Mart 2017 Aslan Burcu Yorumları

Mart 2017 Aslan burcu yorumları oldukça sürprizli görünüyor. Bu ay Aslanlar için sabrın zorlandığı, biraz zahmetli bir ay olacağa benziyor. Özellikle iş hayatında yaşanan bazı aksaklıklar, Aslan burcu için oldukça zorlayıcı olacak. Hızlı ve planlı çalışmayı seven Aslan, iş arkadaşlarının ahesteliği ile imtihan olacak.

Mart 2017 Aslan Burcu Aşk Durumu

İkili ilişkilerinde her zaman samimi ve dürüst olan Aslan burcu, bu dürüstlüğünden asla taviz vermeyecek. Her ne kadar mesafeli bir partnere sahip olsa da Mart 2017 Aslan burcu aşkı için şansın yolunda olduğu bir ay olacak.

Aslan, ayın ilk iki haftasında ilgisizlik ve sıkılmışlıktan dert yansa da sonrasında yapılan büyük bir sürprizle kendini daha iyi hissedecek.

Mart 2017 Aslan Burcu İş ve Kariyer Yorumları

İş hayatı yeni yıl itibariyle yoluna giren Aslan, Mart ayında küçük sorunlar yaşamak durumunda kalacak. Arkadaşları nedeniyle işlerini yetiştirme sorunu yaşasa da tek başına her şeyin üstesinden gelmeyi başaracak. Birçok konuda yalnız çalışmayı seven Aslan, ekip işinin kendine göre olmadığını yeniden anlayacak. Mart 2017 Aslan burcu için iş hayatında bazı radikal kararlara neden olacak.

Mart 2017 Aslan Burcu Şans Yorumları

Şans oyunları ya da büyük yatırımlara adım atacak kadar şanslı olmasa da Mart ayı Aslan burcu için standart bir süreç olacak. Hayatını alt üst edecek ya da zirveye taşıyacak şans fırsatları yakalamayacak.  Bunun yanında tanıştığı bazı kişileri iyi değerlendirebilirse yılın sonuna doğru kendi şansını kendi yaratmış olacak. Mart 2017 Aslan burcu aşk için olmasa da iş için bazı şanslar doğuracak.

Mart 2017 Aslan Burcu İlişkileri Nasıl Olacak?

Çevresi tarafından her zaman sevilen bir burç olan Aslan, ailesi ve arkadaşlarının vazgeçilmezi. Eksikliği her zaman hissedildiği için arkadaş ilişkileri hep yolunda giden Aslan burcu, uzun dostluklar kurabilme becerisine sahip. Bu özelliği pek çok burçta bulunmadığı için kıskanıldığı söylenebilir. Her ne kadar ben merkezli gibi görünse de onu yakından tanıyanlar kişiliğinin bencil olmadığını anlarlar. Mart 2017 Aslan burcu için yeni dostluklar kazandırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mart 2017 Aslan Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Mart 2017 Aslan Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mart 2017 Aslan Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.