güvenmek de vardır. İyimser balık kadınları ne kadar kötülük görürse görsün yeni tanıştığı bir kişiye karşı önyargılı olmamaya çalışır. Bu durum balık kadınının çok çabuk güvenmesine ve sonra hüsrana uğramasına sebep olur.

Balık Kadınının Utangaç Yönü

Utangaç balık burcu kadınları utandırılmaktan nefret ederler. Daha çok evcimen bir yapıya sahip olan balık kadınları kalabalığa karıştığında utanacağı şeylerin başına gelmemesi için dua eder vaziyettedir. Aynı zamanda kalabalık içinde utanacağı bir durum olduğunda da çok çabuk kızarır ve ağlayacak seviyeye gelir.

Balık kadınını utandırılırsa, utandıran kişiyi asla unutmaz ve o kişi ile arasına mesafe koyar. İntikam almaya çalışmasa bile o kişinin yaptığını asla unutmaz. Ta ki karşısındaki kişi özür dileyip af dileyinceye kadar kin tutmaya devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Balık Kadını Zaafları ve Hassas Yönleri Balık Kadını Zaafları ve Hassas Yönleri için yorumda bulun

    Balık Kadını Zaafları ve Hassas Yönleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balık Kadını Zaafları ve Hassas Yönleri için ilk yorumu yapabilirsin.