Kova Burcu Mart 2018 Yorumları

Kova burcu mart 2018 yorumları birçok kovanın tedirgin hissetmesine neden olacak gibi görünüyor. Uzun zamandır kendini yalnız hisseden kovalar, mart ayında da aynı psikolojiyi muhafaza etmeye devam ediyorlar. Çevrelerinde bulunan kimsenin onları anlamadığını düşünmeleri kovaların rahatsız olmasına neden oluyor.

Kova Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Tam bir aile üyesi olan kovalar, aileyle var olan kişilerdir. Düzenli ve sağlıklı bir yuva kurmak, bay veyahut bayan fark etmeksizin tüm kovaların hedefindedir. Bu süreçte ellerinden geleni yapmaya hazır olan kovalar karşılarındaki kişiden de birtakım beklentiler içerisine girerler. Küçük sürprizler, hediyeleşmeler, romantizm kova burcunun beklentileri arasında yer almaktadır.

Bekâr olan kovalar için mart ayı uğurlu gelecek. Ay sonunda tanıştıkları birkaç kişiyle iyi anlaşıp yeni başlangıçlar yapmayı planlayacaklar. Bu noktada aceleci olmamaları son derece önemli.

Sosyal bir karaktere sahip olan kovalar bir süredir hissettikleri yalnızlığı derinden duymaya devam edecekler. Çevrelerini genişletmeleri, farklı insanlar tanımaları bu süreci atlatabilmeleri açısından önemlidir. Aksi halde bunalımlı olan bu dönem kolay kolay son bulmayabilir.

Kova Burcu Mart 2018 Şans Yorumları

Şansa ihtiyaç duyan ve genellikle uğurlu nesneleri ile şansını arayan burçlardan biri de kovalardır. Her ne kadar bel bağlamamış gibi görünseler de kovaların şansa olan düşkünlükleri ortadadır. Adım atacakları her işte şansın yanlarında olmasını dilerler. İnandıkları sürece şansları hep açıktır ve elde etmek istedikleri her şeyi rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

Mart ayında kovalar için şanslı birkaç durum ortaya çıkacak. İyi değerlendirmeleri sonucunda ay sonuna kadar aynı şansı muhafaza etmeleri mümkün olacak.

Kova Burcu Mart 2018 Sağlık Yorumları

Kova burcu, sağlıklı ve zinde olmayı seven, bunun için elinden geleni yapan burçlardandır. Çoğunlukla sağlığına düşkünlüğü ile bilinen kovalar, mart ayında kendilerini bekleyen rahatsızlıklara hazırlıklı olmalılar. Hemen herkesin muzdarip olduğu salgın, kovaların da yakalanmasına neden olabilir.

Yediklerini gözden geçirmeye, düzenli vitamin almaya özen göstermeleri son derece önemli. Aksi halde mart ayının başında yakalandıkları rahatsızlık, ay sonuna kadar kovaların yakasını bırakmayacak.

Kova Burcu Mart 2018 İş ve Eğitim Yorumları

İş ortamının huzuruna, iş arkadaşlarının kişiliklerine oldukça dikkat eden kovalar işten çok çevresiyle ilgili olan burçlardandır. Ellerine aldıkları işi, kısa süre içerisinde tamamlayıp başarılı sonuçlar çıkarsalar da iş yerinde mutlu olmadıklarında kovaların da verimi düşmektedir. Bu nedenle özellikle gergin ve stresli sahalarda kovaların huzuru kaçmaktadır.

Mart ayında yalnızca ortam nedeniyle mükemmel iş fırsatlarını kaçıracaklar. Ay ortasında kovalara gönderilen teklifler, kovaların araştırmaları sonucunda reddedilecek. Önce iş arkadaşlarını daha sonra işi seçmeleri, kovaların terfi almasına da engel olacak.

Eğitimine devam eden kovalar, mart ayının başından itibaren derslerine sıkı çalışmaya başlayacaklar. Her ne kadar okula gitmek zor gelse de sorumluluk sahibi oldukları için kovaları ay sonuna kadar verimli çalışma planları bekliyor olacak.

Kova Burcu Mart 2018 Para Yorumları

Kovalar, para kazanma konusunda son derece dikkatli burçlardandır. Kaybetmeye tahammülleri olmadığı için kazanırken tüm dikkatlerini işlerine verirler. Bu nedenle iş ortamlarında çok aranan isimler arasında yer alırlar.

Hem kendilerine hem de çalıştıkları kurumlara yüklü miktarda para kazandırabilirler. Bu noktada harcamalarına da dikkat etmeleri önemli çünkü kazandıklarının pek çoğu kolayca harcadıkları, elle tutulmayan şeylere gitmektedir.

Uzunca süredir birikim yapmayı ihmal eden kovalar için mart ayı oldukça ideal bir süreç. Hem kazandıkları para çok olacak hem de birikime ayırma fırsatları doğacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kova Burcu Mart 2018 Yorumları Kova Burcu Mart 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Kova Burcu Mart 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kova Burcu Mart 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.