Akrep Burcu Erkeği Kıskanırsa Nasıl Davranır?

Akrep burcu erkeği kıskanırsa nasıl davranır, kıskançlık konusunda tepkileri nasıldır soruları kadınlar tarafından sık sorulmaktadır.

Tam anlamıyla aşk erkeği olan akrep erkeği birçok kadının isteyeceği türden bir karaktere sahiptir.

Özellikle aşkı yaşayış tarzı ilgi çekici ve olabildiğince sevimlidir. Bu yüzden birçok kadın akrep erkeğinin hayatında yer alması gerektiğine inanmaktadır.

İlişkilerinde bazı tabuları olan akreplerin bu konuda olabildiğince temkinli davrandıkları görülmektedir. Özellikle kıskançlık, akrep erkeğinin en hassas olduğu noktalardan bir tanesidir.

Bütün ilişkilerine şüphe ile yaklaşan akrep erkeğinin kıskanması kaçınılmazdır.

Akrep erkeği, burcunun vermiş olduğu etkenlerden dolayı zordur. Zoru sevmeyen ve kıskançlığa tahammül edemeyen bir kadının akrep ile ilişki yaşaması pek fazla mümkün olmayabilir.

Akrep Burcu Erkeği Kıskanç mı?

Akrep burcu erkeği en kıskanç burçlar arasında ilk sıralarda yer alır. Bu konuda hemen herkesi geride bırakabilecek bir donanıma sahiptir çünkü yaratılışı gereği kıskançlık konusunda hassastır.

Sevdiği kadını kıskanma konusunda asla taviz vermeyen akrepler birçok konuda sınırlayıcı davranabilirler. Bu yüzden hayatınıza akrep erkeğini almayı düşünüyorsanız her şeyi bir kenara bırakıp kıskançlık üzerine düşünmeyi sürdürmelisiniz. Bu konuda ılımlı olabilecekseniz akrep erkeği ile ilişkiye başlamalısınız.

Akrep erkeğinin ilişkisinde taviz göstermediği konular olur. Bunların başında da kıskançlık gelir.

Her konuda kıskançlık çıkarmasa da bazı konular, akrep erkeği için önemlidir. Dolayısıyla bu konularda damarına basmamaya ekstra özen göstermeniz önerilmektedir.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Konularda Kıskançlık Sergiler?

Akrep erkeği, bütün burçların içerisinde en kıskanç olanı kabul edilebilir. Onun için her şey basit şekilde kıskançlık sebebidir.

Sosyal medyada ekli olan bir erkek arkadaş, selam veren bir erkek, hatta sevgilisinin çocukluk arkadaşlarını bile kıskanması onun için mümkündür.

İlişkisinde ne kadar güven olsa da hep bir ayrılma korkusu olan akrepler bu konuda kaybeden taraf olabilmektedir.

Kıyafet konusu da akrepler için kıskançlık konusu olabilmektedir. Giyilen bir elbise ya da eteğin diz boyunda kısalık varsa akrep erkeği çileden çıkabilir.

Kıskanılmayı seven kadınlar için ideal bir erkektir. Fakat kıskandığı konularda üzerine gidilmemelidir. Daha fazla kıskansın diye yapılacak olan davranışlar, geri dönüşü olmayan kavgalara sebep olabilir.

Akrep Erkeği, Erkek Arkadaşları Kıskanır mı?

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusuna verilebilecek en doğru cevap sınırlanmaktan rahatsız olmayan kadınlardır.

Hayatınızda herhangi bir sınırlanma olduğunda bu durum sizi rahatsız etmiyorsa akrep erkeği ile mutlu bir birliktelik elde edebilirsiniz.

Sınırlanma konusunda rahatsız hissedecekseniz akrep erkeğini hayatınıza almamanız önerilebilir.

Akrep erkeğinin en tahammülsüz olduğu konulardan biri kıskançlıktır. Bilhassa o benim en yakın arkadaşım ifadesi akrepleri çıldırtmaya yeter çünkü akrepler genel olarak kadın ve erkeğin arkadaş olamayacağına inanırlar.

Akrep Burcu Erkeği Kıskanınca Nasıl Davranır?

Akrep Burcu Erkeği Kıskanınca Nasıl Davranır?

Arkadaşlarınız arasında sizinle çok ilgilenen ya da daha önce özel bir şeyler paylaştığınız biri varsa akrep erkeği için ya o ya ben noktasına gelmeniz uzun sürmeyecektir.

Akrep Erkeği Kız Kıza Tatili Kıskanır mı?

Akrep erkeği sevmezse asla kıskanmaz. Dilediğiniz her şeyi yapsanız dahi sizi umursamaz sonrasında ilişkinizin aslında çoktan bittiğini fark edebilirsiniz. Bu durumun yanında sizi sevmesi halinde kıskanması için en ufak detaylar da yeterli olabilir. Bu noktada ondan önceki hayatınızı ve ondan sonraki hayatınız farklı olacaktır.

