Kova Burcu Şubat 2018 Yorumları

Kova burcu şubat 2018 yorumlarında dikkat çeken temel etken iş hayatındaki yükselmedir. Bir süredir bulunduğu pozisyondan memnun olmayan ve işiyle ilgili ciddi değişiklikler planlayan kovalar, şubatta bu istediklerine ulaşabiliyorlar.

İş ortamında birtakım huzursuzluklar yaşadıktan sonra kendini toparlaması uzun süren kovaların hayatlarına çeki düzen vermesi ve toparlanması ay boyunca cevap edecek gibi görünüyor.

Kova Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Uzun süreli ilişkilerin burcu olan kovalar, sükûnet sahibi olgun yaradılışa sahiptirler. Çoğu zaman alttan alan, anlayışlı bir yapıları vardır. İlişkilerini yürütme payının büyük oranı kovaların omuzlarındadır. Bu durumdan herhangi bir şikâyeti olmayan kovalar, sevdikleri takdirde kendilerini feda edebilecek kadar bağlanırlar.

Şubat ayında var olan ilişkilerini muhafaza edecek olan kovalar, sevgililer dönemi sürprizleri ile ilişkilerine renk kazandıracaklar. Bununla beraber partnerlerinin yaptığı hediye, kovaların yüzünü güldürecek.

Arkadaşlarına değer veren ve arkadaşsız olamayan burçlardan biri de kovalardır. Kovaların şubat ayında, arkadaşlarıyla katılacakları birkaç sosyal etkinlik oldukça heyecan verici. Bununla beraber kova burcu için şubat ayı yeni arkadaşlıklar da doğurabilir.

Kova Burcu Şubat 2018 Şans Yorumları

Hayat üzerinde şansın önemli bir etkisi olduğunu kabul eden kovalar çoğu zaman şanssız kabul edilen burçlardandır. Hayatlarında aksiliklerin arka arkaya geldiği pek çok dönem olmuştur. Ne var ki kovaların çok güçlü bir karaktere sahip olduğu unutulmamalıdır. Yaşadıkları olumsuzluklar ne olursa olsun kovalar asla bu nedenle şanslarına küsmezler.

Devamlı tazeledikleri, yükselttikleri enerjileri kovaların olduğundan daha şanslı ve mutlu hissetmelerine yardımcı olacaktır.

Kova Burcu Şubat 2018 Sağlık Yorumları

Sağlığı konusunda endişeleri olan ve bu nedenle olabildiğince dikkatli davranan kovalar, şubat ayında kendilerini iyi hissedecekleri yöntemleri keşfetmeye başlayacaklar. Ay ortasında birkaç kez doktora görünmeleri gerekecek olan kovaların,  önemli kabul edilebilecek herhangi bir sıkıntıları olmayacak.

Sağlık testlerini yaptıran kovalar, ay sonunda solunum yolları hastalıklarına dikkat etmeli. Özellikle soğuk havalarda kendilerini korumaları son derece önemli. Aksi halde mart ayına girerken kendilerini hasta hissetmeleri oldukça yüksek ihtimal.

Kova Burcu Şubat 2018 İş ve Eğitim Yorumları

Kovalar için şubat ayı, iş meşguliyeti ile geçecek bir ay olacak. Bunun temel nedeni kovaların bulundukları noktadan memnun olmamaları. İşleriyle ilgili bir süredir ciddi sıkıntılar yaşayan kovalar, ay ortasında cesaretlerini toparlayarak risk alacaklar. Alacakları bu risk sayesinde ilerinde hızla yükselmeleri söz konusu olacak.

İş ortamında birtakım tartışmaların ortasında kalacak olan kovalar, olaylara müdahale etmeyen tarafsız kişi olmayı tercih etmeliler. Aksi halde ortamdaki huzursuzluk kovaları da büyük oranda etkileyecektir.

Eğitim hayatı devam eden kovalar için şubat ayı enerji dolu geçecek. Bir süre dinlendikten sonra yeniden okula başlayan kovalar, kendilerini zinde hissedecekler. Bu tempo ile ayın nasıl bittiğini anlamayacaklar.

Kova Burcu Şubat 2018 Para Yorumları

Herkes kadar para harcamayı seven ve zaman zaman kontrolünü kaybeden kovalar, şubat ayında bu konu üzerine biraz düşünmeliler. Şubatta birkaç ödemesi bulunan ve sıkışıklıkları nedeniyle kendini kötü hissedecek olan kovalar, ay sonuna kadar idare edebilecek parayı ellerinde bulundurmalılar. Bir süredir indirimler ve kampanyalar nedeniyle çoklu alışveriş yapmayı tercih eden kovalar, şubat ayında kendilerini kontrol etmeliler.

Para konusunda yatırım yapabilme alternatifi de bulunan kovalar, şubat ayında bu detayı düşünmeliler. Aksi halde ellerinde herhangi bir şey kalmadan gelecekleri zorlu görünüyor. Birikimlerinin bir kısmını kenara ayırmaları, kovaların uzun süre rahat etmelerine yardım edecek kadar yetecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kova Burcu Şubat 2018 Yorumları Kova Burcu Şubat 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Kova Burcu Şubat 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kova Burcu Şubat 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.