Akrep Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanılmayı Sever Mi?

Akrep burcu kadınının kıskanç olduğu herkes tarafından, özellikle de burçlara ilgili kişilerce çok iyi bilinir ki akrep burcu kadını dendiğinde akıllara ilk kıskançlık kavramı gelmektedir.

Akrep burcu kadını kıskançlık noktasında diğer tüm burçları geride bırakır ve kişilerin, bir akrep burcu kadınıyla birlikte olacaklarsa bunu göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

Akrep burcu kadını kıskançlığı dillere destan olsa da bu kıskançlığı törpülemek, akrep burcu kadınına bağlı olduğu kadar karşısındaki kişiye de bağlıdır.

Sevdiği insanı kıskanan akrep burcu kadını, hayatına yeni giren kişilere tam güvenemediği ve şüpheyle yaklaştığı için zaman zaman kıskançlık krizlerine girmektedir.

Bir akrep kadınının hayatına yeni girdiyseniz ona sabırla yaklaşmalısınız ve güvenini kazanmak için gayret etmelisiniz çünkü akrep burcu kadınları karakter yapısı olarak her şeye şüpheyle yaklaşmaya ve her şeyin altından bir hinlik aramaya meyillidirler. Bu şüphecilikleri doğal olarak yeni yeni hayatlarına giren insanlarda kendini daha çok göstermektedir ve kıskançlıkları da buna bağlı olarak şiddetlenmektedir.

ir akrep burcu kadınıyla ilişki yaşamaya başladığınızda başlangıç aşamasında bu kıskançlığı size abartı gelse de zaman içinde onun bu özelliğini törpülediğini ve size güven duyduğu için hareketlerinde aşırıya kaçmadığını göreceksiniz.

Akrep kadını ilişkilere “Ben senin hayatındaki tek kadın olmalıyım. Yoksa birlikteliğimizin ne anlamı var?” mantığıyla yaklaşır. Bu düşüncesini abartmadığı ve gereksiz kıskançlıklara girmediği sürece akrep burcu kadınının kıskançlığı ilişkide bir sorun haline gelmemektedir.

Akrep kadınlarının unutmaması gereken bir şey varsa o da herkesin insan olduğu ve bazı durumlarda herkesin karşı cinsiyetten insanlarla konuşmak zorunda kalacağıdır. İnsanlar iş ve okul hayatlarında pek çok kişiyle arkadaşlık edebilirler. Bu hayatın gereğidir ve önemli olan partnerinizin nasıl bir kişiliği olduğu ve çevresindeki insanlara karşı samimiyetine ne kadar dikkat ettiğidir. Bu nedenle yersiz ve abartı kıskançlıklar akrep kadınına, partnerine ve ilişkiye zarar verir.

Akrep burcu kadınlarının partnerlerini kıskanırken abartıdan uzak durmaları ve mantıklarını devreye sokabilmeleri ilişkinin sağlığı ve geleceği açısından önemlidir.

Akrep Burcu Kadını Neden Kıskanır?

Zodyak’ın en tehlikeli kadını olan akrep burcu kadını, sevdiği insanlara karşı duydukları yoğun kıskançlığın yanında elde edemedikleri bir şeye çevresindeki diğer insanların sahip olduğunu gördüklerinde kıskanıp haset edebilirler.

Hırslı, gözü pek ve tutkulu olan akrep burcu kadınları kendilerinde olandan daha iyisini başkalarında gördüklerinde buna asla dayanamazlar ve altta kalmamak için çaba gösterirler.

Kıskanç olsalar da yakın çevresindeki insanların donanımlı olmalarını isterler ve onların başarılarına karşı kötü duygular beslemezler aksine onların daha yukarılara çıkmalarını çok isterler, tabi kendileri de onlarla beraber yukarılara çıkmalıdır çünkü bir akrep burcu kadını başkalarından aşağıda yer almayı asla gururuna yediremez.

Sevdikleri insanları başkalarıyla paylaşmayı sevmez akrep burcu kadınları. Her şeye şüpheci yaklaşmaları ruhlarında vardır. Şüphecilik, tıpkı kıskançlık gibi akrep kadınının en belirgin özelliklerinden birisidir. Zaten şüphecilikleri ve kıskançlıkları birbirini alevlendirir. Bu nedenle de akrep kadınının karşısındaki insanı tam tanımadan ona güvenebilmesi imkansızdır.

Eğer akrep kadınının karşısındaki kişi zar zor kazanabildiği bu güvene zarar verecek hareketlerde bulunursa, akrep kadınının tekrar o kişiye güvenebilmesi artık mümkün olamaz. Güvense bile her hareketine şüpheyle yaklaşmaktan kendini bir an olsun alamaz.

Akrep kadınının güvenini tam manasıyla kazandığınızda kıskançlıkları azalacaktır ve sizi rahatsız etmeyecek düzeye inecektir ancak tamamen son bulacağını düşünmek yanlış olur.

Akrep Burcu Kadını Nasıl Kıskandırılır?

Akrep burcu kadınları oldukça tutkulu ve sadık insanlardır. İlişkilerini tutkuyla yaşayan bu kadınlar aynı tutkuyu karşı taraftan da beklerler ve karşı taraftan aynı davranışı almadıkları zaman kıskançlık seviyeleri artabilir.