Akrep erkeğinin sevdiği kadınsanız bu durumda yalnız kız kıza gideceğiniz yerler de sınırlıdır. Arkadaşlarınızla yalnızca kadınlar olsanız dahi size onay vermeyecektir.

Onun kontrolünde ve gözetiminde olmadığınız her an onun için tehdittir. Bu açıdan kız kıza tatil planlarınız varsa önce tatile çıkıp sonra ilişkiye başlamanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Sosyal Medyadan Kıskanır mı?

Akrep erkeğinin hoşlanma belirtileri olduğu gibi kıskanma belirtileri de vardır.

Onu hayatınızda uzun süre tutabilmek için bu belirtileri takip etmeye, ipuçlarını bir araya getirerek ilişkiyi daha sağlıklı şekilde yürütmeye özen göstermelisiniz.

Akrep burcu erkeğinin bilhassa kıskançlık konusunda sınır tanımadığını iyi bilmelisiniz.

Hangi konularda kıskançlık yaptığını da aklınızda bulundurmalısınız. Bu konuların başında yer alan konulardan biri de sosyal medyadır.

Sosyal medya hesaplarında fotoğraf paylaşılması hususu akrep erkeklerini yeterince gererken diğer yandan farklı erkeklerin beğeni yapması ayrıca tartışma nedenidir. Bu sebeple çoğu akrep burcu erkeği, kız arkadaşına sosyal medya yasağı getirmeye kalkışabilir. Bu konuda da kıskançlık olmaz dememelisiniz çünkü akrep erkekleri kıskançlık söz konusu olduğunda her türlü adımı atabilmektedirler.

Akrep Burcu Erkeği Kimleri Kıskanır?

Akrep erkeğinin kıskandığı kişi bir tek sevgilisi ya da eşi değildir. Kız kardeşini, annesini ve hatta kuzenlerini bile kıskanabilir. Akrep çok hırslı bir burçtur.

Hırs ve kıskançlık birleştiğinde ise, sahip olamadığı bir arabanın, evin veya bir kedinin sahibini bile kıskanabilir. Akrep kolay seven bir burç değildir ama sevdiğinde ömrünü adayacaktır.

Karşı tarafın bir hatasını gördüğünde kıskanmakla kalmayacak, bunu ödetmek için elinden geleni yapacaktır.

Kıskandırabileceğiniz en tehlikeli erkeklerden biri olan akrepler bu konuda ciddi anlam pişmanlık yaşatmaktadır. Bu nedenle ilişkinizde kendinize yapabileceğiniz en büyük kötülük akrep erkeğini kıskandırmak olur.

Akrep Erkeği Evlendikten Sonra Kıskanır mı?

Akrep erkeği evlilik konusunda çok zor ikna olur çünkü karşısındaki kişinin sorumluluğunu almak onun için çok zordur.

Karşısındaki kişiyle mutlu olması için gerçekten aradığı gibi birinin olması gerekmektedir. Bu konunun dayandığı önemli konulardan biri de kıskançlıktır.

Evlilik fikrini düşünmeye başladığı anda çok daha kıskanç bir yapıya bürünen akrep erkekleri bu konuda sizi şaşırtabilir.

Akrep erkeğinin evlilik öncesinde ve sonrasında kıskançlık konusunda tavırlarında değişiklik olabilir.

Evlendikten sonra sizin ona ait olduğunuz fikrine inanırsa kıskançlık seviyesinde azalma olduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle dikkatli olmalı ve olabildiğince huyuna gitmeye, onunla mutlu olduğunuzu göstermeye gayret etmelisiniz. Bu şekilde ilişkiniz çok daha sağlıklı ilerleyecektir.

Akrep Erkeği Kıskandığını Nasıl Belli Eder?

Akrep erkeği kıskançlıklarıyla bilinen bir erkektir. Özellikle kıskanmaya başladığı an bunu fark edip gerekli önlemleri almazsanız büyük bir tartışma sizleri bekliyor demektir.

Akrep erkeği ile mutlu olma hayali kuranlar için kıskançlık belirtilerini an ve an takip etmek önemlidir.

Kıskandığına dair en büyük belirtiyi hareketliyle veren akrep erkeği önce yavaş ve sakin şekilde uyarıda bulunacaktır.

Kıskandığı şey her ne ise sizi kırmadan anlatmaya gayret edecektir. Bu konuda ikinci bir hatayı kabul etmeyeceği için birincisini aklınızda bulundurmanız önemlidir.

Uyardığı konuda üzerine gitmeniz halinde ise ya çok büyük bir tartışma çıkaracak ya da söz konusu başka bir erkekse ona zarar vermeyi düşünecektir.

Akrep Erkeği Kıskançlık Yüzünden Ayrılır mı?

Akrep erkeğinin zaaflarını bilmek birçok açıdan şanslı hissetmenizi sağlayacaktır.

İlişkinin devam edebilmesi için zaaflar ve hassas noktalar çok önemli ipucu olarak kabul edilmektedir. Bu noktada kıskaçlığı hem size olan zaafı hem de hassas noktası olarak düşünebilirsiniz.

