Başak Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Başak burcu erkeğini elde tutmak, diğer erkeklere kıyasla bir hayli zordur. Gönlünü başak erkeğine kaptıran bir kadının doğru adımları atarak istediği sonucu alması hiçbir şekilde imkânsız değildir.

Birçok açıdan yorucu bir süreç olacak ancak başak burcu erkeğini elde tutan ve hayatını huzurlu geçiren kadınlar her zaman mutlu olurlar.

Başak erkeği, hayatındaki kadını nasıl mutlu etmesi gerektiğini iyi bilir. Dolayısıyla kadınların başak erkeklerinden vazgeçememesinin altında tam olarak bu neden yatmaktadır.

Başak burcu erkeği ile uzun süreli ilişki hayal eden kadınlar bunu elde edebilmek için sabırlı olmak durumdadır.

İnatçı ve mecbur kalmadıkça harekete geçmeyen başak erkeği, sabrınızın sonunda sonsuza kadar size ait olabilir.

Başak Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Başak burcu erkeğinin etkilendiği nasıl anlaşılır sorusunun cevabı bakışlardır. Başak erkeği sizden etkileniyorsa bakışları devamlı üzerinizde olacaktır.

Onu uzun süre elinizde tutmak isterseniz sizinle ilgili olduğu zamanları değerlendirmelisiniz.

Henüz sizden etkileniyorken elinizden geleni yapmalı ona hayatının en güzel aşkını sunmalısınız.

Başak erkeği her ne kadar sert gibi görünse de kalbi çok yumuşaktır. Aşka ilgisiz gibi durur ancak aşk onun için kutsaldır.

Siz de bu kutsal değeri ona o kadar güzel sunmalısınız ki elinden geleni yapmaya gayret etmeli ve her zaman sizinle kalma konusunda kendine güvenmeli.

Başak Erkeği Nasıl Elde Tutulur?

Başak burcu erkeği nasıl tavlanır, tavlandıktan sonra nasıl elde tutulur sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bu erkeği doğru zamanda doğru şekilde hayatınıza alarak bu sorulara cevap bulabilirsiniz.

Başak erkeği karmaşadan ve kaostan asla hoşlanmaz. Hayatında huzur arar ve bu huzuru verebilecek kadınlara yönelir. Dolayısıyla başak erkeğini uzun süre elinizde tutmak niyetindeyseniz huzurlu olmasını sağlamalısınız. Ne kadar huzurlu hissederse kendini o kadar ait hissedecektir.

Başak erkeğini elde tutmak isteyen kadın ne istediğini bilen bir kadın olmalıdır.

Başak erkeği aşkı oldukça ilgi çekicidir ancak bu aşk karşısında ayakları yerden kesilen kadınları istemez. Olgun bir kişiliği olan sabırlı ve yetenekli kadınlara kendilerini teslim ederler.

Başak Erkeğini Elde Tutmanın Yolu

Başak burcu erkeğine nasıl davranmalı sorusuna verilecek cevap aynı zamanda elde tutma konusuna da verilebilecek bir cevaptır.

Başak erkeğini elde tutmak istediğinizde ona nasıl davranmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Özellikle güler yüz, başakların ilgi odağıdır. Her ne kadar kendileri her zaman güler yüzlü olamasalar da hayatlarında olan kişinin güler yüzlü olması onlar için çok önemlidir. Bunun dışında anlayış da başaklar için çok önemlidir.

Herhangi bir hata yaptığında gerginlik çıkaran bir kadından ziyade anlayışla yaklaşan sabırlı bir kadın onlar için her zaman idealdir.

Çevresinde olan kadının her zaman onunla ilgilenmesini isteyen başak erkeği bu konuda zayıftır. El üstünde tuttuğunuz sürece onu elde tutmanız da zor olmayacaktır.

Başak Erkeğini Elde Tutmanın Taktiği

Başak burcu erkeğini elde tutmak niyetinde olan kişi başak erkeği ne ister bilmek zorundadır. Başak erkeğinin ne istediğini daha söylemeden anlayabilen kadınlar onlar için vazgeçilmezdir.

Kolay kolay anlamayan ya da vurdumduymaz davranan kadınlar, başak erkeklerinin sıkıldığı kadınlardır. O an için neye ihtiyacı olduğunu kolayca anlayabilen bir kadın başak erkeğinin gözdesi olmaya da hak kazanmıştır.

Elde tutma konusunda hızlı yol almak isterseniz başak erkeğinin beklentilerini bilmelisiniz. Bu da dersinize iyi çalışmanız manasına gelir.

Ne kadar iyi çalışır, karşınızdaki erkeği ne kadar iyi tanırsanız onu elde etmeniz de elde tutmanız da son derece kolay olur.

Başak Erkeğini Elde Tutmak İçin Sabırlı Olmak Yeter mi?

Başak burcu erkeğini geri döndürmenin yollarını aramadan önce elde tutup kaçırmamanın yollarını öğrenmeniz daha olumlu hissettirecektir. Başak erkeğini elde tutmak için ciddi anlamda sabırlı olmak gerekir.

