2017 Ekim Ayı Balık Burcu Yorumları

Başak Erkeği Terazi Kadını Uyumu – Anlaşabilir Mi?

Oğlak Günlük Burç Yorumu 23 Haziran 2016

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Sevgili İster?

Oğlak Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Neler Yapılmalı?

Oğlak 19 Mayıs, 10:07'de eklendi

Oğlak erkeği etkilenmesi en zor burçlardan birisidir. Bir oğlak burcu erkeğini tavlamak ve kendinize aşık etmek için bazı noktalara dikkat ederek hedefe ulaşabilirsiniz.

İlişkilerde yönete taraf olmayı seven oğlak erkeğini âşık etmek ve bir ilişki yaşamak gerçekten çok zordur. Bu burcun erkeği, ince eleyip sık dokuyarak seçim yapar. Tamamen onun yönlendireceği bir ilişki olsun ister ve âşık olacağı kadını da çok zor seçer.

Oğlak Burcu Erkeğinin Âşık Olacağı Kadında Aradığı Nedir?

Oğlak erkeği, uysal olan ve onunla zıtlaşmayacak, hanım hanımcık, her ortamda ağırlığını koruyan ve ne yaptığını iyi bilen, asaletini gösteren, etkili bir yapısı ve akıcı bir konuşma sahibi olan ve en önemlisi de kendisine uyum sağlayacak olan bir kadını, hayatında ister. Çok seçicidir ve kolay duygularını belli etmez. Kadında sabır arar ve hemen vazgeçip vazgeçmeyeceği ile ilgili küçük bir testten geçirebilir. Kadının kendisi normal hayatında nasılsa, oğlak erkeğini de öyle yaklaşması gerekir. Çünkü farklı yaklaşılmayı oğlak erkeği çok kolay fark ettiği için, durum biraz ters tepebilir. Oğlak erkeğinin sanata karşı zaafı vardır. Onunla ilgilenen kadının da, sanat konusunda biraz fikir sahibi olması, bir adım öne geçirebilir.

Oğlak Burcunun Bir Kadında Görmek İstemediği Özellikler Nelerdir?

Oğlak erkeği, her zaman özgürdür ve özgür davranmayı sever. Âşık olacağı kadınında bu konuda anlayışlı olmasını ister. Kavgacı, küçük şeylerden tartışma çıkaran ve uzun süre küs kalan kadınlardan uzak durur. Âşık olsa bile bu özellikleri gördüğü anda direk soğumaya başlayacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.