Akrep Burcu Ekim 2016 Burç Yorumları

Akrep burcu para, kariyer, aşk ve şans konularında oldukça bereketli bir döneme Ekim 2016 itibari ile geçiş yapıyor. Akrep burcu aşk hayatında peşini bırakmayan olumsuzluklardan sonunda kurtulacak.

Akrep Burcu Ekim 2016 Aşk İlişki Yorumları

Akrep burcu aşk hayatında kıskançlığın büyük olumsuzluklara neden olduğu bir yıl geçirmekteydi. Neredeyse 2016 başından beri kıskançlık duygusu ile savaşan ve ilişkilerini yıpratan akrep erkekleri ve kadınları sonunda bu histen kurtulmayı başardıkları bir döneme girecekler.

Akrep Burcu Ekim 20126 Kariyer Eğitim Yorumları

Eğitim hayatına devam eden akrepler, ekim civarında yeni eğitim döneminin başlaması ile çok da uzun sürmeyecek bir alışma dönemine girecek. Ancak bu dönemin ekim içerisinde bitmesi bekleniyor. Akrep burcu kariyer yönetiminde ise profesyonelliği elden bırakmamalı ve temkinli davranmalı.

Akrep Burcu Ekim 2016 Para Yorumları

Ekim ayı, akrep burçlarının parasal kararlar vermeleri için oldukça elverişli. Bereketli ve bolluk içerisinde olacakları bir ay geçirmeleri beklenen akrepler bu süreçte borç ve ekonomik sıkıntılarından da kurtulacaklar. Yani akrep burcu para anlamında sıkışıklıklarından kurtulacağı bir döneme giriyor.

Akrep Burcu Ekim 2016 Evlilik Yorumları

Akrep burcu aşk hayatında kıskançlık ve diğer olumsuz duyguları ekim ayı itibarı ile aşacak ve bu durum hali hazırda devam etmekte olan birlikteliklerin nihayete kavuşma sürecini hızlandıracak. Akrep burçları dikkat etmeli, her an bir evlilik teklifi hatta ani bir nikah yaşanabilir.

Akrep Burcu Ekim 2016 Şans Yorumları

Akrep burcu parasal konularda ve aşk hayatını düzene sokmada ekim ayı itibari ile verimli bir döneme giriş yapıyor. Buda akrep burcu şanslı bir döneme girecek demek. Dolayısı ile negatif her türlü durumdan uzak sakin geçmesi beklenen bir y akrep burçlarını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Burcu Erkeği Kıskanınca Nasıl Davranır? Akrep Burcu Ekim 2016 Burç Yorumları için yorumda bulun

    Akrep Burcu Ekim 2016 Burç Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Burcu Ekim 2016 Burç Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.