Aslan Burcu Erkeği Kıskanç mıdır? Kıskanırsa Ne Yapar?

Aslan erkeği kıskanç mıdır? Kıskandığında nasıl belli eder? Aslan burcu erkeği kıskanırsa ne yapar?Kıskandırarak dikkatini çekmek mümkün mü?

Aslan burcu erkeği, çok kıskanç olmasına rağmen kendisine hakim olabilen bir burçtur. Kıskanmayı ve kıskanılmayı sever. Kıskanılmak aslan erkeğinin gururunu ve egosunu okşar. Kıskandıklarında ise tamamen alıngan ve kırılgan bir tavır sergilerler. Dışarı göstermek istemedikleri için, genellikle içlerine atarlar.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kıskanır?

Aslan erkeği ne kadar güvenirse güvensin, yine de kıskanmaktan vazgeçmez. Yani aslında kıskançlığı güven ve sevgi ile sınırlamaz. Hayatındaki kadınına dünyanın en güzel ve değerli varlığı olarak baktığı için, her erkeğinde bu varlığa sahip olmak isteyeceklerini düşünür. Kıskançlık sebepleri çoğu zaman sahiplenme duygusunda doğmaktadır. Hayatının her alanında düzenli ve başarılı olan aslan erkeği, kıskançlık konusundaki tavrı yüzünden kaybedebilir. Kıskançlığını fazla belli etmese de, belirli zamanlarda patlak vererek partnerini şaşırtabilir. Kıskançlığı sevmeyen ve özgür ruhlu kadınlar aslan erkeği ile bir ilişki yaşayamaz.

Aslan Burcu Erkeği Hangi Durumlarda Kıskançlık Sergiler?

Sürekli kendi başına hareket eden ve dik başlı olan bayanlar, aslan erkeğinin kıskançlığındaki temel sebeplerden biridir. karşı tarafın ilgisini azaltması ve fazla zaman ayırmaması da aslan erkeğinin kıskançlıklarını gün yüzüne çıkaracak ve kafasında başka birisi mi var? sorularını oluşturmasına sebep olacaktır. Aslan erkeği eleştirilmeyi sevmez ve kendi cinsinden örnek verilen kişiyi bile kıskanabilir. Eleştirirken de asla başka bir erkekten örnek verilmemesi gerekir, yoksa kıskançlıkların çekilmez seviyeye ulaşması muhtemeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Seval Öztürk dedi ki:

  Eşim aslan burcu. Yükseleni balık. Kıskandırmak için bir şey yapmama gerek yok, nefes alsam yeterli ama ben seviyorum onun bu halini 🙂

 2. Hakan Aslan dedi ki:

  Bir tık fazla kıskanç olabileceğimi kabul ediyorum 🙂
  Yalnız kıskandığımı fazla belli etmemeye çalışırım. Karşımdaki kişinin beni kıskanması da çok hoşuma gider.

 3. Nevrez dedi ki:

  Bende aslanım o da aslan burcu erkeği son 1 haftadir o kadar buyük belirsizlik icindeyiz ki 2 gun once yollari ayiralim dedi. Valizimi toplayip gidiyodum hayatım simdi değil dedi tuttu beni. Ertesi gün gidicem dedim arkamdan aglıcak misin dedi alayci bir tavirla aksam benim gelmemi bekle ozaman dedi. Bugün bana sarılıyordu sonra sosyal medyadan engelledi ben uzuldukce o egosunu tatmin ediyor. Ama olan benim gururuma oluyor. Gidememe sebebimi de biliyor bildiğin eziyet çektiriyor bana yol gösterin nolur napicam acı çektiğimi de biliyor yani saklamaya calişiyorum.