4 Haziran 2016 Yengeç Günlük Burç Yorumları

23 Haziran 2016 Boğa Günlük Burç Yorumu Aşk Para Şans Kariyer

Kova Burcu Erkeğini Kendine Âşık Edebilir misin?

Koç Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Başak Erkeği Nasıl Geri Döner?

Başak 4 Eylül, 12:24'de eklendi

Başak burcunun erkekleri tamamen hayatı dolu dolu yaşamaya odaklanmışlardır. Aşkın onların kitaplarında çok büyük bir önemi yoktur. Onlar bunun öncesinde ve sonrasında yaşanılan zaman kaybı olarak görmektedir ancak siz bir başak erkeğinden ayrılmışsanız zamanında bu düşünceleri aşmışsınızdır ve tekrar aşmalısınız.

Bir Kadın Başak Erkeğinin Dönmesi İçin Ne Yapmalıdır?

Başak erkekleri kadın dırdırından hoşlanmazlar. Hayatların normal seyrinin bozulmasına izin vermeden yaşamlarına devam etmek isterler ancak acı çekiyorlardır. İşte aşkın güzel bir şey olmadığını düşünen bu erkeklerin fikrini değiştirmelisiniz. Onlara en mutlu olduğunuz günleri hatırlatmalı, asıl böyle mutlu olduğunu göstermelisiniz. Başak erkeklerinin size gelmesini beklemeden siz bir girişimde bulunmalı ve ilişkinizin iplerini elinize almalısınızdır. Başak erkekleri aynı duyguları paylaştıkları insanları sevdiklerinden aynı acıya sahip olduğunuzu onlara hissettirin.

Bir Kadın Başak Erkeğinin Dönmesi İçin Ne Yapmamalıdır?

Beklememelidir. Ayrılık süresi uzadıkça başak erkeği aşkın saçmalığına inandırır kendini. Ona ulaştığınızda da aşırı hareketlerden kaçınmalı uysallıkla yanaşmalısınız. Bir tartışmayı aşka çeviren erkeklere benzemediklerinde sabrınız sınanacaktır. Yavaş yavaş konuşmalı düşüncelerini yönlendirmelisiniz. O sinirlenebilir, sizi kıracak şeyler söyleyebilir. Bu durumda kapıyı vurup çıkmayın. Çünkü o gidişin bir dönüşü olmaz. Başak erkekleri sevdikleri kadınları kırmaktan hoşlanmazlar aslında ancak canları o kadar yanmıştır ki kendilerini korumak için aşkın saçmalığına kendilerini inandırmaları gerekmektedir. Gidip başak erkeğinin planlarını bozmayın hatta o fark etmeden ona yardım edin.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Ceren 2 Eylül 2018

Başak erkeği ayrılık sonrası tıpış tıpış geri dönüyor.
Sözde çok cool olan erkek arkadaşım ayrılmak istedi ve ayrıldık.
Kendisi peşinden koşacağımı bekledi ama hiç tepki vermedim. 40 gün sonra yoklama mesajları başladı ama yüz vermedim. Sonunda barışmak istediğini söyledi ama iş işten geçmişti.

Sema 24 Kasım 2018

Bende başak burcu erkegi tarafindan terkedildim sogudum dedi döner mi