Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Başak için mantık ön plandadır. Kendisinin daha iyi iletişim kuracağı ve daha iyi anlaşacağını düşündüğü kadınlar öncelikleri arasındadır. Beraber olacağı kişinin üzerinde birazda olsa bir otorite sahibi olmayı ister bu onun kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Birlikte olduğu kadınların kendine ayak uydurmasını, sürekli olarak problem yaratmamasını ister. Kendisinin verdiği kararların onaylanıp beğenilmesi hoşuna gider. Kendi isteklerinin karşılandığını görürse ilgisi daha da artar aksi bir durumda sizden uzaklaşır.

Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Başak burcu erkeği duygusallık konusunda biraz kötüdür pek duygusal olmamakla birlikte duygularını açıkça ifade etmek konusunda da biraz zorlanır.

Karşısındaki kişiden hoşlandığını daha çok onu kötü yönde eleştirerek belli eder. Âşık olmaktan ve bağlanmaktan korkar. Başak burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız sizde duygusallıktan ve romantizmden biraz uzak durmalı ondan romantik şeyler beklememelisiniz. Kendisine alınan pahalı hediyeler ilgisini çeker.

Başak Burcu Erkeği Kadında Nelere Dikkat Eder?

  • Başak burcu erkeği aşk konusunda oldukça detaycıdır. Kadında en ince ayrıntıya takılarak sık sık detaylı araştırmalar yapmak ister. Hayatına alacağı kadında dikkat ettiği ilk detay ise geçmiştir. Partneri olmak istediği kişinin unutamadığı bir aşkı varsa başak erkeği ilişkiyi başlamadan bitirir.
  • Dış görünüş konusunda takıntı derecesinde hassas olan başaklar, kadınlarda da aynı şartı ararlar. Saçları bakımsız, giyinişi dağınık, tertipsiz bayanlar başak erkekleri için imkânsızdır.
  • Anlayışlı ve sabırlı kadınları tercih eden başak burcu kendi gergin ve sabırsızdır. Bu dengeyi koruyabilecek bayanlara öncelik vermeyi amaç edinmektedir.
  • Başak burcu erkeği her konuda olduğu gibi kadınlar konusunda da mükemmeliyetçidir. Hataya pay bırakmayan, kusursuza yakın kadınlar onlar için her zaman bir adım öndedir.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Toprak grubu burçlarından biri olan başak erkeği, kontrollü ve mantıklı hareket etmeyi tercih eder. Dolayısıyla kalbine yenik düşmeyen kadınlar, başak erkekleri için her zaman daha uygundur. Önce mantıksal düşünüp hayatına uyum sağlayıp sağlayamayacağına dikkat etmelidir.

Romantizm açısından çok fazla beklentisi olmayan ve ilişkisini daha derin yaşayan bayanlar, başak erkeklerinin gözdesidir. Başak burcu, sevgisini ulu orta göstermekten hoşlanmaz. Dolayısıyla göz önünde ilişki yaşamak isteyen kadınlar, başak erkekleri ile ilişki yürütmekte zorlanırlar.

Başak erkeğinin hoşlandığı kadın türü olgun olandır. Karakteri oturmuş, nerede nasıl davranması gerektiğini bilen kadınlar ilgisini çok daha fazla çekmektedir.

Başak Burcu Erkeği İdealist Kadınlardan Hoşlanır mı?

Başak erkeği hayatının tamamını çalışarak geçiren erkeklerdendir. İşkolik olarak tanımlandığı için çevresindekilerin de çalışkan olmasına özen göstermektedir. Önce iş daha sonra eğlence mantığına sahip olan başaklar, hayatlarına alacakları kişinin de idealist, çalışkan olmasını isterler.

Devamlı eğlence düşkünü, tatilden tatile koşan veyahut zamanının çoğunu boş geçiren kadınlar, başak erkeklerinin ağır eleştirilerine maruz kalırlar. İşinde iyi yerlere gelmiş, zamanını verimli değerlendiren bayanlar ise saygılarını kazanırlar.

Başak Burcu Erkeği Esprili Kadınlardan Hoşlanır mı?

Başak erkekleri ciddiyeti seven erkeklerdir. Kendi yakın arkadaşlarının pek çoğu ciddi, ağırbaşlı ve oturaklı kişilerdir. Hayatlarına eş olarak seçtikleri kişilerin de aynı şekilde dengeyi yakalayabilecek olmasına özen gösterirler.

Devamlı konuşan, konuşulan ciddi konularla ilgili espriler yapan, lakayt tavırlar sergileyen bayanlar başak erkeklerinin en hoşlanmadığı kadınlardır. Gün içinde girilen her ortamda nasıl davranılması gerektiğini bilen, yaptığı esprilerde zekâ parıltısı taşıyan kadınlarsa çoğu zaman 1-0 öndedir.

Başak erkekleri konuşma arasında espri yapıp çevresindeki bayanları etkilerler. Bu espriler konu ile ilgili ince eleştiriler barındıran, hassas esprilerdir. Karşılarındaki kişinin bunu anlaması, yapılan espriye gülmesi başak erkeklerinin ilgisini çekecektir.

Başak Burcu Erkeği Evcimen Kadınlardan Hoşlanır mı?

Başak burcu olan erkekler, dışarıya dönük dış dünya ile bağlantısı olan erkeklerdir. Çoğu zaman toplantılarda, seyahatlerde bulunup çevresindeki kişilerle kontak kurabilme yetenekleri bulunmaktadır. Hayatlarına alacakları kişilerin de aynı yetiye sahip olmasını talep ederler.

Başak erkekleri evinde düzen, ailesinde plan ve program hayal ederek evlenirler. Eşlerinin hem ev içinde hem de dışarıda aktif rol alması onlar için çok önemlidir. Eve kapanıp dışarıya çıkmayan, asosyal kadınlarla yapamayacakları gibi devamlı dışarda olan bayanlarla da anlaşabilmeleri pek mümkün değildir. Dengeyi koruyabilen kadınlar, başak erkeklerini elde tutması mümkün olan kadınlardır.

Başak burcu için çocuklarıyla ilgili olan bir kadın kadar etkileyici başka bir kadın yoktur. Beslenme saatinden oyun saatine kadar kontrollü olan ve aileyi bir arada tutan kadınlar her zaman bir adım öndedir.

Başak Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınlardan Hoşlanır?

Başak erkeği aşk hayatı renkli bir burçtur. Herkesle iyi anlaşamaması ise kısa süreli aşklar yaşamasına neden olmaktadır. En iyi idare edebilen kadınlarsa yengeç burcudur. Yengeç kadını hem idealist hem kontrollü hem de sevgi doludur. Dolayısıyla başak erkeği ile yengeç kadını uzun süreli ilişki kurabilmektedir.

Başaklarla iyi iletişim kurabilen bir başka burç akreptir. Her ne kadar çekişmeli ve bol tartışmalı bir ilişki olsa da başak erkeklerinin pek çoğu akrep kadınları ile mutlu olduğunu dile getirmektedir. Akrep kadınında bir erkeğin istediği tüm özellikler bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için yorumda bulun

    Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? için ilk yorumu yapabilirsin.