Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Balık Burcu Erkeğini Kendine Âşık Edebilir misin?

2016 Haziran Ayı Akrep Burç Yorumları

Başak Burcu Şubat 2018 Yorumları

İkizler Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 28 Mayıs, 10:35'de eklendi

İkizler erkeği ve ikizler burcu kadını aşk uyumu romantik bir ilişkiden çok aksiyon ilişkisine dönük bir ilişki olacaktır. İkizlerin ne zaman ne yaptığı belli olmadığı için, tıpatıp aynı karakterde birisiyle ilişki yaşamak çok heyecanlı olacaktır.

İkizler Erkeği İkizler Kadını Aşk Uyumu

Bu ilişkiden sinir olunabilecek hiçbir sebep olmayacaktır. Çünkü her iki tarafta aynı burçta olduğu için birbirlerinin kusurlarını görmezden gelebilirler. Her geçen gün öğrendiklerini anlatmak için yarışa gireceklerdir. Bu ilişki bol söz düellosu olan bir şekilde ilerleyecektir. Fakat bu ilişki kalpten çok akılda yaşanan bir ilişki olacaktır.

İkizler Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu

Her iki tarafta birbirinin ne istediğini kendinden bilir. Zaten her iki tarafta romantik olmadığı için, romantizm konusu sorun haline gelmeyecektir. Her iki tarafında kıvrak zekâsı ile yaşanacak olan cinsellik daha cilveli ve tatminkâr bir hale gelecektir. Cinsellikte de tamamen uyumlu olacak bir çifttir.

İkizler Erkeği İkizler Kadını Evlilik Uyumu

Her ne kadar çoğu ilişkilerinin sonu evlilikle bitmese de, güzel bir ilişki yaşamış olacaklardır. Evlilik yolunda gidenlerin ise gayet neşeli ve her gün şaşırtacak ve şaşırtılacak bir hayatı olacaktır. Her iki tarafta özgürlüğüne düşkün olduğu için birbirlerini sıkmazlar ve bu da gayet0 sağlıklı ve saygılı bir evlilik sürdürülmesine yol açar.

İkizler Erkeği İkizler Kadını Anlaşabilir mi?

Çoğu konuda hemfikir oldukları için evet anlaşabilirler. Fakat yapılacak olan işler, hoşlarına gitmeyen davranışla ve bazı kötü huylar aynı olacağı için bu konuda kısa süren küslük ve tartışmalar yaşanabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.