Akrep Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır?

Akrep burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır? İçeriğimizde bir akrep erkeğine ilgi duyan ya da onunla sevgili olan kadınların aklındaki soru işaretlerini cevaplayacağız. Akrep erkeği sevmiyorsa bunu hareketlerinden nasıl anlayabileceğiniz ve sizden soğuduğunun ipuçlarını yakalamanızı sağlayacağız.

Akrep Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır?

Akrep erkeği sevgiliniz siz her zamanki gibi ilgili davranmıyorsa ve sizden soğuduğunu hissediyorsanız bazı ipuçlarını takip edebilirsiniz. Unutmayın ki değişen her davranışı sizden soğuduğunun göstergesi olmayabilir. Belki de yalnızca stresli bir dönem geçiriyor ya da yorgundur.

  • Akrepler genel olarak oldukça pozitif insanlardır. Eğer çevrenizdeyken her şeye olumsuz yanından bakıp söylenmeye başladıysa işlerin kötüye gittiğini anlayabilirsiniz.
  • Özellikle kadınlara karşı kibar davranan akrep erkekleri size karşı kaba davranıyorsa ve hassas konularda sizinle dalga geçiyorlarsa sizi sevmediğini anlayabilirsiniz.
  • Sizinle zaman geçirmeyi seven erkek arkadaşınız sizin yerinize erkek arkadaşlarıyla daha fazla takılmaya başladıysa sevgisinden şüphe edebilirsiniz.
  • Akrep erkeği kavga sıklığını arttırdıysa ve sürekli sizinle tartışacak bir konu arıyorsa sizi sevmediğini düşünebilirsiniz. Ayrıca bu tartışmalarda özellikle duygularınızı incitmek istiyor gibi hissedebilirsiniz.
  • Akrep erkeği tutkulu olması bilinir. Eğer sizinle fiziksel temas kurmuyorsa ve uzak duruyorsa aşkının bittiğini anlayabilirsiniz.
  • Akrep burcu erkeği sevmiyorsa mesajlarınıza geç cevap verir. Normalde sosyal medya paylaşımlarınızı yakından takip edip beğenirken aşkı bittiğinde ilgisini çekebilir.

Akrep Erkeği Kıskandırır mı?

Taktik yapmayı seven akrep erkekleri sevdiği kadını kıskandırmayı deneyebilir. Ancak kıskandırırken daha çok başka kadınların kendisine ilgi gösterdiğini anlatır. Eğer bunun yerine size başka kadınlardan bahsediyor ve onların olumlu özelliklerini ön plana çıkarıyorsa sizi sevmediğini düşünebilirsiniz.

Akrep burcu erkeği kıskanç mı? içeriğimizi de inceleyerek onu daha yakından tanıyabilirsiniz.

Akrep Erkeği Romantik midir?

Tutkunun diğer anlamı olan akrep erkekleri sevdikleri kadına her zaman kendini değerli hissettirirler. Son derece romantiklerdir ve çevresinde âşık olduğu kadın olduğunda mutlu olurlar. Eğer yanındayken heyecanı ve mutluluğunu hissetmiyorsanız, ortamda fazlalık olduğunuzu düşündürüyorsa size aşık değildir.

Akrep Erkeği İlgisizse

Akrep erkeği, en meraklı burca sahip erkeklerden birisidir. Özellikle sevdiği insanı keşfetmeyi sever. Kimi zaman alakasız konuları bile merak ettiğini görür ve ne cevap vereceğinizi bilemezsiniz. Âşık olduğu kişiyi dinlemek onun için keyiflidir. Bu nedenle de genellikle konuşkan kadınlara ilgi duyarlar. Ancak artık sizi eskisi gibi dinlemiyorsa ve söylediklerinizin ilgisini çekmediğini hissettiriyorsa ayrılığa hazırlanmanızda fayda vardır.

Akrep Burcu Erkeği Neden Uzaklaşır?

Hareketlerinin anlamlandırılması en zor burçlardan birisi olan akrep erkeklerinin sizden uzaklaşmasının nedenini anlamanız oldukça zordur. Yalnızca sizi test etmek istiyor olabilir. Amacı onunla ilgilenmeye devam edip etmeyeceğinizi görmek olabilir. Ancak aynı zamanda akrep erkeği soğuduğunda da partnerinden uzak durmayı deneyebilir. Bu noktada yapabileceğiniz en güzel şey onunla açık bir şekilde konuşmaktır.

Akrep Burcu Erkeği İlişkiyi Nasıl Bitirir?

Akrep erkeği ilişkide ne kadar tutkuluysa ayrılık sürecinde de bir o kadar sinir bozucu olabilir. Ondan sakin bir ayrılık konuşması yapmasını beklememelisiniz. Muhtemelen öncesinde gereksiz kavgalar çıkaracak ve o tartışmaları çok büyütecektir. Sizi kırmak ve hassas noktalarınıza dokunmak için ekstra çaba harcayacaktır. Ayrıca kimi zamanda hiçbir şey demeden ortadan kaybolabilir. Çünkü bilir ki bir anda ortadan kaybolması partnerini daha fazla sinirlendirip hırslandıracaktır.

Akrep Erkeği Kaçanı Kovalar mı?

Duyguları ile hareket eden akrep erkekleri en çok özleyen burçlardan birisidir. Bu nedenle kaçanı kovalar. Ancak dozu ayarlamak önemlidir. Eğer onu sevmediğinizi düşünürse o da sizden kısa sürede uzaklaşacaktır. Unutmayın ki akrep erkeği karşısındaki kişiyi yansıtan bir kişiliğe sahiptir.

Akrep Burcu Erkeği Pişman Olur mu?

Akrepler, bir anda her şeyi yakıp gidebilir ve ayrılık kararı alabilir. Ancak eğer sizi seviyorsa pişman olması çok uzun sürmeyecektir. Birkaç hafta sessizce bekleyebilir ve bu süreçte siz de ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Ancak akrep burcu erkeği sevmiyorsa pişman olmasını da beklememelisiniz.

Terk Eden Akrep Erkeği Geri Döner mi?

Ayrılan akrep erkeğinin geri dönme ihtimali oldukça yüksektir. Özellikle çok fazla arayıp soruyorsanız ilişkiden bunalıp yalnızca kalmak istiyor olabilir. Eğer akrep erkeğini geri döndürmek istiyorsanız ayrılık sonrasında iletişimi tamamen kesin. Sizden haber almasını mümkün olduğunca engelleyin. Bir süre sonra sizi arayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır? burclarinozellikleri.com Akrep Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır? için yorumda bulun

    Akrep Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır? için ilk yorumu yapabilirsin.