Kova Burcu Nisan 2018 Yorumları

Kova burcu nisan 2018 yorumları, keyifle okumaya değer yorumlar olacak. Kovalar için nisan ayı baharın başlangıcı ve daha iyi hissettikleri mükemmel bir ay olacak.

Çoğu zaman mevsimden ve hava koşullarından çok fazla etkilenen kovalar, kışın kendilerini negatif enerjinin sardığını düşünürler. Bu sorunu çözebilmek adına bahar aylarının gelmesi kovalar için çok daha iyi olacak.

Bir süre, yorgun ve halsiz hissedecek olan kova burcu bu konuda doktora görünmeyi ihmal etmemeli. Kendine iyi bakmadığı yoğun temposunda ağır bir rahatsızlık kötü hissetmesine neden olabilir.

Kova Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Aşk hayatında yalnız kalan ve yalnızlıktan rahatsızlık duymaya başlayan kovalar, kendilerini yeni başlangıçlara hazır hissedecekler. Bir süredir cesaret edemedikleri ortamlara girip çok daha mutlu olduklarını görecekler.

Arkadaş ortamında tanıdıkları birkaç kişinin kendilerinden hoşlanması, kovaların aşka olan inanışlarını arttıracak. Bu dönemi iyi değerlendirip fırsatı kullanabilmek ise kovalar için çok önemli.

Evliliklerinde huzura çok önem veren kovalar, bu nedenle partnerlerini mutlu etmeye çaba sarf ederler. Nisan ayında ufak tefek tartışmalar ortaya çıksa da kovalar için bu tartışmalar çok önemli değildir. Bu ay, küçük hediyeler ve güzel sözlerle kovaların tatlıya bağladığı bir ay olacak.

Sosyal ortamların sevilen burçlarından biri olan kovalar, uzun zamandır ortamlardan uzak kaldıklarını fark edecekler. Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven ve bu konuda ellerinden geldiğince birlikte zaman geçirmeye çalışan kovalar, nisan ayında biraz daha sosyalleşmeye çalışacaklar.

Kova Burcu Nisan 2018 Şans Yorumları

Şanslı bir burç olan ve bu özelliğini sürekli muhafaza eden kova burcu, nisan ayında da aynı şansı hissedecek. Gerek arkadaş seçimlerinde gerekse iş başvurularında şanslı biri olarak her zaman avantajlı taraf olacaklar. Özellikle nisan ayında atacakları adımlar, kovaların çok daha güçlü ve enerjik hissetmesini sağlayacak.

Sahip oldukları şansı kaybetmemek için yoğun çaba sarf eden kovalar, motivasyon arttırıcı egzersizlere ağırlık verecekler.

Kova Burcu Nisan 2018 Sağlık Yorumları

Sağlığıyla ilgili bazı burçlara nazaran daha zayıf kalan kovalar, nisan ayında da arka arkaya rahatsızlıklar yaşayacaklar. Ufak tefek rahatsızlıklarla kışı geçirseler de baharda da aynı problemler kovaların peşini bırakmayacak. Bu süreçte kendilerine bakamayacak kadar bitkin olan kovalar, nisan ayında birkaç gün dinlenme izni almalılar. Aksi halde kalıcı ve kronik rahatsızlıklarla mücadele etmek mecburiyetinde kalacaklar.

Çoğu zaman sakin ve yüksek enerjileri ile kendilerini güçlü hisseden kovalar, nisan ayında beslenmelerine dikkat ederek güçlerini arttırmalılar. Hastalıklarla mücadele edilecek olan bu ayın biraz zorlu geçeceği aşikâr.

Kova Burcu Nisan 2018 İş ve Eğitim Yorumları

İş dünyasını sevmeyen ve çalışma konusunda rahatsızlıkları olan kovalar, zorunlu mesailerden hoşlanmamaktadır. Bu özelliği ile kovaların işlerini sevmeleri çok önemlidir. Sevdikleri işte uzun süre kalabilen ve ciddi başarılara imza atan kovalar, nisan ayında da aynı şekilde istenilen başarıyı gösterecekler.

Eğitimine devam eden kovalar için nisan ayı stresli bir ay olacak. Okul sezonunun sonu yaklaşırken derslerin ağırlaşması kovaların huzursuz hissetmesine neden olacak.

Kova Burcu Nisan 2018 Para Yorumları

Para kazanmayı da harcamayı da çok seven kovalar, ellerinden geldiğince biriktirmeye de meyillidirler. Nisan ayında biriktirmekten çok harcamaları gerekeceği için biraz endişeli hissetseler de ihtiyaçları olan her şeyi temin etme fırsatı yakalayacaklar.

Çoğu zaman yalnızca kendileri için değil çevreleri için de harcamalar yapan kovalar bu açıdan cömert kabul edilebilirler. Para, kovaların kıskanmadıkları nesneler arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kova Burcu Nisan 2018 Yorumları Kova Burcu Nisan 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Kova Burcu Nisan 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kova Burcu Nisan 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.