Akrep Burcu Kadınının Özellikleri – Aşk, Cinsellik Evlilik

Akrep burcu kadınının özellikleri bilmek, onlarla mutlu yaşayabilmek adına çok önemli bir adım olacaktır.

Zor bir karakteri olan ve kolay kolay adapte olamayan akrep kadınları, çevrelerindeki kişilerin de zorlanmalarına neden olabilmektedir.

İyi anlaşabilmek, uyumlu bir çift olabilmek ya da sağlam bir arkadaşlık kurabilmek akrep kadınları için biraz zaman alan süreçlerdir.

Kadınsı yönünü dış görünümü ile fazlasıyla gösteren akrep burcu kadını, son derece güzel ve alımlıdır. Bakışları ile pek çok kişinin gönlünü kazanabilecek özelliktedir. Ayrıca dudaklarının dolgun olması onlara farklı bir çekicilik katmaktadır.

İştahları açık olan akrep kadınlarının bazıları hafif balıketli kiloda olabilir. Modaya düşkünlükleri ile bilinirler ve oldukça şık giyinmeyi de üst düzeyde becerirler.

Akrep Burcu Kadınının Özellikleri

Akrep burcu kadını ekşi sözlük gibi platformlarda sık sık anılan bir kadındır. Birçok erkeğin hayalini süsleyen ancak yaşanması da bir o kadar emek gerektiren yapıları vardır.

Akreplerin güçlü ve bağımsız yaşam standardına sahip olması pek çok erkeğin etkilenmesini sağlamaktadır.

Özellikle kendi ayakları üzerinde durma konusunda çok başarılı olan akrep kadını bu sayede yaşamanı çok daha kaliteli geçirebilmektedir.

Genel olarak sevimli ve sıcakkanlı olan akrep kadınları, çevreleri tarafından ilgi görmektedirler.

Yeni tanıştıkları pek çok kişiye kendilerini kolaylıkla sevdirebildikleri dikkat çeker. Bu özellikleri uzun süre avantaj elde etmelerini mümkün kılar ve insan ilişkilerinde her zaman pozitif sonuç almalarını sağlar.

Akrep Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Akıllı olduğu kadar güçlü altıncı hissi ile de hareket etme konusunda uzman olan akrep kadını, elde etmek istediği her şey için oldukça hırslıdır.

Alçakgönüllü oldukları kadar yerine göre gurur da yapmayı çok iyi bilirler. En kıskanç burçlardan biri olan akrep burcu kadın, ilişkisinde daha kıskanç taraftır. Ayrıca kıskançlığı sadece aşkta değil, normal ilişkilerinde de geçerlidir.

Dostluk kavramına fazlasıyla önem verirler. Bu nedenle akrep kadını ile dost olabilmek zaman alır, oldukça seçici davranırlar. Yalana kesinlikle tahammülü olmayan kadınlardır. Yalan söylendiğini anladığı anda, o kişi ile alakasını o anda keser.

Akrep Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Akrep kadını nasıl âşık edilir, etkilemek için nasıl bir yol izlenmeli soruları erkekler tarafından sıklıkla sorulmaktadır.

Gördüğü anda akrep kadınından etkilenen erkek sayısı oldukça fazladır. Bu özellikleri sayesinde akrep kadınlarının aşkına karşılık alabilmeleri de erkekler için en büyük hayallerden bir tanesidir.

Çoğu zaman uzun süreli ilişkilerden uzak duran akrep kadını, heyecanını yitirme kaygısı gütmektedir.

Eğlenebileceği, yanında güvende hissedebileceği bir erkek arayışında oldukları için uzun sürede bu 2 durumun kaybolabileceği fikrine sahiptir. Bu nedenle akrep kadını ilişkilerinde erken giden taraf olmaktadır.

Uzun süreli akrep ilişkilerinde ise karşıdaki kişinin payı çok yüksektir. Özellikle tartışma anlarında alttan almak, gönül almayı bilmek, akrep burcu kadınını ikna etmek açısından büyük önem taşımaktadır.

Akrep Burcu Kadınının Evliliği

Akrep burcu evlilik konusunda bazı kaygılara sahiptir. Karşısındaki kişiye güvenmesi yıllar aldığı için çoğu zaman evlenmekten vazgeçtiği görülmektedir.

Özgür olan ve evlenmemeyi tercih eden kadınların büyük çoğunluğunun akrep olduğu gözden kaçmamaktadır.

