Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Balık burcu erkeğinin özellikleri pek çok kadın tarafından merak edilen özelliklerdir. Özellikle ilişkilere bakış açısı, karşılama durumu kadınların ilgisini çekmektedir.
Sevgili tadında görüşmeler yapan beşiktaş escort kızları aramanızı bekliyor.
Pek çok kadını hayalini süsleyen romantik erkek, balık burcu erkeğidir ancak her balık erkeği için aynı şeyi söylemek pek de mümkün değildir.

Kimileri daha duygusal ve romantik olabiliyorken kimilerinin tam tersi bir performans gösterdiğini söylemek mümkündür. Bu da ilişkiler konusunda yaşadığı deneyimler ve karşısındaki kadınla doğrudan ilgilidir.

Duygusal burçların başında gelen balık burcu, kadını ve erkeği ile tam bir aşk burçlarından biridir denebilir. Ayrıca uyumlu olmaları da genel özellikleri arasında sayılırken, balık burcu erkeğinin hayalperest olması ise, diğer burçlardan ayrılan en önemli özellikleri arasındadır.

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Balık burcu erkeği aşk konusunda da iş konusunda da çalışkanlığı, azmi tercih eden erkeklerdendir.

Balık erkeğinin en temel özelliği asla çalışmayı elden bırakmamasıdır. Dışarıdan bakıldığında tembel ve miskin gibi görünebilir ancak balıkların hayata tutunacak çok güçlü yanları vardır.

Çalışkanlıkları yanında pozitif bakış açıları da balıkları her zaman ilgi çekici kılmaktadır.

Her ne yaşarlarsa yaşasınlar balıklar pozitif sonuç çıkarmayı bilirler. Yaradılışları gereği şikâyet etmeye meyillidirler ancak yaşanan herhangi bir olumsuzluğu kendi lehlerine çevirme konusunda gerçekten başarılıdırlar.

Balık Burcu Erkeği Evcimen mi?

Balık burcu erkeği ekşi sözlük gibi platformlarda çok sık incelenir çünkü pek çok kişinin hayran kaldığı özellikleri vardır. Bilhassa kadınlar tarafından hayran kalınan özelliklerinden biri de evcimen olmasıdır.

Balık erkeği gezmeyi, eğlenmeyi çok sever ancak onun için dünya bir yana evi bir yanadır. Bu açıdan evlenme söz konusu olduğunda kadınların kaygı duymalarına gerek kalmamaktadır.

Zamanı geldiğinde koşarak evine gelen balıklar, evde misafir ağırlamayı ve keyifli zaman geçirmeyi çok severler. Dolayısıyla balık burcu erkeğini evde görmek, evde keyifli vakit geçirmek son derece eğlenceli olacaktır.

Balık Burcu Erkeği Eğlenceli mi?

Burçlar üzerine kısa bir araştırma yaptığınızda, hayatın hakkını en iyi balık erkeğinin verdiğini görebilirsiniz.

Balık burcu erkeği hem her şeyden keyif almayı bilir hem de hayatın tadını çıkarır. Nerede olduğunun önemi olmaksızın bulunduğu yerden olumlu şeyler çıkarabilir.

Bir kadınının balık erkeği ile birlikteyken sıkılması mümkün değildir. Bununla beraber balık erkeğinin devamlı hoşsohbet bir havası vardır.

Konuşmayı seven, yanındakinin sevdiği şeyleri paylaşabilen, eğlence merkezlerinde zaman geçirmekten keyif alan balık erkeği bu yönleri ile eğlenceli kabul edilebilir.

Balık erkeği ile çocukça zaman geçirmek de bir yetişkin gibi sohbet edebilmek de mümkündür.

Balık Erkeği Sosyal mi?

Balık burcunun özellikleri arasında yer alan sosyallik, erkekleri için de geçerlidir. Balık erkeği ile ilgili kısa bir gözlem yaptığınızda karakterinin dışa dönük olduğunu görebilirsiniz.

Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven, sosyal ortamların vazgeçilmezi olan popüler bir çocuk olarak tanınmaktadır. Dolayısıyla siz de onunla olduğunuzda bu sosyal ortama girebilirsiniz.

Balık erkeği hayatına giren insanın da sosyal olmasına özen gösterir. Ortamlarda ona ayak uydurabilecek birinin olması, balık erkeğinin hoşuna gidecektir. Aynı şekilde arkadaşlarıyla iyi anlaşabilen, onları misafir olarak ağırlamaktan keyif alan bir kadın balık erkeği için önceliklidir.

