Akrep Burcu Nisan 2018 Yorumları

Akrep burcu nisan 2018 yorumları, akreplerin uzun süre mutlu olacağı türden olacak. Bir süredir haber bekleyen ve nisan ayında bu haberi alan akrepler, aybaşından itibaren mutluluğu hissedecekler. Aldıkları bu haberle beraber hem aşk hayatları ham de sosyal ilişkileri çok daha güçlü şekilde ilerleyecek.

Zarif ancak iddialı bir âşık olan akrep burcu, nisan ayında bu konuda bazı değişikliklere gidecek. Sarsıntılı bir dönemden geçen ilişkileri, akreplerin daha dikkatli olmasını mecbur kılacak.

Akrep Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Uzun süreli ilişkiler konusunda pek de başarılı olmayan akrepler, nisan ayında bu kararla yeni bir adım atacaklar. Gerçek aşkı bulduklarına inanıp aşklarının uzun sürmesi dileğinde bulunacaklar.

Çoğu zaman otorite ve beklenti tartışmalarının kurbanı olan akrep aşkları, nisan ayıyla beraber biraz daha durulacak. Kendine çeki düzen veren ve daha olgun kararlar alabilen akrepler, yeni başlangıçları mahvetmemek için çaba sarf edecekler.

Evlilikleri bir süredir sarsılan ve zaman zaman boşanmanın eşiğine gelen akrepler, nisan ayında kendilerine bir şans daha verecekler. Bu şansı her iki tarafından da kusursuz şekilde değerlendirmesi önemli olacak.

Arkadaş ortamlarının sevilen burçlarından biri olan akrepler, nisan ayında pek de sosyal ortamlarda yer alamayacaklar. Gerek ailelerine gerekse işlerine ayırdıkları vakit nedeniyle biraz uzak kalacaklar.

Akrep Burcu Nisan 2018 Şans Yorumları

Şans konusunda tuttuğunu koparan ve kendi şansını kendi yaratan burçlardan biri olan akrepler, nisan ayında da aynı enerjiye sahip olacaklar. Nisan ayı boyunca şanslarının da yardımıyla işleri hep yolunda gidecek. Bu inanışları akreplerin günlük enerjisini de bir hayli yüksek kılacak. Bu nedenle devamlı motivasyon ve meditasyon desteği yapmayı düşünecekler.

Şanslı olduğuna inandıkları nesneleri yanında taşımayı seven akrepler aynı zamanda uğurlu renk ve sayı konusunda da bağımlılıkları olan burçlardandır. Bu inanışları akreplerin gün içinde daha enerjik ve pozitif olmasına yardımcı olmaktadır.

Akrep Burcu Nisan 2018 Sağlık Yorumları

Sağlık konusunda biraz hassas olan akrepler, kendilerine olan düşkünlükleri ile bilinirler. Ufak bir rahatsızlık dahi akrepler için büyütülmeye değer bir konudur. Bu nedenle vakitlerinin bir kısmını doktorda geçirmek zorunda kalırlar.

Doktor fobisi olmayan ve kendini sık sık kontroller ettiren akrepler, nisan ayında basit bir hastalığı ufak şekilde atlatacaklar. Onlar için her ne kadar çok büyük bir problem olsa da nisan ayı boyunca akreplerin başka bir problemi olmayacak. Bu sebeple kendilerine iyi bakıp sağlıklı beslenmeleri olumlu sonuç verecek.

Akrep Burcu Nisan 2018 İş ve Eğitim Yorumları

Akrep burcu işini seven ve sıkı sıkıya bağlı olan burçlardan biridir. Bu özelliği ile genellikle sevilen ve takdir edilen burçlar arasında yer almaktadır. Bilhassa kıdem kazanma konusunda azim gösteren akrepler, nisan ayında terfi alabilirler.

Ayın tamamını çalışarak geçirmek, akreplerin yorulmasına ancak kazançlı çıkmasına yardımcı olacak.

Eğitimi süren akrepler için nisan ayı oldukça hızlı geçecek. Okul ortamını seven ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanan akrepler, nisan ayında kendilerini iyi hissedecekler.

Akrep Burcu Nisan 2018 Para Yorumları

Para harcama konusunda biraz kontrolsüz olan akrepler, kendilerini kontrol altına almayı deneyecekler. Nisan ayı sonunda istediklerini elde etmeye çalışacak olan akrepler bunun için biraz para ayırmaları gerektiğini fark edecekler.

Kişisel harcamaları için biriktirme fırsatı bulamamaları, akreplerin maddi sıkıntı yaşamalarına neden olabilir. Ay sonuna kadar yalnızca ihtiyaç duydukları zaman alışveriş yapmaya özen göstermeleri yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Burcu Nisan 2018 Yorumları Akrep Burcu Nisan 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Akrep Burcu Nisan 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Burcu Nisan 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.