Aralık 2017 Boğa Burcu Yorumları

Boğa burcu 2017 aralık itibariyle hayatında büyük değişimlerin olacağı bir döneme giriyor. Bir süre huzursuz ve eksik hissedecek olan boğalar, ay sonunda kendilerini toparlamaya başlayacaklar.

Kış mevsiminin girmesiyle beraber havanın negatif enerjisinden etkilenen boğa burcu, kendini kötü hissedecek. Mevsimsel etkinin en yoğun hissedildiği bu dönemde, boğaların kendilerini işe vermeleri son derece önemli. Aksi halde depresif ruh halinden sıyrılmaları son derece zor olacak.

Aralık 2017 Boğa Burcu Aşk Yorumları

Aralık ayı boyunca aşk hayatını sorgulayacak olan boğalar, ilişkilerinde sergiledikleri tavrı değiştirmeye karar verecekler.  Çoğunlukla sakin ve ağırbaşlı olsalar da sinirli olduklarında durum tam aksini ispat etmektedir. Dolayısıyla partnerlerine olan tavırları da sivri ve rahatsız edici görülebilmektedir.

Aralık ayında ilişkilerinde daha naif ve yumuşak huylu olmaya karar veren boğalar, bu kararın ne denli faydalı olduğunu kısa süre içerisinde fark edecekler.

Aralık 2017 Boğa Burcu İş Yorumları

İş ortamının sevilen burçlarından biri olan boğalar, aralık ayının negatif enerjisini işlerine de yansıtacaklar. Kaybettikleri birkaç proje kendilerine gelmelerine yardımcı olacak. Ne var ki boğaların tamamıyla kendilerine gelmeleri için uzun bir süreye ihtiyaçları olacak.

Birkaç projeyi arka arkaya kaybettikten sonra kendilerinden emin olamayan boğalar, ay sonunda patron huzuruna çıkmak zorunda kalabilirler. Bu nedenle işlerini sıkı tutmayı, silkelenip kendilerine gelmeyi denemeliler. Ay sonunda toparlanırlarsa yeni yıla güzel bir giriş yapabilme şansları olacak.

Aralık 2017 Boğa Para Yorumları

Aralık ayı boğalar için maddi açıdan zorlu geçecek. Kazandıklarını kendilerini toparlamak için harcayacaklar. Bir süre önce borç konusunda fazla açılmaları kasım ve aralık ayı boyunca sıkıntı yaşamalarına neden olacak. Bunun yanında kendilerine harcadıkları lükse kaçan masrafları yeniden gözden geçirmeleri gerekecek.

Her zaman ehl-i keyf bir yaşam sürmeyi tercih eden boğalar, kendilerini mutlu etmekten hoşlanırlar. Dolayısıyla masraflarının pek çoğu ihtiyaç çemberi dışındadır. Bu durumu akıllarından çıkarmamaları, aralık ayı için son derece önemli. Harcadıkları yalnızca ihtiyaçları olursa yeni yıla rahatça girecekler.

Aralık 2017 Boğa Eğitim Yorumları

Okul ortamının çalışkan burçlarından biri olan boğalar, aralık ayı sonunda yapılacak sınavlara iyi hazırlanmalılar. İstedikleri noktaya gelebilmek, hedeflerine ulaşabilmek için sınav döneminde biraz sıkıntı çekmeleri gerekecek. Bu noktada kendilerine yardımcı olacak öğretmen veyahut arkadaş grubu oldukça önemlidir. Anlamadıkları her detayı aralık ayı boyunca tekrar etmeleri, arkadaş grubuyla çalışmaları boğalara iyi gelecektir.

Aralık 2017 Boğa Şans Yorumları

Her zaman şansının açık olduğuna inanan boğalar, 2017’nin son ayında bu şansa dair tereddüt yaşayacaklar. Ay sonunda istedikleri her şeyi elde edebileceklerine inanmaya başlasalar da yeni yıla girmeden kendilerine girmeleri pek mümkün olmayacak.

Boğalar için aralık ayı zorlu ve şanssız geçse de yeni yıla dair umutlarını kaybetmemeleri önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aralık 2017 Boğa Burcu Yorumları Aralık 2017 Boğa Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Aralık 2017 Boğa Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aralık 2017 Boğa Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.