Ocak 2017 Terazi Burcu Aylık Yorumları

Merkür’ün ocak ayında yapacağı retro hareketleri terazi burçları için zaman zaman zorlayıcı olsa da ay sonuna doğru eski düzen ve huzurlarına kavuşacakları söylenebilir. 12 Ocak tarihinde yaşanacak dolunay ise hedefleri konusunda gereken enerjiyi terazilere verecek.

2017 Ocak Ayında Terazilerin Aşk Hayatı

Terazi burçları 2017 yılına yeni aşklar ve sürpriz gelişmeler ile başlayacaklar. Büyük beklentilerinin bu ay içerisinde gerçekleşmesi terazi burcu insanları için yüksek ihtimal gözüküyor. Bekar olan terazilerin ocak ayı içerisinde istedikleri ve hep hayalini kurdukları aşka yelken açmaları muhtemel.

2017 Ocak Ayında Terazilerin İş Hayatı

Merkür’ün retro durumu terazileri kötü yönde etkileyecek ve iş hayatındaki yakın dostlardan gelecek olan eleştiriler terazilerin kalplerinin kırılmasına sebebiyet verecek. Bu sorun baş gösterdiğinde teraziler sessiz kalmayı tercih etmeli ve özellikle iş arkadaşları ile çalıştıkları ortamda münakaşaya girmekten sakınmalılar.

2017 Ocak Ayında Terazi Burçlarının Şansı Yaver Gidecek mi? 

2017 yılının ilk ayında terazi burçları şanslı bir ay geçirecek olmalarına rağmen uzun süredir hayalini kurdukları konularda umutsuzluğa düşebilirler. Ani öfke patlamaları yerine sabırlı olmayı deneyen terazi burcu insanları ocak ayını kazasız belasız atlatabilir. Bugünlerde yabancılara karşı sıcak davranmak terazilerin yeni gelişmeler ile karşılaşmalarını sağlayabilir.

2017 Ocak Ayında Terazileri Eğitim ve İş Alanında Neler Bekliyor?

Her şeyi gönüllerinin istediği gibi yönetebilecek olan teraziler bu açıdan güzel bir ay geçirecekler. 9 Ocak civarında beklenmeyen kişilerden oldukça kaliteli fikirler alabilir ve bunları iş hayatlarında değerlendirmeye koyabilirler. Eğitim gören terazi burcu insanlarının yurt dışına çıkarak eğitimlerine yeni tecrübeler eklemeleri yüksek ihtimal gözüküyor. İş alanında patronlarından gelen direktiflere farklı bir açıdan bakmayı başarırlarsa terazi burçları bu ay içerisinde terfi ya da zam alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ocak 2017 Terazi Burcu Aylık Yorumları için yorumda bulun

    Ocak 2017 Terazi Burcu Aylık Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ocak 2017 Terazi Burcu Aylık Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.