Akrep Erkeğini Elinde Tutmanın Yolları

Akrep burcu erkeğini elde tutmak, kadınların büyük bir kısmını zorlamaktadır.
Yerli ve yabancı uyruklu güzel kadınlar büyükçekmece escort sitesinde kendilerini tanıtıyorlar.
Tam anlamıyla çapkın olan ve sürekli yeni aşklara yelken açma hevesini taşıyan akrepler, kolay kolay durulmazlar. Bu durulmama durumunun sonucunda kişinin mutlu olması da mutlu edilmesi de pek kolay olmaz.

Akrep burcu erkeği kolayca telsim olan bir erkek değildir. Doğru kadını arama, ilişkide istediklerini bulma, şartlarının yerine gelmesini bekleme gibi birçok unsur bulunmaktadır. Dolayısıyla akrep erkeğini mutlu etmek her kadının yapabileceği bir iş değildir.

Akrep Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Akrep erkeğinin zaafları konusunda kendini eğiten ve onu tanıma konusunda sıkıntısı olmayan kadınlar daha kolay elde tutabilmektedir.

Akrep erkeğini mutlu edebilmek için çaba sarf eden ancak bir türlü elinde tutamayan kadınlar her şeyden önce onu tanımaya gayret etmelidir.

Kolayca çözülebilen bir karakteri olmadığı için akrep erkeği ile ilişki yürütmek de pek kolay olmamaktadır.

Akrep burcunu etkilemenin yollarını bilmek, erkeğin hoşuna giden taktikleri kullanmak elde tutma sürecini biraz daha kolaylaştırmaktadır.

Yeni yeni hoşlandığı bir kadının yanında kalmayı tercih eden akrep erkeği bir süre sonra bu kadını çözüp sıkılmaya başlamaktadır. Bu süreçte ne kadar çekici olursanız sizinle kalmasını o kadar sağlarsınız.

Akrep Erkeği Nasıl Elde Tutulur?

Akrep erkeği nasıl âşık olur sorusu tamamıyla kadına bağlıdır. Akrep erkekleri için görünüş çok büyük önem taşımaktadır.

Kişi, dışarıdan bakıldığı zaman paspal, bakımsız, pis görünüyorsa akrep erkeğinin yaklaşma gibi bir ihtimali dahi olmamaktadır. Bunun yerine saçları her zaman yapılı, makyajını sade ve temiz yapmış, üzerindeki her bir parça özenle seçilmiş kıyafetler giyen bir kadın bir adım önde kabul edilmektedir.

Akrep erkeğini elde edebilmek için çekici olmak gerekir. Dışarıya çıktığında yanındaki kadını kendi gibi herkes beğenmeli.

Akrep erkeği ancak o zaman içine sinen bir ilişkiye başlar. Ne kadar uzun süreli bir ilişki istenirse bu konuda o kadar çaba sarf edilmesi gerekmektedir.

Akrep Erkeği Nasıl Elde Edilir?

Akrep burcu erkeğini yola getirmek çok kolay değildir ancak işini bilen bir kadın bunu her zaman başarabilir.

Onu elde etmek ve sizinle kalmasını sağlamak için çok düşkün değilmiş gibi davranmayı unutmamalısınız.

Onsuz yapamayacağınızı fark ettiği an arkasını dönüp gidecektir. Bu nedenle asla zayıf olduğunuzu göstermemelisiniz. Değer verdiğinizi bilmeli ancak asla vazgeçilmez olmamalıdır.

Akrep burcu erkeği sıcakkanlı bir erkektir. Bu açıdan herkesle kolayca anlaşır. Siz de böyle olmaya özen göstermelisiniz.

Çevresindeki herkesle iyi anlaşırsanız onun sizinle kalmasını çok daha kolay kılarsınız. Ne kadar sıcakkanlı ve hoşsohbet bir yapınız olursa o kadar kolay anlaşırsınız.

Akrep Erkeğini Elde Tutma Taktiği

Akrep burcu erkeği ile nasıl barışılır sorusunun cevabı çok da net değildir çünkü akrep erkekleri gelgitleri olan erkeklerdir. Ne için kızdıklarına bağlı olarak affetmeleri de çok uzun zaman alabilir. Bu konuda özellikle merhametlerinden faydalanmak işe yarayacaktır.

Merhametli olan akrep erkeği, karşısındaki kişinin ağlamasına dayanamaz. Özellikle çok büyük bir problem yoksa sizi kolayca affeder. Doğru zamanda ağlamayı başarabilirseniz akrep erkeğini daha kolay elde tutabilirsiniz.

Akrep erkeğini elinizde tutmak için duygusal atılımlar da yapabilirsiniz. Size ne kadar ihtiyacı olduğunu kanıtlarsanız uzun süre yanınızda kalmasını da kanıtlamış olursunuz.

Çoğu zaman kibirli bir tutumla kimseye ihtiyaçları olmadığını öne sürseler de akrepler çevrelerinde birisi olmadan mutlu olmazlar.

Akrep Erkeği Anlayışla Elde Tutulabilir mi?