Balık Erkeği Kolay Güvenir mi?

Balık burcu erkeği 2018 yorumlarında da 2019 ve hatta 2020 yorumlarında da değişmeyen nadir konu başlıklarından biri güven olacaktır.

Güven konusunda ciddi bir tabusu olan ve bunu yıkmamak için özel bir çaba sarf eden balık erkeği bu konuda size de iltimas geçmeyi reddedebilir.

Balık erkeğinin kolayca güvenebileceğini söylemek pek mümkün değildir çünkü yaşadığı olumsuz deneyimler ona güvenmemeyi kısa sürede öğretmiştir.

Balık erkeğinin kolay güvenmemesi durumunu olumsuz olarak yorumlamamak gerekir çünkü sizi tanıdığında sevmesi de güvenmesi de kolay olacaktır.

İster arkadaş ister sevgili fark etmeksizin tanıdıktan sonra güven duyması çok daha kolay bir hal alacaktır. Bu konuda balık erkeğine güvenip biraz sabretmek sizin için yarar sağlayacaktır.

Balık Burcu Erkeklerinin Olumlu Yönleri

Kibar ve oldukça naif kimliğe sahip olan balık burcu erkeğinin insanlarla olan ilişkileri büyük ölçüde iyi düzeydedir.

Çok fazla kalp kırdığı görülmese de, ani çıkışlara bağlı olarak, balık burcu erkeği de bazen kalp kırabilir. İyi yüreğe sahip olan balık burcu erkeği, herkesin iyiliğini isteyen bir yapıya sahiptir.

Balık burcu erkeğinin bazılarında düzensizlik özelliği görülebilir. Aynı zamanda sorumluluk almaktan kaçınan yanı da, özgür ruhlu olmasından kaynaklanıyor.

Kişisel haklarının kısıtlandığı hissine kapıldığı andan itibaren balık burcu erkeği mutsuzdur demektir.

Balık Erkeği Sabırlı mı?

Balık erkeğinin olumlu yönleri üzerine kısa bir araştırma yaptığınızda karşınıza ilk olarak sabrı çıkacaktır.

En sabırlı burçlardan biri olan balıklar, hayatlarında olan kadına karşı ekstra sabır gösterirler.

Çoğu zaman anlayışla yaklaşırlar ve istediklerini sizi kırmadan dile getirebilirler. Birçok erkekte bulunmayan bu naiflik, balık erkeğinin en önemli özelliklerinden biri kabul edilebilir.

Tartışma esnasında da aynı şekilde sabırlı davranan balık erkeği, kırıcı olmamaya gayret eder.

Bağırıp çağırma gibi huyları yoktur ancak sabrı zorlandığında çığırından çıkabilmektedir. Bu nedenle sabırlı olduğu için üzerine çok gitmenin olumsuz sonucu da olabilmektedir.

Balık Erkeği Cömert mi?

Balık burcu erkeği nasıl âşık edilir, bana âşık olması için ne yapmalıyım sorusu kadınların favori sorularından biridir.

Balık erkeği fıtratı gereği çok cömert bir yapıya sahiptir. Sevdiği kadına karşı her zaman ekstra cömert bir tavra bürünmektedir.

Sizin için tüm masrafları göze alabilen, para konusunda asla sıkıntı çıkarmayan balıklar sizin de bu şekilde cömert olmanızı beklerler.

Balık erkeğinin cimriliğe asla tahammülü yoktur. Sıkıntılı bir süreçte değilse her zaman sizin için harcama yapmaya hazırdır.

İstediğiniz ne varsa kolayca alabilir ve özellikle hediye konusunda cömertliğinin sınırı yoktur. Özel günleri hediye almadan geçirmez ve sizde çok iyi bir izlenim uyandırır.

Katıldığı ortamlarda hesabı ödemeye de gönüllü olan balıklar, cömertliklerini yalnızca ailelerine değil arkadaşlarına da gösterirler.

Balık Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri

Genelde kıvırcık saçlı erkeklerin burcu olan balık, ayrıca koyu renklerin burcudur. Saçlarının yanı sıra gözleri ile de dikkat çekmeyi başarabilen erkeklerdir.

Yüz kısmı bedenine oranla daha toplu görünümde olan balık burcu erkeğinin kolay kilo alma gibi olumsuz bir özelliğe sahiptir.

Genel anlamda giyinmek balık burcu erkeğinin işidir. Bu konuda oldukça başarılı olmasının yanı sıra, giyimde rahatlığa ve ayakkabıya olan düşkünlüğü de bilinmektedir.

