Balık Burcu Kasım 2017 Yorumları

Balık burcu kasım 2017 için yeni başlangıçlar ve adımlar ayı. Kasım ayı boyunca hayatı hakkında yeni kararlar alacak olan balıklar, yıl içerisinde değiştirecekleri işleri üzerine düşünecekler.

Uzun süredir devam eden birlikteliklerde yeni adımlar atılırken balıkları aşk hayatında yepyeni ve farklı adımlar bekliyor olacak. Hem iş seçenekleri hem de aşk düşünceleri balıkların düşünceli bir ay geçirmesini sağlayacak.

Kasım 2017 Balık Burcu Aşk Yorumları

Aşk hayatını her zaman duygusal ve romantik olarak değerlendiren balıklar, kasım ayında uzun süreli ilişkilerinde ciddi adımlara ulaşıyorlar. İlişkiye yeni bir boyut kazandıracak hamle ise balıkların partnerinden gelecek. Kasım ayı ortalarında ciddiyet kazanan ilişkiler bahara doğru nişan, evlilik gibi özel günlere kapı aralayacak.

Bekâr olan balıklar içinse kasım ayında yeni tanışıklıklar doğacak. Kendileri gibi aşk ve sevgiden anlayan birini isteyen balıklar, kasım sonunda istedikleri sonuca ulaşabilecekler.

Kasım 2017 Balık Burcu İş Yorumları

Çalışmayı seven ve iş dünyasının aranan isimlerinden biri olan balıklar, çalışkan oldukları kadar akıllılar da. Bu özellikleri iş dünyasındaki rakiplerinden kolaylıkla ayrılmalarına yardımcı olacak. Kasım ayı boyunca yeni projeler ve yeni adımlarla adından sıkça söz ettirecek olan balıklar, işlerinin yolunda gitmesini sağlayacaklar.

Yeni bir işe adım atan balıklar, kasım ayının sonunda işlerine adapte olmuş olacak. Özellikle aradıkları işi bulmuş olmanın mutluluğuyla kasım ayı boyunca oldukça başarılı işlere imza atacaklar.

Kasım 2017 Balık Burcu Para Yorumları

Her zaman istediği her şeyi alabilecek güce sahip olmayı seven balıklar, parayı bu nedenle kazanmaktalar. Hayatları boyunca çalışsalar da asla şikâyet etmezler. Para onlar için güç kelimesine karşılıktır.

Alışveriş yapmayı, kendine bakmayı ve yaşamı dilediği gibi değerlendirmeyi seven balıklar, kasım ayında lükse kaçmamaya özen göstermeliler. Birkaç yere olan ufak tefek borçlarını temizlemeli daha sonra kontrollü şekilde harcamaya özen göstermeliler.

Kasım 2017 Balık Burcu Eğitim Yorumları

Eğitim yıllarını verimli ve çalışarak geçirmeyi seven balıklar, sorumluluk sahibi öğrencilerdir. Bu nedenle ders çalışmaları gereken kasım ayı boyunca yalnızca ders çalışacak, yazın rehavetini üzerlerinden tamamıyla atacaklar. Notlarının yüksek olmasına, başarılı öğrenciler listesinde yer almaya ekstra özen gösteren balıklar, bu azimlerini kasım ayında da devam ettirecekler.

Kasım 2017 Balık Burcu Şans Yorumları

Kasım ayı boyunca şansı açık olacak olan balıklar, ay sonunda şansları sayesinde yüklü bir kazanç elde edecekler. Çoğunlukla hayatın her alanında şanslı olsalar da kasım ayında attıkları akıllı adımların geri dönütlerini alacaklar.

Balıklar, şansa inanan ve şanslı eşyaları olan nadir burçlardan biridir. Evlerinde, iş yerlerinde ve üzerlerinde devamlı taşıdıkları şanslı eşyaları vardır. Bu şekilde kendilerine ve hayata olan inançları diri kalmaktadır.  Kasım ayında da gerek şansları gerek kararları doğrultusunda kazançlı çıkacakları pek çok konu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Balık Burcu Kasım 2017 Yorumları Balık Burcu Kasım 2017 Yorumları için yorumda bulun

    Balık Burcu Kasım 2017 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balık Burcu Kasım 2017 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.