Akrep burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir sorusunun cevabı anlayışsızlıkta yatmaktadır. Dışarıdan bakıldığında çok fevri ve sinirli gibi görünen akrep erkeği aslında çok sabırlıdır.

Hayatında yer alan kişiye sabrı da bir hayli fazladır. Ne var ki zaman içinde akrep burcunun da bazı konularda tolerans tanımadığı gözden kaçmayacaktır. Bunlardan ilki anlayıştır.

Akrep erkeği anlayışsızlığa tahammül edemez. Karşısındaki kişi, bencilce yalnızca kendi isteklerini gerçekleştirmeyi düşünürse bu durumda akrep erkeğinin mutlu olma gibi bir ihtimali yoktur. Dolayısıyla onu elde tutabilmek için anlayışlı olmak, samimi davranmak gerekmektedir.

Akrep Erkeği Cinsellikle Elde Tutulabilir mi?

Akrep erkeği cinsellik konusunda sınırları olan bir erkek değildir. Bencillik ise asla yapmaz. Dolayısıyla karşısındaki kişiyi nasıl mutlu edeceğini bilen bir erkektir. Bu durumda size düşen onun bu özelliklerine sahip olmaktır.

Cinsel uyumunuz başarılı olursa akrep erkeğini kendinize bağlamanız çok daha kolay olur. Ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu düşünmesi için ikinizin de sağlıklı cinsel yaşamı olmalıdır.

Akrep erkeği yatakta başarılı kadınlardan hoşlanır. Çekingen ve isteksiz kadınla ne kadar iyi anlaşırsa anlaşsın mutlu olamaz. Bu nedenle akrep erkeğini elde tutabilmek için bu konuda iyi olmanız gerekir.

Akrep Erkeğini Elde Tutmak İçin Tecrübe Gerekir mi?

Akrep erkeği flört konusunda profesyonel bir erkektir. Hayatına giren kadından da aynı şeyi beklemektedir. Bu konuda zayıf olan ya da isteksiz bir tavır sergileyen kadınla mutlu olması mümkün değildir.

Zarif flört adımları atabilecek, anlayışlı ve sevimli bir kadına bağlanması çok daha kolay olmaktadır.

Akrep erkeğini elde tutabilmek için tecrübe edinilmesi gerekmektedir. Kolay idare edilebilen, basit adımlarla mutlu olan bir erkek olmadığı için kişinin flört ve ilişkiler konusunda deneyimli olması önemlidir.

Özellikle kaybetme korkusuyla yapılmış acemi hataları, akrep burcunun sizden uzak kalması manasına gelir. Bu konuda dikkatli adım atmak elde tutma sürecini kolaylaştıracaktır.

Akrep Erkeği Dürüstlükle Elde Tutulabilir mi?

Akrep erkeği sevmezse bunu size çekinmeden sözler. Aynı dürüstlüğü sizden beklemesi ise büyük bir adımdır.

Sevdiğinizi ya da sevmediğinizi dürüst bir şekilde dile getirmekten çekinmemelisiniz. Bunu hızla teslim olma ya da basitçe adım atma olarak değerlendirmemelisiniz.

Akrep erkeğini elde edebilmek için dürüstçe cesur davranmak sizin de yararınıza olacaktır.

Sürekli gelgit yaşayıp kararsız tutumlar sergilemektense ciddi bir adım atarak net şekilde duygularınızı ifade edebilmeniz içinizi rahatlatacaktır.

Akrep erkeği yalandan nefret eder. Özellikle yalanla numara yapıp onu elde etmek istediğinizi fark ederse terk edilmeniz kaçınılmaz olur. Böyle bir duruma düşmek yerine duygularınızdan emin olduğunuzda dile getirmeniz daha olgun bir adım olabilir.

Akrep Burcu Erkeğini Evlilikle Elde Tutmak Mümkün mü?

Akrep burcu erkeğini evlilikle elde tutabilmek mümkün değildir. Evliliği ilişkiyi kesinleştiren yol olarak değerlendirmek son derece yanlıştır. Bu tarafların birbirine olan saygısını azaltan bir hamledir.

Akrep burcu erkeğini sevmek, sevgiyle evlilik teklifi etmesini beklemek ve nihayetinde mutlu bir birliktelik gerçekleştirmek esastır. Yalnızca elde tutabilmek için evlenmek doğru bir hareket değildir.

Akrep Erkeğini Elde Tutmak Yorucu mu?

Akrep burcu erkeğini elde tutmak yorucudur. Özellikle sempatik bir karaktere sahip olduğu için kadınların ilgisi kaçınılmazdır.

Sizden gelen ilginin azalması neticesinde farklı kadınlara meyletmesine sebep olabilmektedir. Buna engel olmak için akrep erkeğini elde tutmanın yollarını denemeli, ilgiyi ve sevgiyi eksiltmeden göstermelisiniz. Bu sayede sizin kıymetinizi bilip aldatma gibi bir hataya da düşmesi mümkün olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Erkeğini Elinde Tutmanın Yolları Akrep Erkeğini Elinde Tutmanın Yolları için yorumda bulun

    Akrep Erkeğini Elinde Tutmanın Yolları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Erkeğini Elinde Tutmanın Yolları için ilk yorumu yapabilirsin.