Koç Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır?

Bir koç erkeğine ilgi duyan ancak duygularının karşılıklı olup olmadığından emin olamayan pek çok kadın “Koç erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?” sorusunu sorur. Koç burcu erkeğinin size ilgi duyup duymadığını anlamanız, adımlarınızı nasıl atacağınız konusunda daha kolay karar vermenize yardımcı olabilir.

Koç Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır?

Koç erkeği, kendisini en net ifade eden burçlar arasında yer alır. Gelgitli hareketleri ile kafanızı karıştırmaz. Eğer size karşı ilgi duymuyorsa bunu anlamanız son derece kolay olacaktır.

Eğer sizin ona ilgi duyduğunuzu hissediyorsa açık bir şekilde size karşı hislerinin olmadığını söyleyebilir. Kendisinden bunu duymasanız dahi davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Koç erkeğinin size karşı hisleri bulunmuyorsa sizden hoşlanıyor gibi davranmaz. Ayrıca size ilgi duymadığını ifade etmek için farklı kadınlarla flört de edebilir.

Koç Erkeği Neden Mesaj Atmaz?

Koç erkeği sizi arayıp mesaj atmıyorsa muhtemelen size karşı ilgisizdir. Pek çok erkeğin aksine koç erkekleri ilgi duymadıkları insanlarla iletişimde olmaktan hoşlanmazlar.

Eğer size karşı ilgi duyuyorsa mesaj atacağından emin olabilirsiniz. Duygularınızı doğrudan hissettirdiyseniz aynı ortamlarda zaman geçiriyorsanız dahi sizinle mümkün olduğunda az iletişim kurduğunu görebilirsiniz.

Koç Erkeği Neden Sessiz Durur?

Koç erkeği birlikte zaman geçirmekten hoşlanmadığı kişilerle konuşmaktan hoşlanmaz. Boş muhabbetlerin insanı değildir. Eğer size ilgi duymamasına rağmen onunla iletişime geçip sohbet etmeyi deniyorsanız gergin konuşmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

İlk sohbeti başlatmanıza rağmen sessiz kalıyorsa ve sohbeti sürdürmek için adım atmıyorsa size ilgi duymadığını anlayabilirsiniz.

Koç Erkeği Kıskanç mıdır?

Koç erkeğinin hoşlanma belirtilerinin başında kıskançlık gelir. Eğer sizi kıskanmıyorsa size karşı duyguları olmadığını anlayabilirsiniz. Çünkü koç burcu erkeği yalnızca sevgilisi ya da eşini değil ailesini ve arkadaşlarını da kıskanır. Bu konuda daha fazla bilgi almak isterseniz; “Koç erkeği kıskanç mıdır?” içeriğimize göz atabilirsiniz.

Koç Erkeğinin İlgisini Nasıl Çekerim?

Koç erkekleri, kadınının peşinden koşmayı tercih eder. Bu nedenle genellikle kendisine ilgi duymayan kadınlardan hoşlanır. Eğer bir koç erkeğine ilgi duyuyorsanız ve sizden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorsanız onu mümkün olduğunca görmezden gelmeyi deneyebilirsiniz. Eğer size ilgisi varsa sizinle konuşmayı deneyecektir.

Koçlar, kendinden son derece emin erkeklerdir. Bu nedenle hem ilişki de hem de ilişki öncesinde baskın olmayı severler. Utangaç değillerdir. Sizinle ilgilendiğini hissetmiyorsanız muhtemelen size karşı ilgisizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Koç Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır? Koç Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır? için yorumda bulun

    Koç Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Koç Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır? için ilk yorumu yapabilirsin.