2017’de Başakları Neler Bekliyor?

Ocak 2017 Akrep Burcu Aylık Yorumları

Akrep Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Aralık 2017 Aslan Burcu Yorumları

Boğa Mart 2017 Aylık Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları 17 Şubat, 17:48'de eklendi

Mart 2017 Boğa burcu yorumları göz önünde bulundurulduğunda ilk dikkat çeken Venüs’ün ziyareti nedeniyle artan cinsel çekim. Boğa burcu için her zaman bir adım önde olan fiziksel çekim, Mart ayında daha da önemli olacak. Bilhassa Mart’ın ilk haftası, Boğa burcu bu konuda şanslı hissedecek.

Mart 2017 Boğa Burcu Aşk Durumu

Tutkunun ve zarafetin burcu olan Boğa için Mart ayı dolu dolu geçecek. Özellikle aşk hayatında zirveye çıkacak olan burç, gerçek aşkı tadacak. Bekârlar için yeni tanışıklıkların olacağı bu ay, evliler için yeni heyecanlar taşıyacak. Mart 2017 Boğa burcu aşk ve eş konusunda ikilemler yaratabilir. Kararsızlık sonunda doğru olanı tercih edecek olan Boğa, ayın sonuna doğru kararlar verdiğini hissedecek.

Mart 2017 Boğa Burcu İş ve Kariyer Yorumları

Tam anlamıyla işkolik olan Boğa burcu, başarısızlık sözcüğüne tahammül edemez. Rekabetin yanında kazanma hırsına da sahip olan burç özellikle ticarette büyük adımlar atmayı sever. Mart 2017 Boğa burcu için kazanmanın ve büyük adımlar atmanın ayı. Eşiniz ya da aileniz bu büyük adımları atarken yanınızda olacak.

Geleceğini garanti altına almayı seven Boğalar, Mart ayı boyunca sağlam yatırım yapıp doğru hamlelerle kazanacaklar.

Mart 2017 Boğa Burcu Şans Yorumları

Her zaman şanslı burçlar arasında kabul edilen Boğa burcu, Mart ayında da aynı şansını devam ettirecek. Hem aşk hem de iş konusunda şansı yaver giden Boğalar, sağlık konusunda kendilerine dikkat etmeyi ihmal etmemeliler.

Şans oyunları oynamak için pek doğru bir zaman olmasa da yatırım yapabilecek kadar şanslı olacaklarını söylemek mümkün. Mart 2017 Boğa burcu için kazancın da şansın da bol olduğu bir ay olacak.

Mart 2017 Boğa Burcu İlişkileri Nasıl Olacak?

Aşk hayatında olduğu kadar arkadaşlık ilişkilerinde de samimiyete özen gösteren Boğa burcu, arkadaş çevresi geniş bir burçtur. Çevresi tarafından sevilen, kolay kabul edilen Boğalar, sevimli ve sıcakkanlıdır. Mart 2017 Boğa burcu aşk için olduğu kadar arkadaşlık, dostluk için de olumlu sonuçlar yaratacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.