Tüm burçlar arasında eleştiri konusunda en acımasız niteliklere sahip bir burç varsa o da başaktır.

Özellikle hayatına alacağı kişiyi önce eleştiri yağmuruna tutup sabrını test etme konusunda oldukça başarılıdır.

Başak erkeğini elinizde tutabilmek için size yönelttiği eleştirilere olumlu dönütler vermeyi denemelisiniz.

Siz de hoşlanmadığı şeyleri dile getirirken diğer yandan ne kadar sabrettiğinizi de görmeye çalışmaktadır. Bu nedenle asla teslim olmamanız önemlidir.

Mükemmeli Hedeflemek Başak Erkeğini Elde Tutmayı Sağlar mı?

Başak burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır sorusu kadar doğal olan bir soru da elde nasıl tutulur sorusudur. Başak erkeğini elinizde tutmanız için mükemmeli hedeflemek zorundasınız.

Çoğu zaman asla memnun kalmadığı için eleştirilen başak erkekleri maalesef en iyisini isterler.

Sürekli eleştirmelerinin altında yatan asıl neden de budur. Bu nedenle başak erkeğini elinizde tutabilmeniz için mükemmeli hedeflemeniz gerekir.

Mükemmeli isterken zaman zaman acımasız olan başaklar yalnızca size karşı değil kendilerine karşı da böyle olurlar. Bu nedenle bu duruma bozulmadan, kırılmadan mükemmel olma yolunda şansınızı denemelisiniz.

Düzen, Başak Erkeğini Elde Etmeyi Sağlar mı?

Başak burcu düzen ile eşdeğer bir burçtur. Kadın da erkek de aynı şekilde düzen zaafına sahiptir. Başak erkeğini elinizde tutmak niyetindeyseniz bu zaaftan faydalanabilirsiniz.

Başak erkeğini elinde tutmak isteyen kadın, hayatında düzen bulunan bir kadın olmalıdır.

Yaşadığı yerden giydiği kıyafetlere kadar her konuda düzen alışkanlığını yansıtmalıdır. Bu sayede dikkatini çekmeyi başarabilir, başak erkeğini elinde tutabilir.

Evinizde mutfak dolaplarınızın içi, kıyafet çekmecelerinizin içi ne kadar düzenli ise başak erkeğinin kalbini o kadar kazanırsınız. Aynı şekilde üzerinize giydiniz kıyafetler ne kadar temiz ve ütü ile o kadar şansınız yüksektir.

İyi Yemek Yapmak Başak Erkeğini Elde Tutmaya Yardım Eder mi?

Başak burcu erkeğine yapılmaması gerekenler listesinin başında aç bırakmak yatmalıdır. Başak erkeği şık ve temiz restoranlarda yemek yemeği sever ancak tam anlamıyla ev yemeği düşkünüdür.

İyi yemek yapan bir kadın başak erkeğinin kalbini büyük oranda kazanmıştır. Her akşam aynı masaya oturup yemek yeme gibi bir niyetiniz varsa başak erkeğinin sevdiği yemekleri yapmanız gerekir.

İyi yemek yapan ve elinin lezzeti iyi olan kadınlar, başak erkeklerini çok daha kolay şekilde ellerinde tutabilirler. Bu konuda sebze ve et yemekleri açık ara öndedir.  Ayrıca sabah uyandığında şık bir kahvaltı masası gören bir başak her zaman minnettarlık hissedecek erkeklerdendir.

Cinsellik Başak Erkeğini Elde Tutmayı Kolaylaştırır mı?

Başak burcu erkeği cinsellikte nelerden hoşlanır bildiğinizde hayatınızın biraz daha kolay olduğunu görebilirsiniz.

Birlikteliği basitleştirebilmek ve daha kolay, samimi hale getirmek için cinsellik duvarını aşmanız gerekir.

Başak erkeği her ne kadar çok düşkün olmasa da partnerinin cinsel birliktelikte ondan yana olmasına özen gösterir. Bu da cinsel yaşamınızda başarılı ve istekli olmanızı gerekli kılar.

Başak Erkeğini Elde Tutmak Zor mu?

Başak burcu erkeğini elde tutmak, diğer burçlara kıyasla biraz daha zordur. Bu durumun temel nedeni çok fazla kriterinin olmasıdır.

Başak erkeği her zaman mükemmel olmaya, çaba sarf etmeye, mücadele etmeye odaklıdır. Bu süreç birçok kadın için zor ve yıpratıcı olabilmektedir. Dolayısıyla başak erkeğinden vazgeçmek çok kolaydır.

Ne kadar sabırlı ve güçlü olursanız bu süreçten o kadar memnun ayrılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Burcu Erkeğini Elde Tutmak Başak Burcu Erkeğini Elde Tutmak için yorumda bulun

    Başak Burcu Erkeğini Elde Tutmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Burcu Erkeğini Elde Tutmak için ilk yorumu yapabilirsin.