İkizler Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

İkizler erkeği ve ikizler burcu kadını aşk uyumu romantik bir ilişkiden çok aksiyon ilişkisine dönük bir ilişki olacaktır. İkizlerin ne zaman ne yaptığı belli olmadığı için, tıpatıp aynı karakterde birisiyle ilişki yaşamak çok heyecanlı olacaktır.

İkizler Erkeği İkizler Kadını Aşk Uyumu

Bu ilişkiden sinir olunabilecek hiçbir sebep olmayacaktır. Çünkü her iki tarafta aynı burçta olduğu için birbirlerinin kusurlarını görmezden gelebilirler. Her geçen gün öğrendiklerini anlatmak için yarışa gireceklerdir. Bu ilişki bol söz düellosu olan bir şekilde ilerleyecektir. Fakat bu ilişki kalpten çok akılda yaşanan bir ilişki olacaktır.

İkizler Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu

Her iki tarafta birbirinin ne istediğini kendinden bilir. Zaten her iki tarafta romantik olmadığı için, romantizm konusu sorun haline gelmeyecektir. Her iki tarafında kıvrak zekâsı ile yaşanacak olan cinsellik daha cilveli ve tatminkâr bir hale gelecektir. Cinsellikte de tamamen uyumlu olacak bir çifttir.

İkizler Erkeği İkizler Kadını Evlilik Uyumu

Her ne kadar çoğu ilişkilerinin sonu evlilikle bitmese de, güzel bir ilişki yaşamış olacaklardır. Evlilik yolunda gidenlerin ise gayet neşeli ve her gün şaşırtacak ve şaşırtılacak bir hayatı olacaktır. Her iki tarafta özgürlüğüne düşkün olduğu için birbirlerini sıkmazlar ve bu da gayet0 sağlıklı ve saygılı bir evlilik sürdürülmesine yol açar.

İkizler Erkeği İkizler Kadını Anlaşabilir mi?

Çoğu konuda hemfikir oldukları için evet anlaşabilirler. Fakat yapılacak olan işler, hoşlarına gitmeyen davranışla ve bazı kötü huylar aynı olacağı için bu konuda kısa süren küslük ve tartışmalar yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Elif dedi ki:

    Çok karışık benle eşim ikizler gurubu yüz yani ne ayrila biliyoruz ne de bir dengede dura biliyoruz çok zor gerçek ten kusuyorum yarım saat sonra gen aynı