Başak Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Başak erkeği kıskanç mıdır sorusunun cevabı çok nettir. Başak burcu erkeği kıskanılmak ve kıskanmak kelimelerinin anlamını dahi bilmez.

Tamamen kendi bildiğini okuyan başak erkeği, aklı ile hareket eder. Zekâsı ile her şeyin en kolay yolunu bulmaya çalışır.

Kıskanmak da, kıskanılmak da başak erkeğine göre değildir. Başak erkeği, kıskanmayı sevmeyen bir yapıya sahiptir. Kıskanmayı daha çok güvensizlik olarak görürler. Fakat erkeklerin doğası gereği, az da olsa kıskançlık mevcuttur.

Başak erkeğini kıskandırmak ondan istenen reaksiyonu almanıza yetmeyecektir çünkü çok zeki bir yaradılışı vardır. Kıskandırma planınıza kadar haberdar olabileceği gibi size bakış açısı da değişecektir.

Başak Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır?

Başak burcu erkeği kıskanç mıdır uzman TV tarafından ele alınan konulardan bir tanesidir.

Başak burcu genel olarak kıskanç bir burçtur ancak kadınlarıyla erkekleri kıyaslandığında kadınlarının daha kıskanç olduğunu söylemek mümkündür.

Başak erkeği ile uzun süreli ilişki düşünenler için verilebilecek en ideal tavsiye kıskandırmamak olacaktır.

Kolay kolay kıskanmayan ve bu konuda belki de en sabırlı burçlardan olan başak burcu erkeği, kıskandığı zaman tanınmaz bir hale girmektedir. Bu nedenle başak erkeği için nasılsa kıskanmaz diyerek adım atmak, ilişkinizin bitmesine dahi neden olabilmektedir.

Başak Erkeğinin Kıskandığı Zamanlar Olur mu?

Başak erkeğinin her ne kadar kıskanma durumu olmasa da, bazı konularda kıskançlık sergileyebilir. Başak burcunun kıskandığını, hareketlerinden ve alınganlığından anlamak mümkündür.

Kıskandığı zaman sinirlenir ve hareketleri tamamen değişir. Sorulduğunda kıskandığını kabul etmez ama hareketleri ile tamamen belli eder.

Başak erkeği, kıskandığında tamamen kendini aciz hisseder ve bu yüzden kıskanmamak için büyük bir çaba gösterir.

Başak erkeği, çok zor kıskanır. Sevmediği bir kadını kıskanma ihtimali çok zayıftır.

Başak Burcu Erkeği Kimleri Kıskanır?

Başak erkeği severse kıskançlığı derinlerde bir yerlerde saklı tutar. Size değer veriyor ya da hoşlanıyor olması kıskanması için yeterli kabul edilmemektedir.

Başak erkeğinin gerçekten kıskanabilmesi için size hayran, âşık olması gerekir. Çok sevdiği aşkı gerçekten yaşadığı insanı kıskanan başak burcu erkeği bunu kolay kolay hissetmez. Yalnızca ona ait olmanız, kimseyle paylaşmaması bundan kaynaklanmaktadır.

Başak Erkeği Kıskanç Olur Mu? Kıskanırsa Ne Yapar?

Başak Erkeği Kıskanç Olur Mu? Kıskanırsa Ne Yapar?

Başak erkeği başkasında olan herhangi bir şeyi kıskanma alışkanlığına sahip değildir.

Arkadaşlarında olan arabaları, evleri ya da farklı bir dünyevi malzemeyi hiçbir şekilde kıskanmayacaktır.

Kıskandığı şeylerse daha çok aile saadeti, huzur, mutluluktur. Kendinde de olmasını istediği bu durumlar başak erkeğinin değer verdiği şeylerdir.

Başak Erkeği Kıskandığını Nasıl Belli Eder?

Başak burcu erkeğinin kıskançlık belirtileri aslında tamamıyla huy değiştirme belirtileridir. Başak erkeği kıskanmaya başladığında ilk yaptığı şey size cephe almaktır.