Evlendikten sonra evcimen ve eşine sadık olan akrep kadını, karşısındaki kişiden de aynı şeyi beklemektedir.

Birlikte gezme ve birlikte eğlenme anlayışı, akrep kadınlarının evlilikten en büyük beklentileridir. Tüm sorumlulukları paylaşma fikri de evliliğin olumlu ilerlemesini sağlayacak unsurlar arasında yer almaktadır.

Akrep Burcu Kadınının İş Hayatı

Akrep burcu kadını aşk konusunda nasıl bir yol izliyorsa iş konusunda da aynı yolu izlemektedir.

İşsiz kalmak, çalışmamak hiçbir şekilde akreplerin harcı değildir. Bu nedenle devamlı kendilerini oyalayabilecekleri bir iş arayışında olurlar.

Akrep kadını özellikle rahat çalışabilecekleri işleri tercih ederler. Saat konusunda sıkıntıları olabileceği için kendi işlerini yapmaları onlar için daha olumlu olacaktır.

Sorumluluk alma konusunda herhangi bir korkuları olmasa da akrep kadınının çok uzun saatler iş yerinde oturup çalışması beklenemez. Daha çok aktif işlerde yer almayı tercih ettiği görülmektedir.

Akrep Burcu Kadını ve Para

Akrep burcu aşk hayatında ne kadar profesyonel ve eğlenceli ise para konusunda da o kadar profesyoneldir.

Kazanmayı çok sevdiği parayı harcamayı da bir o kadar sevmektedir. Bunun için birçok kişi akrep kadınının aslında çok harcama yaptığını düşünebilir.

Çok fazla para harcamayan aksine neye ihtiyacı olduğunu iyi bilen akrep kadını, parasını kontrollü şekilde dengeleyebilmektedir. Birçok kadında bulunmayan bu özellik, akreplerin daha fazla biriktirmesine ve karlı olmasına yardımcı olmaktadır.

Bir akrep kadınının birikimi ile büyük yatırımlar yapabilmesi mümkündür. Yatırımını iyi değerlendirmesi halinde çok başarılı adımlar atması kolay olabilecektir.

Akrep Burcu Kadını ve Sağlık Özellikleri

Akrep burcu sağlık konusunda kendine değer veren ve dikkat eden bir burçtur. Paranoya derecesinde dikkat etmediği için bu özelliği akreplerin sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamaktadır.

Gün içerisinde beslenmesinden su içmesine kadar özellikle özen gösteren akrepler, hastalık konusunda zayıf bir bünyeye sahiptirler. Hastalandıklarında hem fizyolojik hem de psikolojik açıdan yıprandıkları için hastalanmamaya özen göstermektedirler.

Yanlarında onlara bakan, üzerlerine titreyen biri olması akrepler için avantaj, bakanlar içinse dezavantajdır.

Agresif ve mutsuz bir hasta olduğu için özellikle akrep kadını refakatçisi olmak çok büyük sabır gerektirmektedir.

Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Akrep burcu kadını nelerden hoşlanır sorusu, akrep kadını ile ilgili en çok sorulan sorulardan bir tanesidir.

Akrep kadını kendini kolay anlatan bir burçtur. Bu nedenle onu neyin mutlu ettiğini öğrenmeniz çok da zor olmayacaktır. Biraz vakit geçirdikten sonra akrep kadını ile mutlu olmak kolaylaşacaktır.

Gezmekten, eğlenmekten ve güzel yerlerde lezzetli yemekler yemekten hoşlanan akrep kadını aynı zamanda kendine armağan alınmasını da çok sever.

Çok pahalı olmasına bakmaksızın değer verildiğinin gösterilmesi akrep burcu kadını için yeterli olmaktadır. Bu bakımdan ufak şeylerle mutlu olabildiğini söylemek mümkündür.

Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz?

Akrep burcu kadını küserse her şeyden önce onu pek tanımadığınız sonucuna varabilirsiniz.

Sinirlenen ancak gerçekten kolay kolay küsmeyen bir yapısı olduğunu bilmelisiniz. Hoşlanmadığı şeyleri ısrarla yapmanız, akrep kadınının sinirli tavırlar sergilemesine neden olacaktır.

Akrep burcu kadını patavatsızlığa asla tahammül edemez. En kızdığı şey nerde nasıl konuşulacağının bilinememesidir. Bunun yanında hareketlere de çok dikkat eden bir burçtur.

