2016 Mayıs Ayı Aslan Burç Yorumları

Aslan burcunda Mayıs ayı boyunca süren bir iletişim problemi ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkacak olan bu iletişim problemi tüm hayatınıza etki edebilir.

Aslan Burcu 2016 Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Aslan burcu için Mayıs ayı önemli kararlar alabilecekleri bir ay. Kötü giden bir ilişkiyi bitirme ya da kısa süre tanıdıkları bir kişi ile ilişki yaşamaya karar vermek gibi keskin virajlara girebilirler. Aşk hayatı konusunda çok cesur olacakları bir ay olduğu söylenebilir. Ancak bu aşırı cesaret ilerleyen dönemlerde hayal kırıklı olarak size dönebilir. Bu nedenle dikkatli olmak zorundadır.

Aslan Burcu 2016 Mayıs Ayı İş Hayatı

Son derece hırslı bir aya giriyorsunuz. Pek çok kişi havaların güzelleşmesi ile tatili işe tercih ederken siz bir atak yaparak iş konusunda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Bu nedenle ilerleyen dönemlerde terfilere hazırlı olmanız gerek. Ayrıca iş hayatında göstereceğiniz başarı pek çok alanda kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacak.

Aslan Burcu 2016 Mayıs Ayı Para

Eğer iş hayatında hızlı kararlar alırsanız para açısından bereketli bir ay geçireceğiniz aşikâr. Bu nedenle dikkatli ve hızlı düşünmeli, çabuk karar vermeli ve fırsatlar kaçmadan hamlenizi yapmalısınız. Bu da para anlamında Mayıs ayında elinizi fazlası ile rahatlatacak.

Aslan Burcu 2016 Mayıs Ayı Evlilik

Eğer hali hazırda evliliği düşünmeye başladıysanız Mayıs ayı bu düşüncenizin gelişmesi ve ilk adımların atılması açısından son derece verimli bir ay olacaktır. Düşünerek almış olduğunuz bu kararda pişman olmayacak ve hazırlıklarınıza hızla başlayacaksınız. Ancak henüz evliliği düşünmeyen Aslan burçları bu ay harekete geçmekten çok yavaş yavaş bu düşünce içerisine girebilir.

Aslan Burcu 2016 Mayıs Ayı Şans

Aslan burçları etraflarına yaydıkları güçlü duruş ve pozitif enerji ile zaten doğuştan şanslı burçlar arasında gösterilmektedir. Bu nedenle şansınız Mayıs ayı içerisinde de devam edecektir. Tabi bazen küçük şanssızlıklar ile de karşılaşabilirsiniz fakat bunlar sadece 1-2 saat canınızı sıkacağınız kadar oldukça sıradan problemler olacaktır. Önemli konular söz konusu olduğunda şansınız sizi hiç yalız bırakmayacak ve size gülecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Mayıs Ayı Aslan Burç Yorumları için yorumda bulun

    2016 Mayıs Ayı Aslan Burç Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Mayıs Ayı Aslan Burç Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.