Balık Burcu Erkekleri Yakışıklı Olur mu?

Balık burcu erkeği ile ilgili söylenebilecek tüm genellemeler değişkenlik gösterebilir.

Sabit kalıplara sığmayı sevmeyen balıklar aynı şekilde tarz ve tip konusunda da çeşitlilik arayışındadır.

Bir balık erkeği ile sohbet ettiğiniz zaman devamlı kendini aradığını görebilirsiniz. Dolayısıyla balık erkeğinin tarzı da dış görünüşü de bu arayışa dâhil olabilmektedir.

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Balık erkeğinin devamlı kendine bakması, paspal ve pis giyinmemesi ilgi çekmesini sağlamaktadır.

Yakışıklı olmasının yanı sıra karizmatik bir havasının olduğunu söylemek de mümkündür. Bu açıdan balık erkeği ile birlikte olan kadınlar beklentilerini karşılayabilirler.

Balık Burcu Erkeğinin Olumsuz Yönleri

Balık burcu erkeğinin olumsuz yönleri bakımından çok fazla kişiliğini etkileyen özellikleri bulunmasa da, bazı olumsuz sayılabilecek özellikleri elbette vardır.

Birçok konuda kararsızlık yaşaması, çalışmayı sevmemesi ve sağlığına çok dikkat eden yapısı hastalık hastası bir balık burcu erkeği ile karşı karşıya kalmaya neden olabilir. Ayrıca şaşırtan derece de kontrollü olması ve asi ruhlu olması, genel olumsuz özellikleri arasındadır.

Balık Erkeği Alıngan mı?

Balık burcu erkeği ile ilgili yapılan tespitlerin büyük çoğunluğu doğrudur. Bu doğruluk payının bir kısmı da alınganlığı için geçerlidir. Çok hassas bir ruha sahip olan balıklar oldukça kolay kırılırlar.

Karşılarındakini kırmamak için özel bir çaba sarf ederler ve aynısını beklerler.

Hayatlarına giren kişi onlar için çok önemli biriyse verdiği değeri hissettirmeye, kırmamaya ve incitmemeye ekstra özen gösterirler. Dolayısıyla karşılarındaki kişinin de böyle olmasını umarlar.

Büyük bir tartışmada söylenen sözlere kolayca kırılabilen balık erkeği aynı zamanda bu sözleri asla unutmaz. Bu açıdan kindar bir yapısının olduğunu söylemek mümkündür.

Kolayca alınıp kırılması, karşısındakine çok fazla değer vermesi balık erkeğinin incinmesine neden olabilmektedir.

Balık Burcu Erkeği Agresif mi?

Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve iyi huylu bir görünüşe sahip olan balık erkekleri aslında sinirlenme potansiyeli yüksek erkeklerdir.

Kolay kolay sinirlenmez, anında parlama huylarını gizlemeye çalışırlar ancak gerçek anlamda kızmalarına neden olan herhangi bir konu olduğunda balık erkeğini hiç kimse durduramaz. Bu yüzden balık erkeğinin aslında agresif bir yapıya sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Hakaret etme, gerginlik çıkarma, kavga etme gibi özellikleri olmasa da balık erkeğinin agresif tavırlar sergilediğini söylemek mümkündür. Bu açıdan temkinli olunması ve çok da üzerine gidilmemesi oldukça önemlidir.

Balık Erkeğinin Kararsızlık Huyu Var mı?

Balık burcu ve kararsızlık hemen hemen aynı iki kelime denebilir. Kadın ya da erkeğinde fark etmeksizin bulunan bu durum karşılarındaki kişinin çıldırmasına neden olan bir durumdur.

Alacakları bir ürün olduğunda saatlerce düşünüp yine de karar veremeyen balıklar, ne alırlarsa alsınlar bu durumu yaşarlar.

Kararsızlık huyu, balık erkeğinin genel özelliklerinden bir tanesidir. Gerek alışverişlerde gerekse hayatıyla ilgili alacağı önemli kararlarda bu huyunu çok iyi şekilde ortaya koymaktadır. Bir ilişkiye başlayacakken kararsız kalması bir türlü netleştirememesi balıkların en olumsuz özelliklerinden biri kabul edilmektedir.

Balık Burcu Erkeğinin Özgüven Eksikliği

Balık burcu erkeğinin olumsuz yönleri söylenirken asla es geçilmemesi gereken konu başlıklarından biri de özgüven eksikliğidir.

Dışarıdan bakıldığında kendiyle barışık çok eğlenen bir burç gibi görünse de aslında tam tersi bir psikoloji içinde olabilmektedir.