Sadece ilişkilerde değil hayatlarının her alanında şüpheci olan akrep burcu kadınlarını en ufak bir hareketinizle şüpheye düşürürseniz şüphesinin peşine düşerek sizi kıskanması, hatta yaptığınız hataların intikamını alması kaçınılmaz olacaktır.

Akrep burcu kadınları sevdiklerini kıskandıkları için onları kıskandırmaya çalışmaya gerek yoktur aksine bu davranıştan kaçınılmalıdır çünkü bu davranış, akrep burcu kadınının sizden kaçarak uzaklaşmasına neden olabilir.

Bir akrep burcu kadınıyla bir ilişkinin başlangıcındaysanız o sizi tam olarak tanımadığı için her şeye yaklaştığı gibi size de şüpheyle yaklaşacaktır. O yüzden en ufak bir hareketinizin altında bir şeyler arayacaktır.

İlişkiniz ilerledikçe ve siz akrep kadınını olduğu gibi kabullenip onun kıskançlıklarını tolere ettiğiniz zaman, zamanla onun güvenini kazanacaksınız ve kıskançlığın yerini tutku, sadakat, bağlılık ve aşk alacak. Bu nedenle akrep burcu kadınını kıskandırmak için değil aksine kıskançlığını kontrol altına almasına yardımcı olması için size güvenmesini sağlamalısınız.

Akrep Burcu Kadını Kıskanınca Ne Yapar? Nasıl Davranır?

Akrep burcu kadınları sahtelikten kaçınırlar, bu nedenle kıskandıklarında ve karşı tarafa sinirlendiklerinde bunu göstermekten çekinmezler. Gururlu olan akrep kadınları, kıskandıkları zaman kıskançlıklarını çabucak bir kenara bırakamazlarsa karşıdakilere ve kendilerine ruhsal olarak büyük sıkıntılar vererek ilişkiyi çıkmaza sokabilirler.

Bir akrep kadınını üzecek ve kıskanmasını gerektirecek bir şey yaptıysanız her an kalbinizi kırabilirler.

En kıskanç kadınlar olan akrep burcu kadınları, kıskanırlarsa ve karşısındakinin sevgisine dair güveni kırılırsa, aynı tutkuyla karşılık alamazsa öfke krizleri yaşamanın yanı sıra içinde bazı duygularını saklamaya da başlarlar.

Karşısındakine soğuk davranır ve onu sevmiyormuş gibi bir duruş sergiler. Duygularını içine atan, size soğuk davranan bir akrep kadını varsa karşınızda sizi kıskanmış ya da haraketlerinizden bazıları onun hoşuna gitmemiş olabilir.

Akrep Burcu Kadını Kıskanılmaktan Hoşlanır mı?

Akrep burcu kadınının kıskançlığı dillere destan, peki akrep burcu kadını kıskandığı kadar kıskanılmaktan da hoşlanıyor mu? Akrep burcu kadını ve kıskançlık konusunda akrep kadınının kıskanılmaya karşı tutumu nedir?

Akrep burcu kadınları yalandan, rol yapmadan, abartı hareketlerden hoşlanmaz bu nedenle sırf kıskanmak için kıskanırsanız, sırf o da böyle yapıyor diye ona öyle yaklaşırsanız ve o da samimi olmadığınızı anlarsa vay halinize.

Samimiyetsizlikten hiç hoşlanmayan akrep kadınları bu hareketlerinizi yakaladığı an onun gözünden düşersiniz. Bu nedenle gerçekten içinizden geldiği gibi davranmalısınız, eğer kıskanırsanız bunu belli edebilirsiniz ki sizin onu önemsediğinizi anlasın, çünkü akrep kadınları önemsendiklerini hissetmek isterler. Nasıl o sizin hayatınızda başka kadınlar istemiyorsa siz de aynı şekilde ona bunu hissettirin ve ona tutkuyla yaklaşın.

Yükseleni Akrep Burcu Olan Kadınlar Kıskanç mıdır?

Kişinin “Burcun ne?” sorusuna verdiği cevap güneş burcudur. Güneş burcu kişilik özelliklerinde ana etken olsa da yükselen burcunun da büyük etkileri olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bunu şöyle düşünebilirsiniz, güneş burcunuz sizin kişiliğinizin temellerini oluştururken yükselen burcunuz ise sizin kendinizi dışarıya karşı nasıl gösterdiğinizi ve dışarısı tarafından nasıl algılandığınızı göstermektedir.

Güneş burcu akrep olsun ya da olmasın bir kadının yükselen burcu akrepse kıskançlıkları yine baş gösterir. Hayatı siyah ve beyaz olarak gören ve buna uygun yaşayan yükselen burcu akrep olan kadınlar, kendilerini göstermeyi ve çevrelerindekileri yönetmeyi severler.

İlişkide partnerini aşırı kıskanma özellikleri yükselen burcunda da kendini gösterir ve yükselen burcu akrep olan kadınların ilişki yaşadıkları kişiler ilk aşamada bununla başa çıkarken zorlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanılmayı Sever Mi? Akrep Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanılmayı Sever Mi? için yorumda bulun

    Akrep Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanılmayı Sever Mi? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanılmayı Sever Mi? için ilk yorumu yapabilirsin.