Balık Burcu Şubat 2018 Yorumları

Balık burcu şubat 2018 yorumlarında kendilerini bekleyen duygusal iniş çıkışları yakalayabilirler. Bir süredir kendini çok iyi hisseden balıklar, şubat ayında morallerini bozabilecek birkaç olay yaşayacaklar.

Özellikle arkadaşlarıyla ilgili sorunların arasında kalacakları için şubat ayında yalnızlık yaşamaları yüksek ihtimal. Bununla beraber sağlık sorunları da balıkları bir süre rahatsız edecek.

Balık Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Balıklar şubat ayında var olan ilişkilerini satabil şekilde sürdürecekler. Ne var ki kendi duygusal sarsıntıları, ilişkileri üzerinde olumsuz yönde etki uyandıracak.

Ufak şeyleri büyütebilen ve devamlı kendini üzmek için nedenler bulabilen balıklar, bu alışkanlıklarının farkına varmalı. Aksi halde ay sonuna kadar ilişkilerinin sonlanması yüksek ihtimal.

Biraz umursamaz ve hayatın tadını çıkaran bir yapıya sahip olmaları önemli. Bu sayede kendilerini de partnerlerini de yıpratmaktan vazgeçerler. Üstelik sevgililer gününün olduğu bu özel ay içerisinde gergin hissetmek her iki tarafı da yıpratacaktır.

Dostları tarafından sık sık uyarılan balıklar, arkadaş çevrelerine bağımlıdırlar. Arkadaşlarının fikirleri, balıklar için son derece önemlidir. Hayatlarıyla ilgili önemli kararlar alırken şubat ayında arkadaşları önemli etken olacak.

Balık Burcu Şubat 2018 Şans Yorumları

Şanslı burçlardan biri olan balıklar, şubat ayında şanslarını yarı yarıya değerlendirme şansı bulabilecekler. Bunun temel nedeni balıkların kendi enerjilerini kendilerinin düşürmesi. Hayatlarıyla ilgili sık sık olumsuz, karamsar fikirlere kapılan balıklar, şanslarını da küstürdüklerini unutmamalılar.

Birtakım kararlar alırken ay sonunu beklemeleri balıklar için çok daha uğurlu gelecek. Şubat sonunda balıklar için şansın aydınlandığı bir dönem olacak.

Balık Burcu Şubat 2018 Sağlık Yorumları

Balıkların en hassas olduğu konulardan biri sağlıktır. Bu nedenle kendi sağlıklarını her şeyin üstünde tutarlar. Narin bir vücutları olduğu için sık sık hastalandıklarını söylemek mümkündür. Özellikle basit hastalıklar, balıkların hayatından hiç eksik olmaz. Bunun bir diğer nedeni ufak sorunları kendi gözlerinde de büyütüyor olmalarıdır.

Şubat ayında balıkları herhangi bir fizyolojik rahatsızlık beklemiyor fakat psikolojik açıda huzursuz oldukları bir sürece girecekler. Bu nedenle olabildiğince soğukkanlı ve sağlıklı düşünmeleri önemli.

Balık Burcu Şubat 2018 İş ve Eğitim Yorumları

Balıklar için şubat ayı iş temposunun yoğun olarak geçtiği bir ay olacak. Şubat ayının başından sonuna kadar balıkların koşuşturma içerisinde olacağını söylemek mümkün. Ay ortasında alacakları birkaç iş, balıkların başarılarını ispat etmelerine yardımcı olacak. Özellikle riskli birkaç projede başarı yakalamaları patronları tarafından takdir edilmelerine yardımcı olacak.

İş ortamında arkadaşlarıyla kısa sürtüşmeler yaşayan balıklar, ay ortasında herkesle barış imzalamayı başarabilecekler. Çalıştığı ortamda huzurunun olması balıklar için son derece önemli.

Eğitim hayatı devam eden balıklar için şubat ayı üzücü bir ay olacak. Erken kalkmak, okula gitmek balıklar için en zor durumlardan biri. Bu nedenle tatil sonrasında kendilerine gelmeleri oldukça zor olacak.

Balık Burcu Şubat 2018 Para Yorumları

Para konusunda savruk olmayan burçlardan biri de balıklardır. Kazandıklarını harcamayı seven fakat her zaman bir kenara ayırabilen balıklar, bu nedenle maddi sıkıntı içerisine girmezler. Balıkların zorlanmasına neden olacak tek şey aldıkları fevri kararlardır. Bu kararları alışveriş anında alırlarsa ellerindeki paranın büyük oranını harcayabilirler. Bu nedenle biriktirmeleri çok daha önemli.

Şubat ayında balıklar için harcama yapacak çok derin alışverişler olmayacak. Sevgililer günü için partnerine hediye almayı düşünen balıklar, bunu hesap ederek harcamalarını planlı yapmalılar. Bunun dışında ay içerisinde yüksek meblağlı herhangi bir harcama yapılmayacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Balık Burcu Şubat 2018 Yorumları Balık Burcu Şubat 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Balık Burcu Şubat 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balık Burcu Şubat 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.