Boğa Burcu Mayıs 2018 Yorumları

Boğa burcu Mayıs 2018 yorumları, boğaların bu dönemde daha çok aileye yöneldiğini gösteriyor. Aslında bu durum sadece aileyle de sınırlı değil çünkü boğalar bu ay içinde milli değerlerine, vatanına karşı da ciddi bir ilgi göstermeye başlıyor. Boğalar için mayıs ayı bunlar dışında işe yönelik eğitimlerle, çeşitli projelerle geçiyor.

13 ve 15 Mayıs tarihleri arasındaki yeni ay boğalara taptaze bir enerji verecek ve istekler, zihnin derinliklerindeki asıl isteklerle uyumlu hale gelecek. İşi olmayan boğaları da mayıs ayında pek çok sürpriz bekliyor.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Aşk ve Sosyal Hayat

Boğaların ikili ilişkilerinde ve sosyal hayatında kendi kontrollerinin ağır bastığı bir dönem görünüyor. Özellikle mayıs ayının ortalarında boğaların iletişimlerinde gözle görülür bir güç olacak. Bu iletişim gücünü ikili ilişkileri, iş ilişkilerini ya da arkadaşlıkları güçlendirmek adına değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Aşk

Boğa burçları mayıs ayında ilişkilerini büyük oranda kendileri yönetecektir. Evli olmayan boğalar bu ay içinde evlilik kararı verebilir. İlişkisi olmayan boğalar bu ay içinde tanıştıkları kişiyle uzun bir birlikteliğe adım atabilir.

16 Mayıs tarihi boğalar için biraz düşünceli geçecek. Karşılarına çıkacak olan kişi üzerine uzunca ve derince düşünen boğalar en doğru kararı verecek bu süreçten çıkacak.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Sosyal Hayat

Mayısın ilk günlerinde insanlarla bağlantı kurmakta zorlanmayacak olan boğalar, sosyal ortamlarda farklı tekliflerle karşılaşabilir. Bu teklifler yeni sosyal ortamları da doğurabilir. Evli olan boğalar sosyal aktivitelerini büyük oranda eşi ve çocuklarıyla geçirecekler.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Para ve Kariyer

Boğa burçları 1 Mayıs itibarıyla kendilerine ek kazançlar bulmak için çabalayacaklar. Bu dönemde girişimci ruhları ön planda olan boğalar bu yeni arayışının üstesinden başarıyla gelecekler.

Maddi konularda ise biraz dikkat gerekiyor. Boğaların özellikle de başkalarına güvenerek oluruna bırakılan parasal konularda çok dikkat etmeleri gerekecek.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Para

Boğalar mayıs ayı boyunca biraz fazla harcama yapabilirler. Harcamalar, biraz zorlayabilir ama bütçe dengesi yapılırsa sıkıntı olmayacak. Boğalar bu para harcama konusuna çok dikkat etmeli çünkü bir para çıkışı çok hızlı olacak.

Evli olan boğaların harcamaları çoğunlukla çocuklarla ilgili alışverişler olacak. Para konusunda dikkatli olmadığınızda destek alabileceğiniz kişiler olduğunu düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz. Harcamalarınızı yaparken başkalarına güvenmemeniz gereken bir dönemdesiniz.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Kariyer

Çoğu boğa burcunun istikrarlı, verimli ve düzenli bir iş hayatı vardır. Böyle bir iş hayatının temelinde boğaların düzenli iş arzusu yatmaktadır.

Boğalar bu ay içerisinde geleceklerine yönelik düşüncelere kapıldığından geleceklerini garanti altına almak adına harekete geçebilirler. İş hayatında bazı işlerine başkalarına bırakabilirim düşüncesi boğalarda ağır basacak ama bu pek doğru değil.

İşi olmayan boğalar haberleşme, satış ve pazarlama, medya, emlak gibi alanlarda girişimde bulunabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boğa Burcu Mayıs 2018 Yorumları Boğa Burcu Mayıs 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Boğa Burcu Mayıs 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boğa Burcu Mayıs 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.