Oğlak Erkeği Nasıl Geri Döner?

Oğlak erkekleri dümdüz insanlardır. Birilerini kandırmaktan, çetrefilli planlardan anlamazlar. Yaptıkları şey açıktır. Eğer bir oğlak erkeğiyle ayrıldıysanız ayrıldığınız dakika sizi unuttuğunu sanmayın. Böyle şeyler, birini hayatından çıkarmak onu da çok etkiler. Ancak o bir erkektir ve en kötüsü planlı bir erkektir.

Bir Kadın Oğlak Erkeğinin Dönmesi İçin Ne Yapmalıdır?

Oğlak erkekleri planlı ve programlı insanlar oldukları halde ilgilendikleri kızların biraz deli kana sahip olmaları gerekir. Sıkıcı bir hayata sahip bir insanla birlikte olmanın hayatlarına sıkıcılık getireceklerinin farkındadırlar bu yüzden cesaretlerine hayran olacakları kadınları severler. Ayrıldığınız taktirde her şeyi sorgulayan taraf olun. Sevdiğinizi belli edin ancak vazgeçilmez olduğunu düşündürmeyin. Bunu düşünmeleri sizin avuçlarının içinde oluşunuz iyi sonuçlar doğurmaz.

Bir Kadın Oğlak Erkeğinin Dönmesi İçin Ne Yapmamalıdır?

Oğlak burcu erkeklerinin karşısında asla ağlamamalısınız. Evet, gerçek bir vicdana sahiptirler ancak ağlayan kadınlar onların gözünde çok küçüktür. Ne olursa olsun başı dik durmalısınız. Onları tekrar elde etmemeye çalışırken asla yalan söylememelisiniz. Oğlak erkeklerin sevdikleri konusundaki hisleri kuvvetlidir ve yalan onlar için en kötü şeylerden biridir. Yalan söylediğini gördüğü birine tekrar güvenmesi hiç kolay olmaz. Bir araya gelip konuşma kararı aldığınızda konuşmanızı tartışmaya çevirmeniz onu heyecanlandırabilir. Aynı zamanda kızdıracaktır da ancak cilvenizi kullanırsanız ipleri elinize alabilirseniz. Düşünmeyi unutur sadece bağırmaya odaklanırsanız oğlak erkeklerinin hiç onaylamadığı çirkef kızlara dönecek ve onu kendinizden uzaklaştıracaksınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oğlak Erkeği Nasıl Geri Döner? için yorumda bulun

    Oğlak Erkeği Nasıl Geri Döner? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğlak Erkeği Nasıl Geri Döner? için ilk yorumu yapabilirsin.