Aralık 2017 Yay Burcu Yorumları

Yay burcu aralık 2017 tarihi itibariyle hayatının rutin düzenine devam edecek. Aralık ayının sonuna doğru birtakım sağlık sorunları yaşayacak olan yaylar, yeni yıla girerken bu sorunların hemen hepsinden kurtulmuş olacaklar.

Hayattan zevk almayı ve eğlenmeyi seven yaylar, ay sonunda davet edildikleri birkaç yerde eğlenceli zaman geçirecekler. Davetlerde yayları bekleyen birkaç sürpriz, aşk hayatlarına yeniden renk getirecek.

Aralık 2017 Yay Burcu Aşk Yorumları

Aralık ayı, yay burcu için uğurlu gelecek. Yeni aşklara yelken açacakları bu ayda eski ilişkilerin yükü hafifleyecek. Bağlanma ve unutma konusunda ciddi manada sıkıntısı olan yaylar, kendilerine yük olan unutamadıkları aşklarından kurtulacaklar.

Aralık sonunda uzun süreli ilişkilerin sarsılmasına neden olacak birkaç tartışma yaşansa da birkaç yıllık aşkın hatırına yaylar için güzel bir dönem başlayacak. Yeni yıla girerken ilişkilerin ciddiye binmesi, ailelerin tanışması gibi önemli süreçler baş gösterecek.

Aralık 2017 Yay Burcu İş Yorumları

İş hayatının sevilen burçlarından biri olan yaylar oldukça çalışkandır. Dolayısıyla çalışmayı sevdikleri için başarı kendiliğinden ortaya çıkmaktadır. Aralık ayında yay burcu için yeni iş olanakları dikkat çekiyor. Ay sonuna kadar karar vermesi gereken yaylar, yeni işlerinde pek çok avantaj olduğunu unutmamalılar.

İş dünyasının sorumluluğunu ve yükünü taşıyabilecek nadir burçlardan biri olan yay, kendini çalışarak ifade edenler arasında. Bu nedenle zaman zaman partneriyle sıkıntı yaşasa da işkolik yayları olduğu gibi kabullenmek çok daha önemli.

Aralık 2017 Yay Burcu Para Yorumları

Herkes kadar para harcamayı seven yay burcu, kontrollü harcama yapan gruptadır. Önce ihtiyaçları daha sonra keyfi harcamaları şeklinde bir sıralama yapmaktadır. Harcama yaparken kendilerini kontrol edebilen yaylar, aralık ayında birkaç ödemeleri sonrasında birikim yapabilecekler.

Yeni yıla yaklaşırken birikimlerini arttırmayı ve değerlendirmeyi düşünen yaylar, bu açıdan önemli adımlar atacaklar. Bilhassa gayrimenkul alımı için oldukça uygun olan bu süreci iyi değerlendirmeyi düşünecekler.

Aralık 2017 Yay Burcu Eğitim Yorumları

Okulda sevilen ve çalışkan öğrenciler arasında bulunan yaylar, aralık ayında bu durumun aksi performans sergileyecekler. Okulun açılmasından birkaç ay sonrasında yaylar kendilerini sıkılmış bulacaklar. Arkadaş ortamlarında da birkaç gerginlik yaşadıktan sonra yayların yavaş yavaş okuldan uzaklaşması dikkat çekecek.

Aralık ayının sonuna doğru birkaç ikaz sonrası kendine gelecek olan yaylar, sınav sürecine girmeden kendilerini toparlamaya gayret göstermeliler. Aksi halde birinci yarıyıl istedikleri gibi sonuçlanmayacak gibi görünüyor.

Aralık 2017 Yay Burcu Şans Yorumları

2017 yılının son ayı olan aralıkta, yaylar da yeni yıl için şansa ihtiyaç duyacaklar. Ay boyunca birtakım sıkıntılar yaşamış olsalar da yaylar her zaman şanslı olduklarına inanırlar. Çoğu zaman olaylara iyi yönüyle bakmayı tercih ederler. Dolayısıyla iyiye inandıkları için şansları hep yolunda gider.

Aralık ayında da şansları yolunda olacak ve ay sonuna doğru bekledikleri birkaç güzel haberi alacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aralık 2017 Yay Burcu Yorumları Aralık 2017 Yay Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Aralık 2017 Yay Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aralık 2017 Yay Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.