Her kim olursa olsun ilişkisi konusunda hassas noktasıyla sınanırsa vazgeçmeye meyilli olur. Sizin tarafınızdan ısrarla kıskandırılıyorsa bu durumda akrep erkeğinin yapacağı ilk iş ayrılmaktır.

Getirdiği sınırlamalara uymadan, onun duygularını umursamadan hareket etmeniz halinde onun da ilişkinize sahip çıkması pek mümkün olmayacaktır.

Akrep Erkeği Nasıl Kıskandırılır?

Akrep erkeği nasıl kıskandırılır sorusu kadınlar tarafından çok sık sorulmaktadır. Bu soruya verilebilecek en doğru cevap kılık kıyafetle olacaktır çünkü farklı bir erkekle kıskandırmaya çalıştığınızda ilişkinizin uzun ömürlü olmasını isterken bittiğini görebilirsiniz. Buna engel olabilmek için yalnızca sizi diğer erkeklerden kıskanması gerektiğini öğretmeniz yeterlidir.

Kendine güvenen, bakımlı ve şık bir kadın olduğunuzda hiçbir şey yapmasanız dahi akrep erkeğinin sizi kıskandığını görebilirsiniz. Buna ilaveten ekstra özen ve bakım gösterdiğinizde inanılmaz derecede kıskanacaktır.

Şık davetlere katıldığınızda, kutlamaların en şık ve zarif kadını siz olduğunuzda kıskanmaması imkânsızdır. 

Akrep Erkeği Kıskandığında Bağlanır mı?

Burçlar ve kıskançlıkları konusunda ufak bir araştırma yaptığınızda aslında kıskandırmanın iki yönlü sonuç doğurduğunu görebilirsiniz.

Kıskandırmayı düşündüğünüz erkek akrepse bu durumda iki kez düşünmeniz ve ona göre hareket etmeniz daha sağlıklı olacaktır çünkü akrepler kıskançlığı pek yapıcı bir adım olarak düşünmezler.

Onlar için başka bir erkeğin söz konusu olduğu konular çıldırmaya yeten, ayrılık nedenleridir. Bu nedenle akrep erkeğini kıskandırarak kendinize bağlamanız biraz zordur.

Kıskançlık daha masumane şık görüntü, kısa etek gibi konularla olursa bu durumda size biraz daha düşkün olmasını sağlayabilirsiniz.

Sözünü dinlememe ya da onu umursamama gibi değil de daha çok ilgiyi üzerinize çekme gibi bir yol izlemelisiniz.

Akrep Erkeği Kıskandığında Nasıl Davranır?

Akrep erkeği kızdığında ne yapar sorusu aynı zamanda kıskandığında ne yapar sorusunun da yerini tutabilir. Akrep erkeği kıskandığında her şeyden önce sinirlenir. Sinirlendiğinde ise doğrudan sizi kırar.

Öfkesini kontrol etme konusunda en zayıf erkeklerden biri olan akrepler, kıskançlık krizine girdiklerinde ağızlarından çıkanı kulakları duymaz. Dolayısıyla kıskançlık nedeniyle size sarf edeceği şeyler aslında asıl hisleri değil, size yaptığı bir uyarıdır.

Öfkeli, sinirli ve bunun neticesinde üzgün hali devam ederse akrep erkeği kıskanmayı sürdürmez. Sizi kontrol altına alamamış olmak bir süre sonra pes etmesi anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Sena Demirel dedi ki:

  Cok iyi

 2. Helen dedi ki:

  Akrep sevgilisi ya da eşi olan varsa yorumlarını bekliyorum.
  Akrepler kıskanç mı?
  Yeni bir ilişkiye başlamayı düşünüyorum ama aklımda acabalar var. Hem kıskanç hem değil gibi. Belli etmiyor aslında ama ben erkek arkadaşlarımın yanındaysam trip atar gibi. Akrep erkeği kıskanırsa nasıl davranır? Tecrübeli ağızlardan bekliyorum.

 3. Gamze Yıldırım dedi ki:

  Benim erkek arkadaşım akrep ve aşırı kıskanç

 4. Syvia plaht dedi ki:

  Kıskançlık yapıyor gibi geliyor ama Kıskanç olduğunu kabul etmiyor. Ağır laflar ederek kalp kırıyor sonra da aldırma diyor o an için söyledim ve unuttum, sen de unut diyor. Çok zor biri onun karşısında çok güçlü olmazsan akreple sevgili olmak seni öldürebilir. Sevgisini gösteren biri değil ya da bencil, öncelik hep kendisi. Kemdine çekip sonrada zehirliyor. Akrep burcuna güvenmek çok zor. Ben oğlak burcuyum ve sürekli küsüp barışıyoruz. Şefkat, sevgi,ilgi göstermez. Çok hırslı daha çok işe, paraya ve başarıya odaklı. Kalp kırmak onun için bardak kırmak gibi birşey. Romantik değil hiç, onu sevmek işkence. Çok gizemli ve karanlık, onu açmak için çok fazla Emel vermek gerekli. Ve kesinlikle sadık biri değil,