2016 Ağustos Başak Burcu Yorum Aşk Para Şans

2016 Ağustos Boğa Burcu Yorum Aşk Para Şans

21 Nisan 2016 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

4 Haziran 2016 Kova Günlük Burç Yorumları

İkizler Burcu Nisan 2018 Yorumları

Aylık Burç Yorumları 27 Mart, 22:42'de eklendi

İkizler burcu nisan 2018 yorumları, ikizlerin ruhunu okşayacak türden olacak. Ay boyunca huzurlu ve sakin bir süreç geçirecek olan ikizler, nisan ayının en mutlu burçlarından biri olacaklar.

Çoğu zamana hareketli ve stresli geçen ayların aksine nisan ayı, ikizler için uğurlu olacak. üstelik bu ay içerisinde hayalini kurdukları birçok şeyi gerçekleştirme fırsatı yakalayacaklar.

Nisan ayında baharın verdiği sükûnetle kendilerini yenileyecek olan ikizler, ay sonuna kadar rahat bir zaman geçirecekler. Arkadaşları, aileleri ve iş ortamlarıyla son derece keyifli bir ay ikizleri bekliyor olacak.

İkizler Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

İkizler burcu, aşka aşık burçlardan biri. Bu nedenle aşk hayatlarında yolunda gitmeyen şeyler, ikizlerin dünyayla bağlantılarının kopmasına neden olabilir. Bu sebebe bağlı olarak mutlu olmayacakları ilişkilerin içinde uzun süre kalma taraftarı değiller.

Nisan ayında ikizler için stabil bir aşk rüzgarı esecek. Var olan ilişkiler gündelik sevgi potansiyellerini korumayı sürdürecekler. Sevgilisi olmayan ikizler ise nisan ayında yeni bir aşka yelken açmayıp yalnız kalmaya devam edecekler.

Arkadaşlığa ve dostluğa değer veren burçlardan biri de ikizlerdir. Nisan ayında arkadaşlarıyla sık sık görüşecek olan ikizler, ay sonuna kadar birçok sosyal faaliyetin içinde yer alacaklar. Özellikle değer verdikleri sosyal sorumluluk projeleri, ikizler için nisan ayını renkli kılacak.

İkizler Burcu Nisan 2018 Şans Yorumları

Şanssız olduğuna inanan ve çoğu zaman kötü şansı ayağına çağıran ikizler, nisan ayında yanıldıklarını görecekler. Ay boyunca hem yüzlerini güldürecek hem de huzurlarını sürdürecek güzel haberler almaya devam edecekler. Nisan ayı, ikizler için şansın ayı olacak. Öyle ki yalnızca şansla gerçekleşebilecek birkaç işleri, bu ay ikizlerin dahi şaşırmasını sağlayacak.

İkizler Burcu Nisan 2018 Sağlık Yorumları

Nisan ayında keyifli ve mutlu olacak olan ikizler, sağlık konusunda da aynı performansı gösterecekler. Bir önceki ayda geçirdikleri gribal enfeksiyonlardan uzak kalmayı başarabilecekler. Her ne kadar salgına meyilli bir ortamda çalışıyor olsalar da ikizler kendini korumayı bilecekler.

Sağlık konularında ciddi şekilde hassasiyet gösteren ikizler, hasta olmaktan korkarlar. Bu nedenle yılın büyük bir kısmını korunarak geçirmeyi tercih ederler. Nisan ayında da aynı hassasiyeti gösterecekleri için hastalanmaları söz konusu olmayacak. Bunun yanında zaman zaman kendini hissettiren baş ağrılarını hafife almamaları da tavsiye edilebilir.

İkizler Burcu Nisan 2018 İş ve Eğitim Yorumları

İkizler için iş demek, erken kalkmak demektir. Bu nedenle çalışma hayatının onlarda oluşturduğu izlenim biraz daha işkence türündedir. Nisan ayında havaların yavaş yavaş ısınması ve güneşin yüzünü göstermesi neticesinde ikizler de kendilerini işlerine verebilecekler. Aradıkları motivasyonu baharla beraber yakalayacak olan ikizler, ellerinden geldiğince işe odaklı bir ay geçirecekler.

Eğitim sürecine devam eden ve okuldan pek de hoşlanmayan ikizler, nisan ayında zamanın daha hızlı geçtiğini görebilirler. Okulun bitmesini dört gözle bekleyen ikizler bunun için nisan ayı boyunca düzenli olarak ders çalışacaklar. İstedikleri başarıyı yakaladıktan sonra süre çok daha hızlı geçecek.

İkizler Burcu Nisan 2018 Para Yorumları

Para konusunda tam bir savruk olan ikizler, ellerindeki paranın kontrolünü sağlama konusunda ciddi sıkıntılar yaşayacaklar. Nisan ayında ikizlerin zorlanacağı konulardan biri de ay sonunu getirme endişesi olacak.

Özellikle ay başında birkaç yere fazlasıyla harcama yapacakları düşünülürse nisan ayının sonunda stres içinde kalacakları aşikar. Ay sonunda hesap yaparak harcamalarını çıkaran ikizler bir sonraki ay için çok daha temkinli olmaya özen gösterecekler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları

0
0
23 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Koç Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Koç Burcu Yorumları

0
0
21 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları

0
0
19 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları

0
0
17 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları

0
0
15 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları

0
0
13 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları

0
0
11 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları

0
0
9 Haziran, 15:03
Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları

Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları

0
0
7 Haziran, 15:03