Kendine olan güveni çok kolay yıkılan balıkların bunu kolay kolay aşabilmesi de mümkün olmamaktadır.

Özgüven eksikliği giyilen bir kıyafetten yeni girilen bir işe kadar hayatın her alanında kendini göstermektedir.

Yapılan en ufak bir hata, balık erkeğinin motivasyonunu kendine olan inancını yerle bir edebilmektedir. Bu nedenle çevresindeki kişiden devamlı destek alma, ona bağlı hareket etme gibi bir sorun da doğabilmektedir.

Balık Burcu Erkeğinin İradesi Zayıf mı?

Balık kadınında da erkeğinde de kendini gösteren olumsuz durumlardan bir tanesi irade zayıflığıdır.

İradesi çok zayıf olduğu için hayatında büyük bir eksiklik olan balıklar bu nedenle de özgüven eksikliği yaşayabilmektedirler.

Balık erkeğinin yaşadığı bu durum aslında birçok konuda kendini gösterebilmektedir.

Kilo vermesi gereken bir zamanda yemeden duramaması, para biriktirmesi gereken bir dönemde devamlı para harcaması bunlar için ipucu niteliği taşıyan konulardır.

Balık burcu erkeğinin iradesinin iş hayatında da zayıf olması geri planda kalmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle bu konuda destek alması, sorunun üstesinden daha kolay gelmesini sağlayacaktır.

Balık Burcu Erkeği İle Aşk

Duygusal bir kişiliğe sahip olmasından dolayı, aşk adamı sayılabilecek özellikteki balık burcu erkeği, kadınını fazlasıyla mutlu edebilecek duygusallığa sahiptir.

Sevdiği kadını hayatının odak noktasına yerleştirir ve onu mutlu edebilmek için her türlü fedakârlığı yapabilir. Sert ve kaba olmamakla birlikte, ilişkilerinde tam anlamıyla romantik âşık tavırları sergileyebilir.

İkili ilişkilerinde en çok değer veren taraf balıklar olmaktadır. Karşılarındakini üzmekten çekinen, kırmaktan korkan balıklar aynı şeyi eşlerinden de beklemektedirler. Bu yüzden aşkın balıklar için çoğu zaman hayal kırıklığı olduğunu söylemek doğrudur.

Çok seven ve sevdiğini belli eden balık erkeğinin hak ettiği değeri görmesi biraz zaman alabilmektedir. Bu açıdan olabildiğince seçici davrandığı gözden kaçmamaktadır.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Balık burcu erkeğinin huzur veren kadınlara yöneldiği dikkat çekmektedir.

Her zaman maneviyata öncelik tanıyan balıklar, dinlendikleri ve yanında huzurlu hissettikleri kişiyi aramaktadırlar. Bunu sağlayabilen, onu üzmeyen ve yıpratmayan bir kadın balık erkeği için her zaman baş tacıdır.

Hoşlandığı kadının kibar ve nezaketli olması da balık burcu erkeği için önemlidir.

Nerede nasıl davranması gerektiğini bilen kadınla her yere kolayca gidebilmektedir. Bu bakımdan yanına yakışmasına özellikle dikkat etmektedir.

Kendini ve ailesini her yerde başarıyla temsil edecek bir kadın, balık erkeğinin hoşlandığı kadındır.

Balık Erkeği Fiziksel Olarak Kadında Nelere Dikkat Eder?

Balık erkeğinin fiziksel açıdan en çok dikkat ettiği konuların başında saçlar gelmektedir.

Saç konusunda balık erkeğinin hassasiyeti çok fazladır. Bakımsız, yağlı, taranmamış, boya zamanı gelmiş ancak yeterince özen gösterilmemiş olan saçlar her zaman kötü bir izlenim uyandırmaktadır. Bu konuda balıkların ekstra dikkat ettiğini belirtmek gerekir.

Saçlarınızın bakımlı ve temiz olmasının yanında kilo konusu da balıkların hassas olduğu konulardır.

Kilo almaya başladığınızda spor yapmamanız ya da yediklerinize dikkat etmemeniz balık erkeğinin gözünden kaçmayacaktır.

Fiziksel görüntü balık erkeği için çok önemli olduğundan sizi bu konuda eleştirmekten geri kalmayacaktır.

Balık Erkeğinin Kadınlardan Beklentileri

Balık burcu erkeğinin de diğer tüm erkekler gibi kadınlardan özel beklentileri vardır.

