Akrep Burcu Mart 2018 Yorumları

Akrep burcu mart 2018 yorumları, akreplerin yüzünü güldürecek yorumlardan. Çoğu zaman kendini ve çevresini sorgulayan, felsefik düşünceler içerisinde mücadele eden akrepler hayata bakış açılarını değiştirecek birkaç olay yaşayacaklar. Ay içerisinde hem daha pozitif bakmayı hem de hayattan ders çıkarmayı öğrenecekler.

Akrep Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Akrepler için mart ayı evlilik kurtarma ayı olacak. Bir süredir sabırlarının zorlandığını, yorulduklarını hissettikleri için kendilerine ve eşlerine zaman ayırmayı deneyecekler.

Küçük bir kaçamak, bir hafta sonunu baş başa geçirmek akreplerin evliliğine iyi gelecek. Düşünmek ve konuşmak, akreplerin evliliklerini kurtarmaya yetmiyor bu nedenle daha keyifli zaman geçirmeye odaklanmaları önemli.

Bekâr olmaktan mutlu olan burçlardan biri de akreplerdir. Kendilerine ve arkadaşlarına zaman ayırmayı seven, kimsenin nazını çekmekten hoşlanmayan akrepler mart ayında kurallarını bozabilirler. Ayaklarını yerden kesebilecek biriyle tanışmaları, akreplerin aşka bakış açısını değiştirecek.

Arkadaşlarına düşkün olan ve sosyal aktivitelere çok zaman ayıran akrepler, mart ayında birkaç kısa tura çıkabilir. Kamp, kaçamak, turne gibi alternatifler akreplerin kafalarını dağıtmasına yardımcı olacak.

Akrep Burcu Mart 2018 Şans Yorumları

Burçlar arasında en keskin şansa ulaşabilen ve çoğu zaman şansı çok yüksek olan akrepler, mart ayında da aynı enerjiye sahip olacaklar. Kimi zaman şanslı bileklikleri kimi zaman tokaları, kalemleri onların yardımcı olabiliyor. Şansa inancını yüksek tutan akrepler, bu konuda çok ciddi motivasyona sahipler. Dolayısıyla mart ayında da şans başarıları bir hayli motive edici olacak.

 Akrep Burcu Mart 2018 Sağlık Yorumları

Kendine en çok değer veren burçlardan biri de akreplerdir. Vücutlarında çıkan ufak bir kızarıklık dahi akreplerin kahrolmasına yeter. Bu nedenle hastanenin devamlı hastaları arasında kabul edilirler.

Uzun süredir kronik rahatsızlıklarla mücadele eden akrepler, mart ayının enerjisi ile çok daha iyi hissedecekler. Kullandıkları ilaçlarla vücutlarında bulunan rahatsızlıklar bir süreliğine ortadan kaybolacak. Kendilerine gösterdikleri özene devam etmesi gereken akrepler, sağlıklı bir gelecek için daha dikkatli beslenmeliler.

Akrep Burcu Mart 2018 İş ve Eğitim Yorumları

Akrepler için iş dünyası en çetrefilli dünyadır. Çoğu zaman insanların çirkin yüzüyle karşılaşan akrepler, sıkılmaya meyilli olurlar. Çalışmayı sevmekle beraber ortamlarının huzursuz olması akreplerin pes etmesine neden olur. Mart ayında, yapacakları birkaç değişiklik, akreplerin çok daha rahat etmelerine yardımcı olacak. Kendilerini huzurlu ve verimli bir ortamda bulacaklar.

Kendi alanlarında, kendilerini doldurmayı ve bilgi sahibi olmayı seven akrepler, uzmanlaşmayı düşünmeliler. Alacakları terfiler ve yeni kademeler hayata bakış açılarını da değiştirecek. Hem parasal açıdan hem de mesleki doyum açısından akreplerin rahat etmesi çok daha kolay olacak.

Eğitimine devam eden akrepler, mart ayında geçirecekleri ufak rahatsızlıklar nedeniyle birkaç gün okula gidemeyecekler. Her ne kadar okuldan uzak kalmayı sevseler de arkadaş ortamlarını özlediklerini fark edecekler.

Akrep Burcu Mart 2018 Para Yorumları

Akrepler için önemli olan kazanmak değil, kazanılanı doğru yerde harcamaktır. Bu nedenle kazandıkları tüm parayı ya biriktirmeyi ya da verimli yerlerde harcamayı tercih ederler. Mart ayında ellerine beklemedikleri bir yerden para geçecek olan akrepler,  kişisel harcamaları için biraz fazla masraf yapacaklar. Bir süredir almak istedikleri birçok malzemeyi alma fırsatı yakalayacaklar. Bu nedenle ellerine geçen ekstra paranın çok kalıcı olması mümkün olmayacak.

Para biriktirme konusunda çok başarılı olan akrepler, yatırımlarını da birikim yoluyla yapmayı tercih edecekler. Mart ayının geneline bakıldığında kenara ayırdıkları para oldukça yüklü miktarda olacak. Önce geleceğini hesap ederek adım atmaları, akreplerin daha sonra çok daha rahat etmelerini sağlayacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Burcu Mart 2018 Yorumları Akrep Burcu Mart 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Akrep Burcu Mart 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Burcu Mart 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.