Kova Burcu Mayıs 2018 Yorumları

Kova burcu Mayıs 2018 yorumlarında ilk hafta var olan ilişkilerin geleceğe yönelik değerlendirilmesi yapılacağı görülüyor. Değerlendirme yaparken kova burçlarının ilişkilerini tüm yönüyle değerlendirmesi önemli.

Kova burcu 2018 yılında aşk hayatı, para mevzuları ve aile konularında dengeli davranmaya çalışmalı. Herhangi bir tarafa fazla dikkat verilmesi, diğer taraflarda kova burcu için sorunlar çıkmasına yol açabilir. Kova burçları bahardan yaza geçişin son dönemi olan mayıs ayında sağlıklarına daha fazla dikkat etmeli.

Kova Burcu Mayıs 2018 Aşk ve Sosyal Hayat

Kova burçlarında özellikle bayanların aşk hayatında ciddi bir hareket olduğu söylenebilir. Yeni tanışmalar, var olan tanışıklıklarla yeni ilişkiler, hatta evlilikler bile gündeme gelebilir.

Kova burcu kadını aşk hayatı, kova erkeklerine göre hareketli geçeceğinden diğer pek çok şeye zaman kalmayabilir. Ancak aşk hayatına kapılıp parasal mevzuları gözden kaçırmamak gerekiyor.

Kova Burcu Mayıs 2018 Aşk

Evlilik hazırlığında olan kovalar, hazırlıklar dönemindeki stresin rehavetine kapılıp ilişkilerini yıpratmamaya özen göstermelidir. Evlilik düşüncesi olmayan kovalar, yeni tanıştıkları kişilerle, başlayacak ilişkilerin ciddiliği üzerine tartışmaya girebilirler.

Eğer ciddi bir ilişki düşüncesi olan biriyle tanışırsanız; evlilik konusundaki düşüncelerinizi baştan anlatmanızda fayda var. Evli olan kovalar, aileler sebebiyle ufak tartışmalar yaşayabilir.

Kova Burcu Mayıs 2018 Sosyal Hayat

Kova burçları sosyal hayatlarında bu dönem büyük oranda akrabalara yer veriyor. Aileyle, akrabalarla geçirilen zamanlar kova burçlarına iyi gelecek.

Aile içinden birinin sağlığı gündeme gelecek bu kişiyle daha fazla vakit geçirmek gibi konular gündeme gelecek. Kovaların özellikle 16 Mayıs ve sonrasında sosyal hayatlarında bir canlanma söz konusu.

Kova Burcu Mayıs 2018 Para ve Kariyer

Yılın başından bu yana harcamalarında savruk davranmış olan kovalar, mayıs ayıyla birlikte maddi anlamda sıkıntıya düşebilirler. İşlerinde iyi olsalar da ek kazançlar elde edebilecekleri işlere koşuşturmuş olsalar da bu sıkıntıyı atlatmaları biraz güç. Kova burcu 2018 kariyer hayatında çeşitli girişimlerde bulunabilir.

Kova Burcu Mayıs 2018 Para

Harcamaların düzensiz yapılması, kova burçlarını biraz sıkıntıya sokacağından borç alma durumu gündeme gelebilir. Aldığınız borç ufak miktarda olsa bile geri ödeme konusu üzerine uzunca düşüneceksiniz. Bu nedenle aldığınız borçları kısa vadede kapatmaya odaklanmanızda fayda var. Atacağınız adımlarla ufak defek pek çok yerden kazanç elde edebileceğiniz için ayın sonlarına doğru rahatlayabilirsiniz.

Kova burcu Mayıs 2018 Kariyer

Kovalar mayıs ayında güvence konusuna çokça özen gösterecek. Kazancının doğru şekilde değerlendirilmesi için elinden geleni yapan kovalara bu anlamda en büyük destek ailelerinden gelecek.

Çabalarının, emeklerinin göz önünde olması kovaların yöneticilerinin gözünde kıymetli olması konusunda etkili. Bu süreçte kovaların iş hayatında istikrarlı bir şekilde ilerlediği görünüyor. Bu istikrarın bozulmaması için kova burçları, iş vaktinde diğer konular üzerinde düşünmekten imtina etmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kova Burcu Mayıs 2018 Yorumları Kova Burcu Mayıs 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Kova Burcu Mayıs 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kova Burcu Mayıs 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.