Her şeyden önce hayatlarında olan kadından ilgi beklerler. Diğer burçlarla kıyaslandığında balık erkeğinin çok daha fazla ilgi beklediğini söylemek mümkündür.

Kadınların onunla ilgilenmesi, değer vermesi ve bir ilişki içindeyken el üstünde tutulması balık erkeğinin temel beklentileri olarak bilinmektedir.

Balık erkeğinin kadınlar konusunda bir başka beklentisi ise anlayıştır. Kimi zaman arkadaşlarıyla yalnız vakit geçirme kimi zaman kendi başına kalma isteği de balık erkeğinin kadınlardan beklentileri arasında yer almaktadır.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgili Olur?

Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusu kadar sık sorulan bir başka soru da balık erkeğinden nasıl sevgili olur, onunla birlikte olsam mutlu olur muyum soruları olmaktadır.

Balık erkeği ile ilgili en sık merak edilen bu konu aslında değişken bir cevaba bağlıdır. Her balık erkeği muhteşem bir sevgilidir demek doğru olmaz fakat genel olarak sevdikleri zaman iyi bir sevgili olurlar.

Balık erkeği severse sizinle ilgilenir, zaman geçirmekten keyif alır, sorunlarınız olduğuna yanınızda kalır. Birçok erkeğinin göstermediği sabrı ve anlayışı balık erkeğinde görebilirsiniz.

Balık erkeği nasıl mutlu olur sorusu ise sizin sevgililiğinize bağlıdır. İyi bir sevgiliyseniz, beklentilerine cevap vermeye gayret ediyorsanız balık erkeğini kolayca mutlu edebilirsiniz.

İyi bir ilişkinin sağlıklı bir iletişimden ileri geldiğini düşünen balıklar bu konuda sizin de çaba sarf etmenizi umarlar.

Balık Burcu Erkeğinin Evlilik Konusundaki Fikirleri Neler?

Balık erkeği için evlilik çok kutsal bir durumdur. Bu nedenle karar vermenin en zor olduğu konular arasında gelir.

Var olan kararsızlık huyu nedeniyle evlilik hakkında zor adımlar atan balıklar, evlenecekleri kadına karar vermekte zorlanırlar.

Uzun süreli birlikteliklerinde dahi çok düşünen, evlenmenin aşkı bitirebileceğinden korkan balıklar bu konuda kaygı duyabilmektedirler.

Genel olarak alışkanlıklarını da bozmaktan pek hoşlanmayan balık erkekleri, evliliğin kendi düzenlerini bozmasından da kaygı duyarlar. Bu sebepten evlenme fikri onlar için biraz zor bir aşamadır.

Evlendiklerinde ise her şey yolunda giderse gerçek anlamda mutlu olduklarını dile getirmekten çekinmezler.

Balık Burcu Erkeğinin Cinsel Beklentileri

Balık burcu erkeğinin cinsel açıdan en büyük beklentisi karşısındaki kadının da en az kendi kadar istekli olmasıdır.

Ten uyumu balık erkeğinin en çok dikkat ettiği hususların başında gelir çünkü tensel uyumun yakalanması, sağlıklı bir cinsel hayat demektir. Bu konuda oldukça net bir fikre sahip olan balık erkeği aynı zaman farklı deneyimlere de açıktır.

Sıradan ve alışılmış bir cinsel yaşam ona hitap etmemektedir. Bu yüzden cinsel birlikteliğinde de heyecanının hiç eksilmemesini ummaktadır.

Balık Burcu Erkeği Nelerle Mutlu Olur?

Balık burcu erkeği sevdiği insanların yanında olmasıyla mutlu olan bir erkektir.

Sevdikleri yanında olduğu zaman paylaşabilecek güzel hatıralar biriktirdiği zaman balık erkeğinin keyfi yerinde olacak, mutlu olduğu hissedilecektir.

İyi yemek yemek, temiz ve ütülenmiş kıyafetler giymek, özlediği insanları canı her istediğinde görebilmek balık erkeğini mutlu eden şeylerdir.

Bakıldığında balık burcu erkeğinin basit şeylerle mutlu olduğunu söylemek çok da zor değildir.

Ufak tefek adımlarla balık erkeğini mutlu etmek, hayattan zevk almasını sağlamak mümkündür. Bu nedenle hayatında olan kişiler ona kolayca mutluluk verebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çağla Çelik dedi ki:

    Hayatta balık erkeği kadar aşık olunabilecek daha iyi bir erkek yoktur. Duygusaldır, zekidir, komiktir, eğlencelidir. Onunla yaşlanmazsınız. 🙂