2019 Başak Burcu Yorumları – Aşk, Para, Şans ve İş

2019 başak burcu yorumları, doğrudan yenilenme odaklı. Son derece akıllı ve bir o kadar da çevik bir karaktere sahip olan başaklar, yeni yılın kendilerine getirdiklerini doğru kullanmayı bilecekler.

Hayal dünyasına çok itimat etmeseler de yeni yılda tuttukları birçok dilek kabul olacak. Bu nedenle yenilenme dönemine girerken doğru olanı istemeye dikkat etmeliler.

2019 başak burcu yorumu, başağın hedeflerine kilitlendiğini gösteriyor. Hedeflerine çok daha kolay şekilde ilerleyen başak, yıl içerisinde kendini ortaya koymaktan asla çekinmeyecek.

Hem oldukça güçlü hem de bir o kadar net fikirleri olduğu için kendini birçok işin üstesinden gelirken bulabilecek.

2019 Başak Burcu Aşk Yorumları

Başak burcu 2019 aşk başlığı altında çok büyük farklılıklar görebilecek. Neredeyse her ilişkisinde duygularını kontrol altında tutan ve bu özelliği nedeniyle sık sık problem yaşayan başaklar, ikili ilişkilerinde biraz daha ılımlı ve toleranslı olmayı deneyecekler.

Mükemmel ilişki yolunda özel bir çaba sarf eden başaklar, karşılarındaki kişiyi acımasızca eleştirme konusunda daha toleranslı davranmayı bilecekler.

2019 yılı başaklara biraz daha yumuşak bir tavır kazandıracak. İkili ilişkilerinde de insan ilişkilerinde de duygularına değer verip biraz daha kalbinin sesini dinlemeye koyulabilecek. Bu bakımdan başaklar için yeni yıl gerçek bir yenilenme olacak.

Başak burcu 2019 neler bekliyor sorusunun cevabı da burada saklı çünkü başaklar dışarıdan değil kendilerinden bir şey beklediklerinin altını çiziyorlar.

2019 Başak Burcu Para Yorumları

2019 burç yorumları listesinde başak yorumları oldukça ilgi çekici. Para konusunda son birkaç aydır çok ciddi sıkıntılar yaşayan başaklar zaman zaman ellerinin hafiflemesini umacaklar.

Özellikle 2019 yılının baharına doğru omuzlarındaki yükün hafiflemesi yüksek ihtimal. Bununla beraber başak burcunun paraya kıymet vermediği de en iyi bilinen detaylardan biri.

Başak burcu para konusunda acımasız bir burçtur. 2019 yılında da ev yenileme, yeni mobilyalar alma gibi ağır alışverişlerde biriktirdiği paraları bitirme ihtimali bir hayli yüksek.

2019 Başak Burcu İş/Eğitim Yorumları

Başak kariyer burcudur. Kariyerinin önünde duran tüm engeller başak için birer tehdittir. Bu nedenle 2019 yılına girerken iş hayatıyla ilgili almış olduğu tüm kararları bizzat uygulamaya geçecektir.

Sert ve katı kuralları ile hayatını kontrol altında tutmayı seven başaklar, iş dünyasında bu özellikler i ile ayakta kalmaktadır. Bilhassa üst düzey mevki isteyen başaklar için 2019 yılı tam olarak uygun bir yıl olacaktır.

Başak burcu 2018 yılında yaptığı hataları tekrarlamamak adına yeni yılda daha çok çalışacak. Bilhassa kendini ispat etme yolunda zamanının büyük çoğunluğunu çalışarak geçireceğini söylemek mümkün.

Eğitimine devam eden başaklar için 2019 yılı tam anlamıyla başarı yılı olarak görünüyor. Bitirecek olanların daha yüksek eğitimler için cesaret ettiği yeni yıl başarılı ve doludizgin devam edecek.

2019 Başak Burcu Şans Yorumları

En şanslı burçlar listesinin son sıralarında yer alan başaklar, şansa olan ters tavırları nedeniyle tamamıyla şanssız kalabilmekteler.

Özellikle kendilerine olan inançları başakları başka hiçbir şeye muhtaç etmiyor. Dolayısıyla iş ya da aşk fark etmeksizin her konuda şansı geri plana atmayı ihmal etmiyorlar.

2019 Başak Burcu Sağlık Yorumları

2019 başak burcunu neler bekliyor sorusuna verilebilecek en net cevaplardan biri sağlıkla ilgili olacaktır. Kendine özen gösteren ve vücudunda olan her değişimden haberdar olan başaklar, ellerinden geldiğince temkinli davranmaya gayret ediyorlar.

Yeni yıl içerisinde de kendilerine olan hassasiyetleri devam ederse başakların hastalıkları kolaylıkla atlatabileceği şimdiden söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sinem Tekin dedi ki:

    Geçen senenin yorumları çok doğru çıkmıştı. Bu seneyi de hevesle bekliyordum. 2019 başak burcu yorumları başlamış. İlk benim burcumla başladığınız için teşekkür ederim 🙂

  2. Yaşar Kılıç dedi ki:

    Bu yıl para beklemeyin hiç. Ekonomi öyle bir durumda ki eğer mirasa falan konmazsanız hiç boşuna para beklemeyin.

  3. Aylin dedi ki:

    Bence o kadar umutsuz olmamak gerekli Yaşar. Ben ciddi bir çalışma ile kendime hedef koyacağım. Eğer şansım da yaver giderse 2019 para anlamında fena geçmeyecek gibi duruyor benim için.