Haziran 2017 Akrep Burcu Aylık Yorumları

Gücü ve başarıyı ellerinde bulunduran akrepler, her şeye yetişemeyeceklerini artık kabul etmeliler. Her türlü fırsatın yakalanamayacağını artık kabul etmelisiniz ki kendinizi daha fazla yıpratmayın. Haziranda aşk hayatındaki arayışınız artık bir sonuca ulaşabilir. Haziran, 2017 haziran akrep burcu için verimli olduğu kadar karmaşık da bir dönem olacak.

Akrep Burcu Haziran 2017 İş Hayatı

Akrepler geçmiş aylarda olduğu gibi haziran ayında da tam disiplinle işlerine devam edecek. Sorumluluklarını vaktinde ve olması gerektiği gibi yerine getirmek için ciddi çaba sarf eden akreplerin bu çabası yöneticiler tarafından fark edilecek. Akrepler bu dönemde alacakları kararlarda oldukça net olacak.

Akreplerin karşısına çok sayıda iş fırsatı çıkacak ama her birine yetişmenin mümkün olmadığını kabul etmek gerek. Haziran boyunca akrepler iş yemekleri, toplantılar, özel görüşmelerle meşgul olabilirler. Görüşmelerde kendinizi net olarak ifade edebilirseniz; istediğinizi alabilmeniz mümkün.

Haziran 2017 Akrep Burcu Para Durumu

Akrepler iş hayatlarındaki başarılarından ötürü bir takım ek kazançlar elde edebilirler. Prim başta olmak üzere birçok ek gelirin geleceği düşünülürse haziran ayının akrepler için rahat geçeceği söylenebilir. İhtiyaçlarından kalan parayı birikim ya da yatırıma kullanan akrepler en doğrusunu yapmış olacak. 2017 haziran akrep burcu şansının iş ve para konusunda yaver gideceği dönemlerden.

Haziran 2017 Akrep Burcu Aşk Hayatı

Aşkı en derine kadar hissedecek olan akrepler, aradıkları aşkı bulabilecekler. Çevrede ilgi çekmeye başlayan akrep burçlarının yeni bir ilişkiye başlaması son derece kolay olacak. Bir ilişkisi olan akrepler, ilişkide baskın olmak kaynaklı sorunlardan ötürü ufak tartışmalar yaşayabilirler. Bu ay içinde ilgi çekmek konusunda başarılı olacak olan akreplerin, partnerleri durumu kıskançlığa çevirebilir.

2017 haziran akrep ilişkilerinin iyi ama karışık olacağı bir dönem. Hareketlilik, yeni fırsatlar derken akreplerin kafası karışabilir ve yetişmekte güçlük çekebilirler. Önce sakin olmalı; sonra net kararlar vermelisiniz. İlişkisi uzun yıllar devam eden akrepler artık ciddi düşünmeye başlayabilirler. 2017 haziran akrep evlilik kararlarının tavan yapacağı bir süreç olabilir. Evli olan akreplerin evliliklerinde minik kıskançlıklar gibi basit sorunlar görülebilir ama bunlar kolaylıkla aşılacaktır.

Haziran 2017 Akrep Burcu Sağlık

Akrepler genel anlamda oldukça sağlıklı görünüyorlar. Dikkatli oldukları müddetçe de sağlıkların bir şey kaybetmeyecekler. Bazı akreplerde haziran ayında diş rahatsızlıkları ortaya çıkabilir. Önleminizi baştan almak adına bu süreçte diş bakımınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz.

Enerjiniz yerine gibi hissedebilirsiniz ama yorgun olduğunuzu çok geç fark edeceksiniz. Bu nedenle yapmanız gereken yeteri kadar dinlenmek ve uyku vaktini düzene sokmak. İş yemekleri, toplantılar derken yemeği ve alkolü fazla kaçıran akreplerde sindirim sistemi sorunları görülebilir. Zihinsel yorgunluğunuza çözüm olarak açık havada yürüyüşler yapabilir; hobilerinize yönelebilirsiniz. Haziranı başarıyla atlattıktan sonra normal temponuza dönebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sevdanur dedi ki:

    Yorum harika olmuş. Tam da geçirdiğim ayı anlatıyor.