Aralık 2017 Terazi Burcu Yorumları

Terazi burcu aralık 2017 tarihi itibariyle sağlık sorunları yaşanan bir sürece girecek. Birkaç kez ufak tefek rahatsızlıklar geçirecek olan teraziler, kış mevsiminde kendilerini korumaya özen göstermeliler. Hastalıklarından sıyrıldıkları an, eski yaşam enerjilerine kavuşmaları uzun sürmeyecek.

Terazi burcu sevimli, eğlenceli ve aktif bir burçtur. Aralık ayında arka arkaya yaşayacakları hastalıklar terazilerin bu özelliklerini yitirmelerine neden olacak. Çoğu zaman yorgun, kötü ve hasta hissetseler de ay sonunda kendilerine gelmeleri mümkün olacak.

Aralık 2017 Terazi Burcu Aşk Yorumları

Aralık ayının başında yeni bir aşka yelken açacak olan teraziler, aradıklarını bulduklarına inanacaklar. İlişkilerinde çoğu zaman ılımlı ve romantik taraf olmayı seçen teraziler, yeni aşklarında da aynı tavrı sürdürmeye devam edecekler.

Duygusal ve içlerine kapalı oldukları için terazileri anlamak biraz zaman alır. Terazi, aralık ayında yeni başlayan ilişkisinde de anlaşılmayı bekleyecek.

Uzun süreli ilişkisi olan teraziler ise aralık ayında düzenli ilişkilerine devam edecekler. Onları rahatsız edecek herhangi bir problemle karşılaşmaları söz konusu olmayacak.

Aralık 2017 Terazi Burcu İş Yorumları

Çalışma hayatını pek sevmeyen teraziler, geçinebilecekleri kadar para kazandıran işleri tercih ederler. Onlar için eğlenmek, gezmek ve keyifli vakit geçirmek işten çok daha iyidir. Bu nedenle iş ortamında zaman zaman sıkıntı yaşadıkları dikkat çekmektedir.

Aralık ayının sonuna doğru işverenleriyle ilgili sıkıntı yaşayan teraziler, yeni bir iş aramaya başlayacaklar. Huzursuz oldukları ortamda kendilerini yabancı hissettikleri için ay sonunda başka bir iş arayışına kalkışacaklar.

Aralık 2017 Terazi Burcu Para Yorumları

Terazi burcu, para konusunda çok savruk değildir. Bu nedenle her zaman hesaplı ve kontrollü adım atmayı iyi bilir. Ayın başından sonuna kadar giderlerini hesap ederek birikim yapmaya gayret gösterir.

Teraziler için önemli olan her ihtiyacı karşılayıp kimseye muhtaç olmamaktır. Aralık ayında yeni bir iş düşünürken dikkat ettikleri ilk detay da bu olacaktır. Uzun süredir birikim yaptıkları için işsiz kalsalar dahi birikimlerini değerlendirmeleri mümkündür. Dolayısıyla aralık ayında para konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamaları söz konusu olmayacaktır.

Aralık 2017 Terazi Burcu Eğitim Yorumları

Terazi burcu aralık ayında düzenli olarak okula gidip gelmeye devam edecek. Okul ortamını seven ve arkadaşlıkları son derece güçlü olan teraziler, sabahları uyanmak dışında herhangi bir şeyden şikâyet etmezler.

Aralık ayında birkaç kez hastalık nedeniyle okuldan uzak kalsalar da kısa süre içerisinde dönüp derslerine devam edebilecekler.

Aralık 2017 Terazi Burcu Şans Yorumları

Şanslı ve bir o kadar da akıllı olan teraziler, bu iki kavramı bir arada yürütmeyi başaran nadir burçlardandır. Hem şansa inanan hem de kendilerine güvenen teraziler, şeytan tüyüne sahiptirler. Dolayısıyla her işleri rast giden, herkes tarafından sevilen ve kolay kolay bahtsızlık yaşamayan burçlardır. Aralık ayında da aynı şekilde şanslarını korumaya devam ettikleri görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aralık 2017 Terazi Burcu Yorumları Aralık 2017 Terazi Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Aralık 2017 Terazi Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aralık 2017 Terazi Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.