Kendisine eşlik eden insanların da olgun, etkileyici tavırlar içerisinde olması hoşuna gider.

Kavga etmek, evde uzun süre kapalı kalmak, alışveriş yapamamak, dostlarından ayrı düşmek akrep burcu kadınının en hoşlanmadığı durumlardır.

Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Akrep burcu kadını her şeyden önce kadınlara nasıl davranılacağını bilen erkeklerden hoşlanır.

Aşk konusunda acemi olan, karşısında eli ayağı birbirine dolanan erkekler akrep kadınlarının hiç hoşlanmadığı erkeklerdir. Centilmen, cömert ve romantik olan erkekler onlar için bir adım önde kabul edilebilir.

Özellikle kıskançlık konusunda hassas olan akrep kadınları, erkeklerde sadakat arar. Çapkın erkeklerin onun nazarında hiçbir şekilde değeri yoktur. Bu yüzden olabildiğince uzak durmaya gayret eder.

Kendine ve aşkına sadık olan, sahip çıkan erkeklerden hoşlandığı görülmektedir.

Sevgisini gösteren, ona ilgi duyan ve ilgisini asla saklamayan erkekler akrep burcu kadınının hoşuna gitmektedir.

Akrep Burcu Kadınının Olumlu Yönleri

Güçlü hafızaya sahip olan akrep kadını, yapılan iyiliği ve kötülü mutlaka aklının bir köşesinde tutar. Aşk ilişkilerinde ve gerçek dost ilişkilerinde olsun, son derece sadık ve güvenilirdir.

Akrep burcu kadını ile yola çıkan yolda kalmaz. O derece de sadakat sahibidirler.

Sorumlu olduğu kişilere karşı görevlerini yerine getirir ve davranışlarında tutarsızlık yoktur. Bu açıdan hem aile hayatlarında hem de arkadaşlık ilişkilerinde akrep burcu kadını ile yol almak son derece keyiflidir.

Hayattan zevk almayı bildikleri için akrep kadınları ile eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Parası varken asla hesap kitap yapmaz ve sizin yerinize de ödemeye gayret gösterir. Bu açıdan akrep kadınının sevgilisi ya da arkadaşı olmak büyük bir ayrıcalıktır.

Akrep Burcu Kadınının Olumsuz Yönleri

Akrep burcu kadınının kıskanç olması en büyük dezavantajlarından biridir.  Çoğu ilişkisinin hüsranla sonuçlanmasına neden olan bu durum, akrep kadınının ilişkilerden uzak kalmasına dahi neden olabilmektedir.

Kıskançlıktan kontrolünü kaybettiği zamanlarda ilişkilerini yıpratabildiği görülmektedir.  Ayrıca insanlara karşı yıkıcı olması da, çevresinde çok az insan olmasına neden olur.

Sert eleştirileri vardır ve herkes benim gibi olmalı anlayışına sahiptir.

Hayata dar çerçeveden bakan akrep kadınını bazı olaylara ikna etmek zordur. Yeniliklere açık gibi görünse de bazı konularda duvarları vardır ve bu duvarları aşabilmek neredeyse imkânsızdır.

Yeni tanıştığı kişilere karşı zor uyum sağlaması da olumsuz yönleri arasındadır.

Akrep Burcu Kadını ve Cinsellik

Akrep kadınları, güzel ve çekici olmalarından dolayı etraflarında sürekli onları elde etmek isteyen erkekler mevcuttur. Partnerine karşı kendini tam olarak açamayan akrep burcu kadınının gizemli tarafı mutlaka vardır.

Aşk konusunda üzülmekten korktuğu için genellikle ciddi ilişkiler yerine, kısa ve gelecek vaat etmeyen ilişkiler yaşar. Ancak gerçek aşkı bulduğunda duygularını oldukça yoğun biçimde yaşar.

Tam da o zaman cinsel birlikteliğin gerçekten bir anlam ifade ettiğini düşünür. Bu konuda akrep kadını birçok burçtan çok daha başarılıdır. Bu açıdan partnerini elinde tutması çok zor olmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Burcu Kadınının Özellikleri Akrep Burcu Kadınının Özellikleri – Aşk, Cinsellik Evlilik için yorumda bulun

    Akrep Burcu Kadınının Özellikleri – Aşk, Cinsellik Evlilik için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Burcu Kadınının Özellikleri – Aşk, Cinsellik Evlilik için ilk yorumu yapabilirsin.