Aslan Burcu Mart 2018 Yorumları

Aslan burcu mart 2018 yorumları tüm aslanların neşesini yerine getirecek türden. Akıllarında uzun süredir karmaşa hâkim olan aslanlar, istedikleri ve planladıkları ne varsa mart ayında başarabilecekler. Bu süre içerisinde yapmaları gereken sabredip doğru zamanda harekete geçmek. Özellikle hayatlarında olmasını istedikleri kişileri seçerken sabırlı olmayı ihmal etmemeliler.

Aslan Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Evliliğinde kontrolü elinde tutmayı seven aslanlar, mart ayında bu huylarının onları yorduğunu fark edecekler. Tüm sorumlulukları kendi üzerlerine almaları, aslanların yalnız ve yorgun hissetmesine neden olacak. Süreç içerisinde kendilerine destek olması için eşlerini ikna etmeleri biraz zaman alacak.

Bekârlıktan bıkan ve hayatına renk kazandırmak isteyen aslanlar için mart ayının ilk 15 günü oldukça ideal. Yeni başlangıçların yapılacağı bu ay içerisinde dilediğiniz ne varsa yaşayabilirsiniz. İlişkinin başında dürüstçe beklentilerinizi yansıtabilirsiniz. Bu sayede çok daha berrak bir ilişki yaşarsınız.

Sosyal ilişkiler konusunda her zaman parmakla gösterilen aslanlar, mart ayında bir süreliğine yalnızlığına çekilme kararı alacaklar. Kendilerini dinlemeye ihtiyaç duydukları için bolca yalnız vakit geçirecekler.

Aslan Burcu Mart 2018 Şans Yorumları

Aslan burcu mart ayında şansını zorlayacak ve istediği birçok şeyi elde edecek. Çoğu zaman şansın belirleyici etken olmadığına inansa da şansın elini güçlendirdiğini de inkâr etmeyecek. Bu sebeple aslanların şansı elinde bulundurduğu mart ayı, başarıyı ve aşkı kontrol altında tuttukları bir ay olacak.

Aslan burcu için şans oyunları pek getiri oluşturmasa da mart sonunda oynadıkları bir şans oyunundan güzel sonuçlar elde edebilecekler.

Aslan Burcu Mart 2018 Sağlık Yorumları

Aslan burcu, mart ayında sağlığıyla ilgili ufak imtihanlardan geçecek. Basit rahatsızlıkların sık sık kendini hatırlatacağı ay boyunca doktora gitmeden direnmek biraz zor olacak. Bu nedenle aslanların bir süre sonra dayanamayacakları ortada. Bilhassa baş ağrısının yoğun olarak hissedileceği ay ortasında kısa bir doktor ziyareti, kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olacak.

Sağlığı konusunda temkinli olmaya özen gösteren aslanlar hem sağlıklı hem de zinde olmayı tercih ederler. Bunun için vücutlarında eksik olan tüm vitaminleri takviyelerle almaları son derece önemli. Aksi halde kısa süre içerisinde kendilerini halsiz hissetmeleri, yorgun olmaları mümkün.

Aslan Burcu Mart 2018 İş ve Eğitim Yorumları

Aslan burcu, iş dünyasının aranan burçlarından biridir. Çoğu zaman ağır liderlik vasfıyla ilk sıralarda yerini almaktadır. Aslanların çalışma temposunun yüksek olması birçok kişinin rahatsız olmasına neden olabilir. İş dünyasına yeni giren ve kısa sürede yükselen aslanların çekemeyeni çok olur. Önemli olan daha fazla çalışmak ve istenilen noktaya ulaşmaktır. Mart ayında uzun süredir planlanan noktaya ulaşılması, aslanların yüzünü güldürecektir.

Eğitim hayatına devam eden ve bir süredir çalışma temposunu yükseltmiş olan aslanlar, yılsonunun yaklaştığı bu dönemde ellerinden geleni yapacaklar. Notlarının yüksek olması, aslanların kendilerini çok daha iyi hissetmesine yardımcı olacak.

Aslan Burcu Mart 2018 Para Yorumları

Aslanlar için para çok değerli bir detay değildir ancak yaşam kalitesi çok önemlidir. Yaşam kalitesini belli bir noktada tutabilmenin yolu ise paradan geçmektedir. Bu nedenle çok kazanmaya odaklı, kazandıkça arttırmaya hevesliler.

Bir süredir harcamalarını kontrol altında tutan aslanlar, mart ayında kendilerini şımartabilirler. Hem alışverişin hem de ihtiyaçlarını karşılamanın tadını çıkarabilirler. Ay sonunda birkaç ödemesi bulunan aslanlar, borçlarını ödeyebilmenin huzurunu yaşayacaklar.

Birikim konusunda uzun süredir harekete geçmemiş olan aslanlar için mart sonu en ideal dönemlerden biri olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Burcu Mart 2018 Yorumları Aslan Burcu Mart 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Aslan Burcu Mart 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Burcu Mart 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.