Akrep Burcu Şubat 2018 Yorumları

Akrep burcu şubat 2018 yorumlarında ilgi çekici birkaç değişiklik göze çarpıyor. Çoğunlukla hırçın ve ters bir yapısı olan akrepler, şubatta tanışacakları aşkla tam aksi bir karaktere bürünecekler.

Aşk ve iş dünyalarında meydana gelen ciddi değişimler, akreplerin kendilerini kontrol edebilmelerine de yardımcı olacak. Bu sayede kendileri hakkında değiştirmek istedikleri birçok şeye şubat ayında el atabilecekler.

Akrep Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

İlişkilerinde çoğu zaman vazgeçilmez olan akrepler, bu nedenle tutkulu ve derin sevgi hissederler. Partneri tarafından çok sevilen ve uzun süredir birlikte olan akrepler, güzel ve eğlenceli bir şubat ayı geçirecekler. Ay sonunda ufak bir tartışma söz konusu olsa da akreplerin alttan alması sonucu tartışma büyümeden son bulacak.

Yalnız olan akrepler için şubat ayının ilk haftası birtakım tanışıklıklar içerse de ay ortasında ilişki söz konusu olmayacak. Partnerinde bazı kriterleri göz önünde bulunduran akrepler bu konuda olabildiğince katı kurallara sahip. Bu nedenle seçici olmaları yalnız kalmalarına neden olabiliyor.

Akrep Burcu Şubat 2018 Şans Yorumları

Akrepler, şansın kendileri için uzak noktada olduğu bir aya girecekler. Şubat ayında birtakım şanssızlıklar yaşayacak olan akrepler, bu durum nedeniyle uzun süre şanslarına inanmayacaklar. İş, aşk ve sağlık konusunda arka arkaya küçük şanssızlıklar yaşamaları, akreplerin kendilerini kötü hissetmesine neden olacak.

Şubat ayının ortalarında daha iyi hissedecek olan akrepler, ay sonunda karşılarına çıkan birkaç fırsatı değerlendirme şansı yakalayacaklar.

Akrep Burcu Şubat 2018 Sağlık Yorumları

Canının kıymetini bilmeyen ve yatağa düşmedikçe doktora görünmeyen burçlardan biri de akreplerdir. Devamlı ayakta ve aktif olmaya alışkın olan akrepler, sağlıklarını en az düşünen burçlardan bir tanesidir.

Çoğu zaman çok önemli rahatsızlıkları olmasa da akrepler için şubat ayı biraz yorucu geçecek. Bu nedenle vitamin takviyelerini almaya, doğru şekilde beslenmeye özen göstermeliler. Kış mevsiminin en soğuk olduğu bu dönemde akrepler kendilerini korumazlarsa soğuk algınlığına yakalanmaları muhtemel. Bir süre özenli şekilde kendilerine bakmaları son derece önemli.

Akrep Burcu Şubat 2018 İş ve Eğitim Yorumları

Başarılı ve azimli bir çalışan olan akrep, şubat ayında kendi karakterinin sonucunu alacak. Çoğu zaman her işin üstesinden gelen akrepler, şubatta kendilerine verilen birkaç işin üstesinden gelemeyecek. Neyse ki ay sonuna kadar yaptıkları bu küçük hatalar, telafi edilecek ve akrepler de tecrübelerine bir yenisini ekleyecek.

Akrep burcu için iş, hayatın anlama demek. Bu nedenle işe gitmek, çalışmak akreplere hiçbir zaman zor gelmemektedir. Dolayısıyla azimlerinin karşılığını da kısa süre içerisinde almaları muhtemeldir.

Eğitim süreci devam eden akrepler okula döndükleri için mutlu hissedecekler. Birkaç günlük tatil sonrasında boş olmaktan canları sıkılan akrepler, okulu ve ortamını özlediklerini fark edecekler.

Akrep Burcu Şubat 2018 Para Yorumları

Akrep burcu için para önemli bir detay değil. Yalnızca hayatını idare edebilecek kadar kazanması, kendini iyi hissetmesi için yeterli. Özellikle akrep kadınları için alışveriş noktasında önem kazanan para, şubat ayında çoğunlukla fark edilmeden azalıp gidecek.

Ocak ayında yeni yıl telaşı nedeniyle birikim yapamayan akrepler, şubatta da sevgililer günü nedeniyle harcama yapacaklar. Mağazaların her indiriminden yararlanmayı amaçlayan akrep kadınları için alışveriş büyük bir zaaf. Dolayısıyla maddi açıdan sıkıntı yaşayacakları zorlu bir ay, akrepleri bekliyor olacak.

Akrep erkekleri içinse şubat ayı birikim ayı olacak. Kazandıklarının bir miktarını harcasalar da ciddi oranıyla birikim hayallerini kısa süre sonra gerçekleştirebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Burcu Şubat 2018 Yorumları Akrep Burcu Şubat 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Akrep Burcu Şubat 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Burcu Şubat 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.