Haklı da olsanız haksız da olsanız sizden uzak durmaya, sizinle vakit geçirmemeye gayret etmektedir. Bu açıdan kıskanmaya başladığı zaman başak erkeğinin gerçekten çekilmez biri olduğunu gözlerinizle görebilirsiniz.

Kıskanma belirtileri olarak sinirlenme, kolayca bağırıp çağırabilme, görüşmemeye gayret etme, asabi tavırlar sergileme özelliklerinden bahsedebilmek mümkündür.

Başak Erkeği Kıskandığı Zaman Nasıl Olur?

Başak erkeği, herhangi bir kıskanma durumunda, tamamen sertleşir ve karşısındakine büyük bir kin besler. Her ne kadar seviyor olsa da, o an kıskançlık nefreti daha ön plandadır.

Kıskandıkları zaman yanlarına yaklaşmamak daha mantıklı olacaktır. Ayrıca başak burcu kolay sinirlenen ve kıskanan bir yapıda değildir. Kıskanıyorsa mutlaka haklı bir sebebi vardır.

Sevdiği kadının başka bir erkekle konuşması ya da buluşması içerisinde bir art niyet varsa, bunu çok çabuk sezer.

Başak Erkeği Kıskançlıkla Bağlanabilir mi?

Başak erkeğini kendime nasıl bağlarım sorusunu soruyorsanız cevabını asla kıskançlıkta aramamalısınız.

Başak erkeği de kıskanma alışkanlığı olan bir erkektir ancak kıskandığında daha sıkı sarılan erkeklerden değildir.

Tam tersine kıskandığı zaman uzak duran erkeklerdendir. Dolayısıyla başak erkeği ile aşka başlamak, güzel bir ilişki kurmak niyetindeyseniz asla kıskandırmayı düşünmemelisiniz.

Kıskanma söz konusu olduğunda bağlanmak yerine tam tersi uzak durmayı sizden kaçınmayı tercih etmektedir.

Başak erkeği aşka bakış açısı çok farklıdır. Ne olursa olsun gururundan taviz vermeyen bir yapısı vardır. Dolayısıyla gururuna zarar verecek olan, onu aciz gibi gösterdiğini düşündüğü kıskançlık, ilişkisinde yer alamaz.

Başak burcu erkeği nasıl elde tutulur sorusunun cevabı kesinlikle kıskançlıktan geçmemektedir.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kıskandırılır?

Başak burcu erkeği nasıl kıskandırılır sorusunun ilk cevabı farklı bir erkektir. Farklı bir erkekle biraz yakınlaştığınızı gördüğünde başak erkeği sizi kıskanmaya başlayacaktır.

Görüştüğünüze, sohbet ettiğinize şahit olduğunda kıskanmama gibi bir ihtimal söz konusu dahi olmamaktadır. Dolayısıyla kıskandırmak için bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz.

Başak erkeğini kıskandırmanın yollarından bir diğeri kıyafettir. Özellikle dar ya da hafif dekolteli giyinildiğinde dahi başak erkeği sinirlenmekte, kıskanmaya başlamaktadır.

Her ne kadar belli etmeyecek olsa da kıskanmaya başladığından emin olabilmeniz mümkündür. Masum bir kıskandırma için bu tarz bir adım atmanın herhangi bir sakıncası olmayacaktır.

Başak erkeği ondan habersiz arkadaşlarınızla gezip dolaşmanızı da kıskanabilecek bir erkektir.

Başak erkeğinin zaaflarından biri olan otorite kaybı kıskançlıkla beraber ortaya çıkan bir durumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır? Başak Burcu Erkeği Kıskanç mıdır? için yorumda bulun

    Başak Burcu Erkeği Kıskanç mıdır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Burcu Erkeği Kıskanç mıdır? için ilk yorumu yapabilirsin.