Başak Kadını Kıskanç mıdır? Kıskanılmaktan Hoşlanır mı?

Başak kadını kıskanç mıdır? Kıskandığını nasıl belli eder? Kıskanılmaktan hoşlanır mı? sorularının cevaplarını öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Bir başak kadınını seviyorsanız ve bir ilişkiniz varsa bilmelisiniz ki karmaşık bir ilişki sizi bekliyor. Her şey yolunda gidiyor sanarken bir anda triplerle karşılaşabilirsiniz. Size göre bu durum tamamen nedensiz olsa da başak kadınının kıskançlık yapması olabilir.

Başak Kadını Kıskanç mıdır?

Başak kadını her an sevildiğini hissetmek ister. Eğer ilginizi üzerinden çekmişseniz her an bir kıskançlık ya da sorunla karşı karşıya kalmaya hazır olmalısınız.

Başak kadını kıskançlık konusunda farklı bir yaklaşıma sahiptir. Sizi yalnızca çevrenizdeki kadınlardan kıskanmaz. Arkadaşlarınızdan ya da ailenizden kıskanması da mümkündür. Bir başak kadını için önemli olan ilgi odağı olmaktır. Odakta olmadığını hissediyorsa siz onun kıskandığını hissetmeden ortada kara dumanlar dolaşmaya başlar.

Başak kadınları güven konusunda sorunlar yaşayabilir. Çoğu zaman sevgilisi ya da eşinin kendine olan hisleri konusunda şüpheye düşer. Bu nedenle de aldatıldığını düşünebilir. Bu histen arınmak içinse partnerinin son derece verici ve sevgisini belli eden bir erkek olması gereklidir. Aksi takdirde zor ve takıntılı bir ilişki ortaya çıkabilir.

Başak Kadını Kıskançlığı Nasıl Belli Eder?

Başak kadını her ne kadar kıskanç olsa da kıskançlıklarını doğrudan belli etmezler. Kıskanılacak bir durum ile karşılaşıyorsa bu durumu aklınız bir kenarına kaydeder ve üzerinde titiz bir şekilde düşünür. İlerleyen süreçte ise farklı bir olayda bu kıskançlığı önünüze çıkarabilir.

Eğer başak kadını kıskanıyor ve bu durumu değiştiremiyorsa partnerinden uzaklaşmaya başlayacaktır. Muhtemelen partneri bu durumun nedenini anlamayacak ve sebepsiz bir soğuma olduğunu zannedecektir.

Başak burcu kadınının size soğuk davrandığını hissediyorsanız onu kıskandırabilecek bir harekette bulunup bulunmadığınızı düşünmelisiniz.

Başak Burcu Kadını Neleri Kıskanır?

Başak kadınlarının kıskançlıkları, partnerinin ilgisinin farklı alana kaymasından kaynaklanır. Ancak kıskançlık konusunda oldukça dengeli davranır. Eşinin eve geç gelmesi, uzun saatler boyu çalışması bir kıskançlık nedeni olmaz. Aksine bu durumda eşini destekler ve başarılı olması için arkasında durur. Ancak eğer bir bilinmezlik varsa ortada sorun vardır.

Sevgilisi ya da eşinin nerede olduğunu bilmeyen bir başak kadını kıskanç bir tavra girebilir. Çünkü düşüncesiz tavırlara karşı sabrı yoktur.

Bir anda partnerinin tavırları değişiyorsa, kendine daha fazla özen göstermeye başlıyorsa ya da bir anda harcamaları arttıysa kıskançlık yapacaktır. Çünkü bu durumlar başak kadını için aldatma belirtileridir.

Sevgilisinin kadınlara karşı flörtöz tavırları ya da bakışları ise başak kadınının çileden çıkmasına neden olur.

Başak Kadınının Kıskançlığı ile Nasıl Başa Çıkılır?

Başak kadını kıskançlık yapıyorsa bu durumda sizin de etkiniz olduğunu kabul etmelisiniz. Eğer sevgiliniz ya da eşiniz sizi kıskanıyorsa onunla yeterince ilgilenemediğinizi bilmelisiniz.

Başak kadınının kıskançlığı ile başa çıkabilmek için güzel bir tatile çıkabilir, hoş bir yemekte sohbet edebilir ve birlikte verimli zamanlar geçirmeye özen gösterebilirsiniz.

Evine son derece düşkün olan başak kadınını yumuşatmak için ev ile ilgilenebilir ve beraberce evde değişiklikler yapmayı teklif edebilirsiniz.

Başak Kadını Kıskanılmaktan Hoşlanır mı?

Başak kadını kıskanılmayı sevmez. Oldukça güvenilir kişiliklerdir. Partnerini hiçbir şekilde aldatmayacağı gibi son derece de ince düşüncelidir. Kendisinden tam olarak emin olan başak burcu kadınları özgürlüklerinin kısıtlanmasından hoşlanmazlar. Bu nedenle bir başak kadını ile ilişki yaşayacaksanız gereksiz kıskançlıklar yapmamanız gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Kadını Kıskanç mıdır? Başak Kadını Kıskanç mıdır? Kıskanılmaktan Hoşlanır mı? için yorumda bulun

    Başak Kadını Kıskanç mıdır? Kıskanılmaktan Hoşlanır mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Kadını Kıskanç mıdır? Kıskanılmaktan Hoşlanır mı? için ilk yorumu yapabilirsin.