Ocak 2017 Yay Burcu Aylık Yorumları  

Ocak ayında yay burcu insanlarını değişik bir ayın beklediği görülüyor. 19 Ocak tarihinde karşılarına çıkacak olan engeller yay burçlarını bir nebze olsun zorlayabilir ve hedeflerinden sapmalarına neden olabilir. Bugün geldiğinde tüm zorluklara ve olanaksızlıklara rağmen direnmeyi sürdürürlerse ay sonuna doğru onları parlak bir kariyerin beklediğini söylemek mümkün.

2017 Ocak Ayında Yayların Aşk Hayatı

Ocak ayında yay burçları romantikliğe fazla önem vererek gerçeklikten uzaklaşabilirler. Bu da özel hayatlarında dengeyi sağlayamamalarına neden olabilir. Bu açıdan dikkatli olmakta fayda var. Ocak 2017’de yay burcu insanlarını oldukça aşk dolu bir ayın beklediği söylenebilir.

2017 Ocak Ayında Yayların İş Hayatı

Normalde karakter yapısı atılgan olan yay burcu insanları ocak ayında biraz daha temkinli yaklaşıp sağduyulu davranmayı denerlerse özellikle iş hayatında başarı elde edebilirler. Güneş’in hem Uranüs hem de Satürn’ün karşısına geçmesi ile 23 Ocak’tan sonra kariyer konusunda farklı seçenekler ile tanışmaları mümkün. Bu yüzden yeni bir iş değişikliğine hazır olmalarında fayda var.

2017 Ocak Ayında Yay Burçlarının Şansı Yaver Gidecek mi?

2017 yılının ocak ayı özellikle 28’inden sonra yay burçları için şanslı bir süreç olarak nitelendirilebilir. 28 Ocak’ta gökyüzünde meydana gelecek olan yeni ay sayesinde yaylar daha önce hiç fark edemedikleri iyi özelliklerini ve yeteneklerini keşfedebilecekler.

2017 Ocak Ayında Yayları Eğitim ve İş Alanında Neler Bekliyor?

Jüpiter’in ocak ayında 5. evine girecek olması eğitim alanında yayları kötü yönde etkileyecek ve doğru yoldan çıkmalarına sebebiyet verecek. Bu yüzden özellikle hali hazırda eğitim gören yay burcu insanlarının kendilerine çekidüzen vermeleri çok önemli. Eğitim konusunda bu ay içerisinde daha hassas davranmaları onların yararına olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ocak 2017 Yay Burcu Aylık Yorumları   için yorumda bulun

    Ocak 2017 Yay Burcu Aylık Yorumları   için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ocak 2017 Yay Burcu Aylık Yorumları   için ilk yorumu yapabilirsin.